Fen Beast

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Marko
Mudżahedin
Posty: 305
Lokalizacja: ze Wroclawia

Fen Beast

Post autor: Marko »

Takie oto coś wychodzi, gdyby nie sylwester, pewnie już byłby skończony. Kości niby zrobione, ale naszły mnie wątpliwości, czy są wystarczająco rozjaśnione, może jeszcze by je popaciać (niestety chyba przez lampy na zdjęciach wyszły one na bardziej żółte niż są w rzeczywistości)? Oprócz kości skończona jeszcze skóra (wiele więcej tu nie ma:) Do zrobienia jeszcze korzenie i kamyki. Z kamykami tak sobie wymyśliłem, że będą to kawałki spaczenia (dlatego zielone) z source-lightningiem od każdego. Trochę roboty będzie, ale baaardzo przyjemnie mi sie tę figurkę maluję i mam nadzieję, że dam radę, hihi.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Co sądzicie?
pzd

Awatar użytkownika
Roman Lord of the Druchii
Chuck Norris
Posty: 600
Lokalizacja: Z miasta, w którym ludzie wolą grać Dark Elfami i Mortalami Chaosu niż Bretką

Post autor: Roman Lord of the Druchii »

bardzo fajny a dobra podstawka i sourcelightning doda tego czegos dobrze pomalowanej figurce

Awatar użytkownika
Macki
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 111
Lokalizacja: NBK

Post autor: Macki »

Fajniuśki :lol: mi sie bardzo podoba.

Awatar użytkownika
Heinrich
Kradziej
Posty: 969
Lokalizacja: TKF GRYF - Tczew
Kontakt:

Post autor: Heinrich »

Łaaaa, ale fajny typek :D Kości możę są trochę zbyt żółtem ale za to zielony wyszedł git 8) Czekam na ostateczny efekt i powodzenia w dokańczaniu.

Awatar użytkownika
Stachu
Kradziej
Posty: 929

Post autor: Stachu »

fajne, fajne..
tylko czy spaczeń będzie kolorystycznie pasował do takiego schematu?(tzn .ja tam używam dark angels green i bad moon yellow, przy innym doborze farb efekt bedzie inny)
Obym sie mylił, wrzuć szybko końcowe fotki, bo sie dobrze zapowiada.

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Zdolnego mam brata, nie? :lol: :wink:

Patryk
Wodzirej
Posty: 715

Post autor: Patryk »

Model bardzo fajny, z source lightingiem będzie super.

Mam jeszcze jedno pytanie - co to za tło użyte do zrobienia tej fotki? Wydrukowane jakieś?

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

W tle jest zwykła czarna kartka z bloku z technicznymi kolorowymi kartkami :).

Awatar użytkownika
Marko
Mudżahedin
Posty: 305
Lokalizacja: ze Wroclawia

Post autor: Marko »

Stachu pisze:fajne, fajne..
tylko czy spaczeń będzie kolorystycznie pasował do takiego schematu?(tzn .ja tam używam dark angels green i bad moon yellow, przy innym doborze farb efekt bedzie inny)
no właśnie też się nad tym zastanawiałem. Też chciałem wyjść od Dark Angels, ale potem z żółtym wychodzi taki charakterystyczny kolorek i też nie wiem, czy on będzie pasował. Najwyżej jakoś pomieszam, żeby snadnie wyszło.
wrzuć szybko końcowe fotki, bo sie dobrze zapowiada.
no z tym to może być problem... nie mogę powiedzieć, kiedy dokończę, ale mogę obiecać, że będzie to nie wcześniej niż w lutym:/
pzd i dzięki za wszystkie uwagi

Awatar użytkownika
Muzyk
Mudżahedin
Posty: 221

Post autor: Muzyk »

Dodawaj przy rozjaśnieniach i żółty i biały, powinno dać fajny efekt.

Awatar użytkownika
syrius
Chuck Norris
Posty: 572
Lokalizacja: Bastion

Post autor: syrius »

Przy tej tonacji zszedlbym w przyciemnionego catachana, i potem rozjasnil. Jednak nie do oczojebnego zoltozielu.
Taka moja sugestia...

Awatar użytkownika
Marko
Mudżahedin
Posty: 305
Lokalizacja: ze Wroclawia

Post autor: Marko »

To też nie takie oczywiste - skórę wyciągałem z Catachana (Catachan z szarym, potem jakieś dodatki), nie chciałbym, żeby się zlewało...
dzięki za porady, będę musiał pogmerać z farbkami..
pzd

ODPOWIEDZ