BAZYLISZEK - Fotorelacja

Fantasy skirmish ze stajni Reapera.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

BAZYLISZEK - Fotorelacja

Post autor: Nilgar »

Witam. Kilka fot na gorąco z miejsca gdzie krew śmiałków wsiąka już w piach pustyni. Niosąc symbole wiary na sztandarach i płaszczach nierozważnie zbliżyli się do świątyni, w której mieszkają moce o wiele starsze niż ich żałosna religia...

ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Obrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Dziś późnym wieczorem lub jutro rano wrzucę więcej zdjęć w wyższej rozdzielczości, ogólnie było grubo i zapraszamy w niedzielę od 12ej :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
Skarby powróciły już do ponurych właścicieli, by nadal służyć ich mrocznym panom w wiecznym opoczynku. Krew wsiąkła w piach łaknący ofiary, a kości śmiertelników, zduszone klątwą, będą bielały w słońcu, wespół ze szczątkami ich poprzedników...
Obrazek
Obrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Podlansiłem się trochę na forum Reapera ;)
http://www.reapermini.com/forum/index.p ... opic=29222
Może to mi doda punkty przy aplikowaniu do Black Lightning :D
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Może. A nie wiesz kto prowadzi dzisiaj pokaz od 12-tej?
Obrazek
Obrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Nilgar pisze:Może. A nie wiesz kto prowadzi dzisiaj pokaz od 12-tej?
Nie mam zielonego pojęcia :D

Dzisiejsza fotorelacja:
http://www.reapermini.com/forum/index.p ... ntry433565

Mieliśmy sobie jakąś gruppenfotkę strzelić. Może w Wilczej Jamie przy okazji w tym tygodniu?
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Baton
Mudżahedin
Posty: 245
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Baton »

całkiem w pytke te foty, szkoda ze nie mogłem sie pojawić bo miałem plan sie w końcu nauczyć w to grac :( ale ze armia już prawie skompletowana to liczę na pomoc Marcina :D może będzie miał już czas :)

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Dobry lans na forum Reapera :) Czas podkręcić Zahora by dokończył makietę (czyt: zrobił drugą połowę) i jesteśmy gotowi do turnieju :twisted: W Domu trwają prace budowlane, więc na tym jednym stole pod Warlorda na pewno się nie skończy...
Obrazek
Obrazek

Gomi
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Gomi »

Fajne fotki ja też żałuje jakoś nie mogłem przyjść...

Czy figurki WL są juz w Jamie?

Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Post autor: Tiger Brown »

Obejrzałem sobie makietę na żywca i jest bardzo fajna, robi swymi rozmiarami i głębokością wrażenie. Miałbym tylko jedną uwagę: te skałki są zbyt gładkie, jak wypolerowane, co tworzy brzydki kontrast z powierzchnią "ścieżkochodników", a zwłaszcza z bardzo ładnie wykonanymi ruinkami (szczególnie łączenia połówek kolumn - prawie nie rzucają się w oczy).
"Pomaluję wasze figsy" - w przypadku niektórych to brzmiałoby jak groźba.

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Gomi pisze:Fajne fotki ja też żałuje jakoś nie mogłem przyjść...

Czy figurki WL są juz w Jamie?
Jeszcze nie... ale będą wkrótce jeśli mocno się spreżę, może nawet w tym tygodniu Na konwencie w każdym razie były

@Tiger: Autor makiety ciężko przyjmuje krytykę, więc aż się boję przyznać Ci rację. Makieta nie jest jednak jeszcze skończona - pokaz miał stanowić dla niej swego rodzaju efficiency test i zdjęcie Crusadera wbitego mieczem w jej podłoże na amerykańskim forum dobrze to obrazuje. Jeśli to Ty mnie pytałeś o ceny foremek Hirsta to mam nadzieję, że pamiętasz do mnie maila :wink:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Post autor: Tiger Brown »

Nilgar pisze:Jeśli to Ty mnie pytałeś o ceny foremek Hirsta to mam nadzieję, że pamiętasz do mnie maila :wink:
Nie, ja miałem Ci napisać kiedy i ile bym jeszcze chciał foremek (do tych 4, które dopiero co odebrałem u FiF). :D Ale zwlekam z odpowiedzią do przyszłego tygodnia, bo nie jestem pewien czy mi jakaś extrakasa z roboty nie wpłynie, która mi nieco budżet zmieni.
"Pomaluję wasze figsy" - w przypadku niektórych to brzmiałoby jak groźba.

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

OK. Makietę mam teraz w domu, więc chyba spać dziś nie pójdę. Może nauczę żonę grać w Warlorda? Marcin zrobił niesamowitą robotę biorąc pod uwagę tak króki czas jaki mieliśmy do konwentu - myślę, że kilka poprawek i na Coolmini dostanie 9-kę :)

Nadchodzi turniej Warlorda :twisted:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

makieta prezetuje sie okazale.. niestety z powodu strasznie dlugich gier w battla udalo mi sie przez chwile byc w sali 109
w sobote nie trafilem na zadna gre.. a w niedziele obejrzałem kawałek :)
mialem nadzieje ze uda sie wiecej zobaczyc...
Obrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Nadchodzi o-pe-er za godziny mojej bytności przy stole ;)

Nilgar, Hirsty egipskie dla mnie odłożone mam nadzieję? :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Wszystkie cztery, choć z bólem serca, bo właśnie oglądam "Mumię" :?
Archeolog i astronauta to w sumie dwie profesje, które konkurowały ze sobą w moich przedszkolnych planach na życie. Do tematu makiety odkopanego egipskiego miasta na pewno wrócę, póki co rządzą romańskie cegiełki...
Obrazek
Obrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Tak jakbym robił Ci jakieś problemy z ich późniejszym pożyczeniem... ;)

Albo możemy zrobić na odwrót - foremki pozostaną Twoją własnością, a mi będziesz pożyczał :D
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

A pisałem właśnie, że jak będą u Ciebie to przynajmniej z oczu nie znikną, zresztą mam nadzieję, że wkrótce zamówię kolejną partię
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Metalwalker
Wałkarz
Posty: 86
Lokalizacja: Wilcza Jama, Tarchomin

Post autor: Metalwalker »

Nie wiem jak to będzie z drugą częścią makiety zmieniają sie pewne plany życiwe i nie wiem kiedy ją skoniczę!!

Awatar użytkownika
Nameless
Wałkarz
Posty: 70

Post autor: Nameless »

Tomash pisze:Podlansiłem się trochę na forum Reapera ;)
ze niby przeszkadzalem? ja tylko powtrzymywalem cie od szerzenia blednych interpretacji przepisow :twisted:

ODPOWIEDZ