NoWE (zbiór plot str. 113)

Wood Elves

Moderator: Gremlin

Zablokowany
sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Re: NoWE (zbiór plot str. 113)

Post autor: sYsek »

56 w core i 7 ww? czy sisterki i hero tez wliczasz w limit?
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
White Lion
Kretozord
Posty: 1883
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Post autor: White Lion »

Luc pisze: Ja wciąż czekam na logiczne uzasadnienie czy strzałki powtarzać można czy nie ;)
No będzie fajnie jeśli się okaże że można je powtarzać bo teraz to trochę niejednoznaczne.
Niby napisane jest że strzałki są Enchanted Itemami a wg RB enchanted itemy to magic itemy, a magic itemów nie można powtarzać.
Sezon 2015:
VC 5/2/3
WE 22/2/2
Mishima 19/0/1
Ludzie Pustkowi 4/1/1

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Naviedzony pisze:
ostatnio dostałem od Naviedzonego battle raport, jak został rozjechany do 0(w małych punktach) w 3 turze gry... no litości.
Od własnej kobiety tak dostać... Czujecie to? Oczywiście farta miała przeogromnego, a ja postawiłem nie do końca dostosowane do armii przeciwnika TK, ale tak czy siak był to nokaut.

Mimo tego nie odnoszę wrażenia, jakoby nowe WE miały być przegięte, albo słabe.
Ciekawe, czy jak wklepie Ci jeszcze parę masek i się nie będzie powstrzymać do 3 tury, to nadal będziesz tak twierdzić :mrgreen:

Moim zdaniem 70 łuków to jest nieco za dużo. 60 łuków i waye x2 magiczne strzałki x1,5 :P do tego ograniczenie steedów.
Death Lord/Moonstone/Sisters i wild riders 3x :P
sniper/waye 2x

odrazu lepiej wygląda :P

Awatar użytkownika
White Lion
Kretozord
Posty: 1883
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Post autor: White Lion »

najlepiej od razu zablokujmy wszystko co dobre i niech WE grają na samych drzewach bo to przynajmniej krzywdy nikomu nie zrobi.
Sezon 2015:
VC 5/2/3
WE 22/2/2
Mishima 19/0/1
Ludzie Pustkowi 4/1/1

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Ciekawe, czy jak wklepie Ci jeszcze parę masek i się nie będzie powstrzymać do 3 tury, to nadal będziesz tak twierdzić :mrgreen:
Prędzej się przyznam, że nie potrafię grać, niż że nowe WE są przegięte.

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Jarlaxle pisze:
Naviedzony pisze:
ostatnio dostałem od Naviedzonego battle raport, jak został rozjechany do 0(w małych punktach) w 3 turze gry... no litości.
Od własnej kobiety tak dostać... Czujecie to? Oczywiście farta miała przeogromnego, a ja postawiłem nie do końca dostosowane do armii przeciwnika TK, ale tak czy siak był to nokaut.

Mimo tego nie odnoszę wrażenia, jakoby nowe WE miały być przegięte, albo słabe.
Ciekawe, czy jak wklepie Ci jeszcze parę masek i się nie będzie powstrzymać do 3 tury, to nadal będziesz tak twierdzić :mrgreen:

Moim zdaniem 70 łuków to jest nieco za dużo. 60 łuków i waye x2 magiczne strzałki x1,5 :P do tego ograniczenie steedów.
Death Lord/Moonstone/Sisters i wild riders 3x :P
sniper/waye 2x

odrazu lepiej wygląda :P
I co w tej armii zostanie ? Tylko są łuki + Wildzi.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Przeciez ewidentnie widac ,ze ten book mial strzelac :wink: Jak za mocno przytna to tak jak pisze Scimitar nic nie zostanie ... Obciac tylko chore kombo tzn. ile fabryka dala lukow + ze 2 oddzialy wildow + max waye (tzn. na ile pkt. zostanie chociaz podejrzewam ,ze 2 x 10 jakby mozna bylo to kazdy by bral :wink: ,a i znajda sie hardcorowcy ktorzy wiecej beda chcieli pchac :D) .
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

Scimitar pisze: I co w tej armii zostanie ? Tylko są łuki + Wildzi.
i siostry, i waye, i drzewo ;]
ale fakt, jak juz etc tnie to niech tnie z glowa...
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Ja bym wolał, żeby cieli równo z trawą, bo book przepotężny w rękach co najmniej przeciętnie rozgarniętego gracza.

Awatar użytkownika
White Lion
Kretozord
Posty: 1883
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Post autor: White Lion »

Massacra...
Ludzie się przyzwyczaili że WE to darmowe punkty to jak teraz book jest na dobrym poziomie to by chcieli zrównać go z poziomem starego booka :)

mam nadzieję że cięcia jednak będą równo z głową a nie równo z trawą.
Sezon 2015:
VC 5/2/3
WE 22/2/2
Mishima 19/0/1
Ludzie Pustkowi 4/1/1

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

Hoax pisze:Ja bym wolał, żeby cieli równo z trawą, bo book przepotężny w rękach co najmniej przeciętnie rozgarniętego gracza.
oj już nie biadol :) tak samo DE/VC/DoCh/WoCh/OK są silne na open

Skaveny też były super jak pojawiła się książka ETC pocięło, później ludzie grać się z tym nauczyli

tyle lat upokorzeń to i leśniakom się należy :)
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Awatar użytkownika
Milutki
Mudżahedin
Posty: 315

Post autor: Milutki »

Jak widzę te niektóre przemyślenia "ekspertów" na temat cięć to nie będzie równo z trawą. Będzie równo z g@#nem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Milutki brawo!
Jarlaxle najlepiej dać WE max 10 łuków i niech grają na dyadach....bez komentarza, serio....to jest armia strzelająca a nie kombatowa, pogódź się z tym i naucz przeciwko temu grać a nie już jakieś chore cięcia wymyślasz

Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

I co w tej armii zostanie ? Tylko są łuki + Wildzi.
Istnieją jeszcze dwa oddziały piechoty, właściwie trzy(driad nie liczę :P) oraz drzewka i orły.

Milutki brawo!
Jarlaxle najlepiej dać WE max 10 łuków i niech grają na dyadach....bez komentarza, serio....to jest armia strzelająca a nie kombatowa, pogódź się z tym i naucz przeciwko temu grać a nie już jakieś chore cięcia wymyślasz
Bez spin :P ja wiem, że ograniczenie chociażby jednego łuku będzie traktowe jako zamach na wolność. Jednak prawda jest taka, że jakichkolwiek ograniczeń nie zrobią to będzie źle i niedobrze. A to zaledwie przed smak przed ograniczeniami euro :P Wiadomo, że na razie WE będą grały na openie, ale później cóż... życie bywa brutalne. A euro jeszcze bardziej. Grając akuart DE nie jest wielką filozofią wystawić się przeciwko WE. 4 bolce + strzelanie, magia i lekka kontra :P no i o wyniku gry decyduje rzut na zaczęcie.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Jarlaxle jest znerwicowany, bo gra DE i do niedawna zdawało mu się, że już zawsze będzie miał najlepsze lekkie strzelanie w grze. ;) Poza tym to chyba trauma wynikająca z tego jak mocno pocięli 7ed. DE na Euro. Teraz wszystkim życzy tego samego. :D

AndreFW
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 171
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: AndreFW »

A ja 10 x bardziej wolę grać przeciwko łukom z siłą 3 niż przeciwko cannonom/klopom obecnym w 80% armi, kosztującym gówniane pkt, mającym wywalone na wszystkie covery itp, i warzywiącym np. smoka w turę. Jak chcecie limitować lekkie strzelanie to może zetnijcie jeszcze bardziej maszyny nie BS-owe które na slosie są chyba najwiekszym nobrainem.

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Z tego co się zapowiada to na ETC będzie:
GG, Skauci,GR, WWx2, WW herox4 max 70-80
Siostry powyzej 7 w jednym oddziale, mag z death/dark na koniku max 1
moze byc coś ale dodatkowe lasy, moonstone, hoda max 2

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Jarlaxle pisze:
I co w tej armii zostanie ? Tylko są łuki + Wildzi.
Istnieją jeszcze dwa oddziały piechoty, właściwie trzy(driad nie liczę :P) oraz drzewka i orły.
No proszę cię - to tak jakby kazać Imperium grać TYLKO na corowej piechocie albo niech VC grają na klockach zombie z Necrosami. Fluffowo tak, ale bez przesady.

WE kojarzą się z łucznikami (i to dobrze wyćwiczonymi), więc co dostały? Łuczników :D Reszta to dodatek. Pamiętam jeszcze 6 edycję i WE z listy z WD. Bywało tak, że stało sobie 4ech magów za górką, a do tego było 10x po 5 łuczników :D Jak się doszło to było GG, jak nie, to zależy ile elfy wystrzelały/wymagowały. Teraz może być całkiem podobnie.

A siostry moim zdaniem nadają się tylko na bunkier dla magów - nie zaginają czasoprzestrzeni jak Warlocki. Zastanawiam się nawet czy warto je kupować i wystawiać.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Jako taxi powinny być ok, zwłaszcza jak im się tam mra dorzuci. Javeliny mają szansę zagrać. Bagno dobrze użyte może być ciekawą opcją. Imo mają szansę się przebić do rozp.

Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: oczko »

moim zdaniem bardzo się opłaca je wystawiać. Są co prawda miękkie, ale od biedy uderzyć też mogą, ich czary wbrew pozorom nie są takie kiepskie.
Obrazek

Zablokowany