Bieżące pytania

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bizim
Falubaz
Posty: 1157
Lokalizacja: Bizim

Re: Bieżące pytania

Post autor: Bizim »

total war: rome 2, jak teraz wygląda sytuacja? nadal jest tak zabugowany jak w dniu premiery? czy może coś poprawili?
Caius Ceplus pisze: Zaatakowane imperium kontratakuje.

Awatar użytkownika
Chomikozo
Chuck Norris
Posty: 598

Post autor: Chomikozo »

@up jest dużo lepiej, wyszło kilka(naście) patchów i da się jakoś grać. Co i tak nie zmienia faktu, że sama mechanika jest zjechana i gra się gorzej niż w takiego np. Shoguna 2. A tego niestety żaden patch nie naprawi.
Prawdziwy krasnolud gardzi słonecznikiem.

Awatar użytkownika
Bizim
Falubaz
Posty: 1157
Lokalizacja: Bizim

Post autor: Bizim »

Dzięki, więc może jest nadzieja na choć trochę fajnych przeżyć. :)

Szkoda, że po tak fajnie zrobionym i dopracowanym shogunie 2 znowu wypuścili gniota. :/ miejmy nadzieje, że warhammer TW będzie dopracowany. ;)

A wie ktoś może nad czym teraz pracują panowie od serii total war?
Caius Ceplus pisze: Zaatakowane imperium kontratakuje.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

między innymi nad czymś ze świata warhammera ;)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Breslauer
Chuck Norris
Posty: 611
Lokalizacja: Breslau

Post autor: Breslauer »

Poleci ktoś jakieś dobre gry w klimacie II wojny światowej z działu Strategia? Zależy mi by to była gra gdzie można pograć przeważnie Niemcami, a nie tylko CCCP albo zachodnimi aliantami... :wink:

Awatar użytkownika
Kubaf16
Chuck Norris
Posty: 570
Lokalizacja: Kraków "Vanaheim"

Post autor: Kubaf16 »

Company Of Heroes, Company of Heroes 2 :wink:
kubencjusz pisze:Że stronic zapisanych ilość, o jakości areny nie świadczy uświadomić sobie musisz, młody padawanie. Hmmmm.
Naviedzony pisze: A po co pomagać ludziom? Ludzie są niegodni elfiej pomocy. :P

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Mam do sprzedania jedynkę jakby co :wink:
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
Breslauer
Chuck Norris
Posty: 611
Lokalizacja: Breslau

Post autor: Breslauer »

W CoH grałem ale tylko w jedynkę, a coś właśnie podobnego istnieje może? Czy to jedyna taka gra naprawdę godna polecenia? ;)

Awatar użytkownika
Michał
Falubaz
Posty: 1206
Lokalizacja: BWT Klika - Rumia

Post autor: Michał »

Breslauer pisze:Poleci ktoś jakieś dobre gry w klimacie II wojny światowej z działu Strategia? Zależy mi by to była gra gdzie można pograć przeważnie Niemcami, a nie tylko CCCP albo zachodnimi aliantami... :wink:
Hearts of Iron I-III, Panzer General 1-2, Panzer Korps, Sudden Strike, Close Combat 1-5.
AND THEY SHALL KNOW NO FEAR

KOLEJNY PUNKT DLA NAS !!! BWT KOCHANA !!!!
Cosmo pisze: 19 sie 2014, o 20:33 BTW gdzie spia Ci co nie chodza spac przed polnoca? Jakies zwierzeta z Nemezisu, BWT, Front..?

Awatar użytkownika
Jan z Czarnolasu
Mudżahedin
Posty: 269
Lokalizacja: Provinz Posen

Post autor: Jan z Czarnolasu »

Breslauer

Theatre of War: Pola Zagłady (jest kampania niemiecka, obok polskiej, sowieckiej, francuskiej i alianckiej)

Theatre of War: Kursk +DLC Caen (kampania niemiecka i rosyjska pod Kurskiem i aliancka pod Caen).

ToW to chyba najbardziej realistyczna strategia w czasie rzeczywistym od czasów Combat Mission.

W wymieniane wyżej Close Combat nie ma sensu tak naprawdę grać bo AI komputera jest bezdennie głupie. Jest to za to gra, która idealnie nadaje się do neta jak masz partnera do gry. Wyjątkiem jest kilka modów np. na modzie co CCIV VeteranBob można juz grać. Do CCIII wymagający jest mod Grossdeutschland, w którym Rosjanie zawsze mają przewagę około 2:1.

Z gier heksowych polecam Open Generala - do ściągnięcia za darmo z neta, całkowicie legalnie. Taka ulepszona wersja Panzer Generala II z nowymi mapami, opcjami i masą nowych kampanii.
Nikt nie da nam zbawienia.

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

Gra Space Marine zaczęła mi się zacinać jakiś miesiąc temu w trybie single i multi, co robić, odinstalować i zainstalować ?

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

Na szczęście Steam ma funkcję "Sprawdz spójnośc plików gry" przydatna sprawa ,polecam.
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Kuras
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 42

Post autor: Kuras »

Witam chciabym zaczac przygode z jakims mmo(ftp) gralem wczesniej w vindictusa continenth of nine ale jakos sie nudzilo w co gracie? albo co polecacie?
[CENTER]Obrazek[/CENTER]

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Miałem solidną przerwę w graniu i wypadłem z obiegu. Stąd moje pytanie: w jakie fajne gry crpg w stylu Baldurs Gate'a na przykład mógłbym pograć na obecnym kompie? Mam Win7, w miarę dobra konfiguracja kompa, więc powinna ona uciągnąć raczej wszystko. Nie bardzo się znam na kompach, więc jakieś metody na uruchamianie starszych gier raczej odpadają. Coś działającego bezpośrednio pod Win7, niekoniecznie z wymaganym netem by się przydało. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie. Pzdr.
W razie gdyby nie rpg, to coś idącego w stronę hack'n'slasha...

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

smiejagreg pisze:Miałem solidną przerwę w graniu i wypadłem z obiegu. Stąd moje pytanie: w jakie fajne gry crpg w stylu Baldurs Gate'a na przykład mógłbym pograć na obecnym kompie? Mam Win7, w miarę dobra konfiguracja kompa, więc powinna ona uciągnąć raczej wszystko. Nie bardzo się znam na kompach, więc jakieś metody na uruchamianie starszych gier raczej odpadają. Coś działającego bezpośrednio pod Win7, niekoniecznie z wymaganym netem by się przydało. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie. Pzdr.
W razie gdyby nie rpg, to coś idącego w stronę hack'n'slasha...
Z nowych rzeczy to bardzo fajnie wyszło Divinity: Original Sin, choć daleko mu do BG, zarówno pod względem fabularnym, jak i przedstawionego uniwersum. Ale za to przyjemnie się gra w co-opie. Na prawdziwego następce BG/Planescape należy poczekać do wyjścia Pillars of Eternity oraz Tides of Numenera.

Na dniach ma wyjść także Dragon Age: Inquistion, ale po DA2 i ME 3 ja już Bioware nie wierzę. :P
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
Quaki
Falubaz
Posty: 1006
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Quaki »

smiejagreg pisze:(...)
Jak dla mnie jak cRPG i starsze, ale nie Baldur's, to zdecydowanie Knights of The Old Republic (wolę pierwszą część).
Z nowszych niewiele znam, ale w zeszłym roku pogrywałem w Fallout New Vegas i bardzo mi się podobało - ogromny, klimatyczny świat - teraz robię kolejne podejście na ps3.
Nie wiem jak z Win7, ale poradniki do instalacji patchy itp. są napisane zazwyczaj tak, że każdy powinien ogarnąć.

Awatar użytkownika
Chomikozo
Chuck Norris
Posty: 598

Post autor: Chomikozo »

New Vegas to wybitna gra, prawie dorównująca starym Falloutom, szczerze polecam. A co do klasycznych erpegów to daj szansę Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura. Świetny, staroszkolny rolplej, na początku trochę odpychający, ale po opanowaniu podstawowych zasad nie można się oderwać. To dosyć stara gra, ale w wersji z GoG odpala się bez problemu na Win 7.
Prawdziwy krasnolud gardzi słonecznikiem.

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

A co do klasycznych erpegów to daj szansę Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura. Świetny, staroszkolny rolplej, na początku trochę odpychający, ale po opanowaniu podstawowych zasad nie można się oderwać. To dosyć stara gra, ale w wersji z GoG odpala się bez problemu na Win 7.
New Vegas to wybitna gra, prawie dorównująca starym Falloutom, szczerze polecam. A co do klasycznych erpegów to daj szansę Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura. Świetny, staroszkolny rolplej, na początku trochę odpychający, ale po opanowaniu podstawowych zasad nie można się oderwać. To dosyć stara gra, ale w wersji z GoG odpala się bez problemu na Win 7.
Też polecam. Jeden z naprawdę niewielu steampunkowych crpg-ów. Gra ma co prawda spooro słabych momentów i aspektów ( połowy npc-ów niemal równie dobrze mogło by nie być, a ostatni boss jest tak strasznie lamersko łatwy do pokonania, że aż boli ), ale co grze wychodzi, to wychodzi naprawdę dobrze. Plus chyba jedyna gra gdzie ma się wpływ na przeszłość bohatera/ki :wink: .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Całkiem fajnie grało mi się w Wasteland 2 (pierwsza część tej gry inspirowała twórców Fallouta).
Rzecz zaczyna się w postapokaliptycznej Arizonie. Gramy oodziałem Desert Rangers i próbujemy zaprowadzić porządek w świecie :)
Jest to połączenie elementów RPG z taktycznym sterowaniem oddziałem, jeśli dojdzie do jakiejś bitki. Rzut jak w Falloutach, z tymże można obracać kamerkę.
Polecam fanom starego Fallouta.

In_the_sea_of_blood
Chuck Norris
Posty: 441

Post autor: In_the_sea_of_blood »

Trochę nudze sie w robocię, więc postanowiłem wrócić do HoMM VI po roku czasu. Dopiero jak ja włączyłem przypomniałem sobie czemu rok w nią nie grałem (prócz tego, że jest słaba, ale chciałem dać jej kolejną szanse). Czasami robiło sie tak, że jak przechodziłem do walki to obraz robił sie ciemny i prawie nic nie było widac (jak by walczyli nocą, a nie że nie miałem wizji).
Czym to moze byc spowodowane i co z tym zrobić??
Jak by była wina karty graf. to pewnie by było za każdym razem.
"Blood Bowl is like a war- no winners, just survivors"

ODPOWIEDZ