Pytanie do graczy Imperium - zamiana głów modeli

Empire

Moderator: #helion#

ODPOWIEDZ
Noah2
Wałkarz
Posty: 72

Pytanie do graczy Imperium - zamiana głów modeli

Post autor: Noah2 »

Witam wszystkich. Przymierzam się do rozpoczęcia zabawy z Imperium i mam jeden dylemat. W mojej przyszłej armii widziałbym spory klocek halabardników, ale tragicznie nie podobają mi się głowy z obecnego zestawu state troops. Krótko mówiąc wyglądają jak troglodyci. Z drugiej strony plastikowi łucznicy mają świetne główki i jest ich tam bodajże 19. Stąd moje pytanie - czy ktoś z Was próbował podmienić state troopsom głowy łuczników? Jak to wygląda? Czy te głowy pasują do state troops?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.

Awatar użytkownika
KiciaK
Wałkarz
Posty: 63

Post autor: KiciaK »

Ja mam tony halabard i postanowiłem je urozmaicić. Wprawdzie nie hunteremi, ale strzelcami/kusznikami. Głowy pasują bezproblemowo.

Może trochę pomoże ;).
Największy LARP Warhammera w Polsce -homepage: www.larpfort.pl FB funpage: www.facebook.com/FortRPG

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

nie wiem czy łucznicy nie są starszej daty niż aktualni kusznicy/handgunnersi. Zauważyłem, że np. modele milicji (czyli strsze) mają inne "szyje". Nie da się ich ot tak zaimplementować w nowych modelach piechoty. Trzeba by było nad szyją popracować żeby ją zmniejszyć odpowiednio. Starsze modele jakby miały większe "dołki" na "szyje", więc i same "szyje" od tych modeli były większe. Chciałem zrobić podobny zabieg, ale odpuściłem z wyżej wspomnianego powodu.

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Chodzi raczej o nowy box łuczników/hunterów.
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

ODPOWIEDZ