ETC 2014

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Re: ETC 2014

Post autor: Dydu »

Smiechu pisze:
Lidder pisze:
PiotrB pisze:tak długo byłeś sędzią - że aż muszę zapytać....Ty umiesz jeszcze grać? :mrgreen:
Dlaczego zakładasz, że kiedyś umiałem?
Nigdy nie umiał skoro robił flee furiami :P
Bardziej bym powiedział, że przeciwnik nie umiał ;)

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Smiechu pisze:Otwieram popcorn.
Gruby duży vs Stary mały.

To jest to :wink:
Lidder pisze:
PiotrB pisze:tak długo byłeś sędzią - że aż muszę zapytać....Ty umiesz jeszcze grać? :mrgreen:
Dlaczego zakładasz, że kiedyś umiałem?
Nigdy nie umiał skoro robił flee furiami :P
z tym małym to przesadziłeś...a nie, to nie było o mnie o_0
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

Ta zabawa nie polega na tym kto bardziej "umi", tylko na tym kto nada ładniejsze imię swojemu gigantowi... czy jakoś tak ;)
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Dymitr pisze: z tym małym to przesadziłeś...a nie, to nie było o mnie o_0
No pls że niby ty jesteś duży? Bije Cie i brzuchem i wzrostem... krasnalu...a w ogóle to chalenge na wódkę! W sobotę - kto kogo przepije ten odszczekuje na forum... right??
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

PiotrB pisze: No pls że niby ty jesteś duży? Bije Cie i brzuchem i wzrostem... krasnalu...a w ogóle to chalenge na wódkę! W sobotę - kto kogo przepije ten odszczekuje na forum... right??
=D>

Podejmę się sędziowania.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Uhuhu, będzie się działo!

Zbieram zakłady, kogo obstawiacie? :D
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

wchodzę w to. Jak i w Szczyrku :)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Fisch
<><
Posty: 4131
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Fisch »

PiotrB pisze:
Smiechu pisze:Możesz się dowiedzieć poprzez PW - dobrze wiesz że osoby ubiegające się o miesce w Kadrze nie ujawniają swoich rozpisek (nawet tych for fun) na otwartym forum.
pierdu ,pierdu ...jakoś Fish napisał otwartym tekstem czym będzie grał a ja nie wyobrażam sobie kadry bez niego. Kto jest mocny i się nie boi daje rozpę na forum żeby ludzie się uczyli....
Dzięki wielkie PiotrzeB ale ja w tym roku odpuszczam kadrę na 100%. Nie mam armii do grania i chcę w tym roku mieć normalne wakacje a nie jak ostatnio non-stoper-figurken.
Obrazek

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

Ja na Dymitra daje 5 zl.
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5090
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Dymitr nie zawiedzie. Poker przed czy po?
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

ale pijecie specjały Liddera!
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Durin pisze:ale pijecie specjały Liddera!
Konkurencja ta sama, ale pojedynek krótszy.

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

podbijam 5 na dymitra :)
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Lidder pisze:
Durin pisze:ale pijecie specjały Liddera!
Konkurencja ta sama, ale pojedynek krótszy.
Pasiakodalmara na to nie mamy:D
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Spawn
Chuck Norris
Posty: 477

Post autor: Spawn »

Jak rozumiem, można w polsze, wzorem starych banshee, używać na turniejach nowego herosa do DoChu - Exalted Flamera, który wyszedł w ostatnim White Dwarfie 8)

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

eeee? Link!
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »


Spawn
Chuck Norris
Posty: 477

Post autor: Spawn »

Koszt 90 punktów. Porywający move 6, 3W. Reszta jak exalted flamer ściągnięty z rywanu. Infantry.

Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Urban »

To jest battlescroll, czyli musisz mieć dopuszczone battlescrolle na turniejach.
To tak samo jak z tymi śmiesznymi scrollami przyzywania monsterów. w UK na tym grają :lol2:

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

jest oficjalne, wiec raczej mozna. Dkladnie tak jak wczensiejsze apdejty z wd

ODPOWIEDZ