ETC 2014

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Re: ETC 2014

Post autor: Marys »

Laik pisze:Shino – szacun że ich tam tak hamowałeś :wink:
Szczególnie w poluzowaniu ogrów
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8787
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Mój ogródek też mi się podoba :)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Znów oblaliście rzut na animosity. Nigdy nie wygramy ani nie zorganizujemy żadnego ETC, jak główne grono zainteresowanych (aspirujący gracze, organizatorzy, sędziowie itd.) będzie miało takie wzajemne relacje.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14640
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Ale o czym konkretnie Zbyszku piszesz?

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

Barbarossa pisze:Znów oblaliście rzut na animosity. Nigdy nie wygramy ani nie zorganizujemy żadnego ETC, jak główne grono zainteresowanych (aspirujący gracze, organizatorzy, sędziowie itd.) będzie miało takie wzajemne relacje.
Nie wiem co ci się urodziło w tej Twojej rudej głowie, ale chyba musisz pojeździć na turnieje więcej i przypomnieć sobie, że internet =/= real life.

Zluzuj staruszku.
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

A, to było przyjazne dogryzanie? Sorry, czasami ciężko odróżnić :roll:

Protestuję zarówno w kwestii staruszka, którym nie jestem, jak i rudej głowy - mam jeno rudą brodę.

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

Zwracam honor, ruda broda jest ok. Staruszkiem jesteś, życia nie oszukasz.
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

W takim razie witam w klubie staruszków 8)

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3355
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Karli pisze:
Smiechu pisze:
Karli pisze:A czym Gąska grasz?
Vampirami.
To ja wiem, ale ciekaw jestem co na taki draft dobrego w VC tam składacie w okręgu warszawskim :)
Możesz się dowiedzieć poprzez PW - dobrze wiesz że osoby ubiegające się o miesce w Kadrze nie ujawniają swoich rozpisek (nawet tych for fun) na otwartym forum.
A tak naprawde - zarówno wip 3 jak i pozostałe inne wipy nie utną tej armii tak by nie dało się czegoś dobrego złożyć.
No chyba ze zrobią to co napisałem strone wcześniej.

4 karabiny pisze:Po poluzowaniu kilka bardzo mocnych bildów się otworzyło :mrgreen:
Np:
Wyjąco - defowy(i to bardzo mocno, bo można spamować snajperkami, necro ze SL), dodatkowo dalej ma bardzo mocnego klepacza plus poza spamem piechoty(z eterycznymi herosami) można wsadzić dwa mocne oddziały do kombatu.
Wcześniej też można było - trzeba było tylko troszkę pogłówkować, a nie płakać że zabrali mi build którym grałem miesiąc czasu - ola boga co ja teraz zrobię - Jaki ten AR com jest głupi.
itd.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Smiechu pisze:Możesz się dowiedzieć poprzez PW - dobrze wiesz że osoby ubiegające się o miesce w Kadrze nie ujawniają swoich rozpisek (nawet tych for fun) na otwartym forum.
pierdu ,pierdu ...jakoś Fish napisał otwartym tekstem czym będzie grał a ja nie wyobrażam sobie kadry bez niego. Kto jest mocny i się nie boi daje rozpę na forum żeby ludzie się uczyli....
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

Ja jestem słaby, bo nie udostępniłem swojej rozpy, a i tak wszyscy na niej grają.
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

to prawda ale masz podobno jakiś tajemniczy KLUCZOWY upgrade.... :-k
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

PiotrB pisze:to prawda ale masz podobno jakiś tajemniczy KLUCZOWY upgrade.... :-k
Uchylę rąbka tajemnicy. Zaczyna się na "sk" a kończy się na "ill".

Awatar użytkownika
Golonka
Masakrator
Posty: 2947

Post autor: Golonka »

Skaven ill? Chyba nie kumam ;)
Furion pisze:
@nders9 pisze:
Can units deploy closer than 1" apart?
No, becouse no.

Awatar użytkownika
4 karabiny
Beast from the East
Posty: 1188
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: 4 karabiny »

Wcześniej też można było - trzeba było tylko troszkę pogłówkować, a nie płakać że zabrali mi build którym grałem miesiąc czasu - ola boga co ja teraz zrobię - Jaki ten AR com jest głupi.
itd
3 or more death spells, a more than 2 death spells - zabierające slot to spora różnica nie sądzisz ;)
Wtedy build lord wampir klepacz + necro death 4lvl mocno graniczał resztę. Teraz np możesz na luzie to mieć i spam małych np 4 małych necro.
Hexy też zdaje się były 10, teraz są 11 i więcej.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Lidder pisze:Uchylę rąbka tajemnicy. Zaczyna się na "sk" a kończy się na "ill".
cicho - nie psuj wszystkiego - tak długo byłeś sędzią - że aż muszę zapytać....Ty umiesz jeszcze grać? :mrgreen:
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

PiotrB pisze:to prawda ale masz podobno jakiś tajemniczy KLUCZOWY upgrade.... :-k
ile razy w życiu musisz usłyszeć L2P?
Pozdro i sam wiesz co ;)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Ja Ci już mówiłem gruby trollu że ty jesteś za cięki żeby tak do mnie mówić-...co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie... :mrgreen: Zdrówko.
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

PiotrB pisze:tak długo byłeś sędzią - że aż muszę zapytać....Ty umiesz jeszcze grać? :mrgreen:
Dlaczego zakładasz, że kiedyś umiałem?

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3355
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Otwieram popcorn.
Gruby duży vs Stary mały.

To jest to :wink:
Lidder pisze:
PiotrB pisze:tak długo byłeś sędzią - że aż muszę zapytać....Ty umiesz jeszcze grać? :mrgreen:
Dlaczego zakładasz, że kiedyś umiałem?
Nigdy nie umiał skoro robił flee furiami :P

ODPOWIEDZ