Bełchatów/Kamieńsk/Piotrków Tryb.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aragorn007
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 105
Lokalizacja: Bełchatów

Bełchatów/Kamieńsk/Piotrków Tryb.

Post autor: Aragorn007 »

Witam.
Jakby ktoś z wyżej wymienionych miejscowości miał ochotę pograć z raczkującą Bretą, DE, lub krasiami to proszę o kontakt.

tomekjar
Falubaz
Posty: 1007
Lokalizacja: Ośmiornica Łódzka
Kontakt:

Post autor: tomekjar »

Ho ho, witamy Bełchatów! :D

Łódź zawsze chętna i gotowa! Gramy i w tygodniu (co pewnie wam nie pasuje ;) ), ale także co tydzień w niedzielę wŁódzkim Domu kultury, mamy tam wynajętą salę. Także jak tylko byście mieli ochotę, to serdecznie zapraszamy!

Tak w ogóle zapraszam do zarejestrowania się na forum Klubu Gier Bitewnych Ośmiornica Łódzka, zrzeszamy graczy z Łodzi i okolic, organizujemy turnieje, pokazy, na forum też najłatwiej umówić się z kimś na grę. Oto adres: www.forum.osmiornica.info

Awatar użytkownika
Aragorn007
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 105
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: Aragorn007 »

Super :) Jakoś postaram się z kimś umówić na grę :) Czy wchodziłyby też w grę wasze przyjazdy do Bełchatowa?

tomekjar
Falubaz
Posty: 1007
Lokalizacja: Ośmiornica Łódzka
Kontakt:

Post autor: tomekjar »

Hmmm, większość z nas nie posiada takiego dobra jak samochód, ale się zobaczy :D

Dużą szansę widzę w meczach Skry Bełchatów, bo tak się noszę z zamiarem jeżdżenia na nie i w takim razie nie widziałbym problemu w pojawieniu się w Bełchatowie parę godzin wcześniej.

Ale jak macie auto to chętnie was ugościmy w niedzielę w ŁDKu (cotygodniowo) i myślę, że na pewno znajdą się przeciwnicy dla każdego z was :) Także najlepiej rejestrujcie się (bądź jeden z was) na naszym forum i w dziale WFB w temacie Krwawe Randki szukajcie przeciwników :P

ODPOWIEDZ