Momo i jego ściborowe krasnale - pierwszy WIP.

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Re: Momo i jego ściborowe krasnale - pierwszy WIP.

Post autor: smiejagreg »

Weź i coś pomaluj wreszcie, w końcu to galeria, a nie Rozpakuj pudełko, nieprawdaż :?: :wink: ...

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Z dedykacją dla Grega i Booxi
Obrazek

Nałożyłem Washe i Inki :D jutro rozświetlenie i szmata... chyba przypnę mu knige do sztandaru - taka z upgrade packa od Dark Angels.
Te jasne przebicia to światło a nie podkład - na metalach NMM, pomieszane style, metaliki z NMM, reszta to refkleksy od Inków i Washa.

Szmaty i rękawiczki zielone, rurki czerwone i niebieskie.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

twarz okropna, reszta bardzo w porządku

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

No i w końcu coś da się od ciebie wydębić :mrgreen: :P ... Pomalutku, ale do przodu...
Tutaj trza się wstrzymać z oceną tego malowania do jego zakończenia. Jedyna rzecz, która mi się ciśnie, to imho zbyt jasna skóra jako kolor wyjściowy... Ciekaw jestem efektu końcowego - ciśnij waść...

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

hmm na zdjęciach z poprzedniej strony wydaje się, że ściborowy krasnal z beczką piwa ma trafiony kufel przy dolnej krawędzi.
No i czy ja mam tylko takie wrażenie, czy różnica wielkości między slayerem Ścibora, a tym od AoW jest całkiem spora?

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Lechu,

To nadlewka była bo kufel był na osobnym blisterku.
Odnośnie większości, tak one są większe, ogólnie mają bardziej proporcjonalne ciała. W modelach GW tors i głowa praktycznie mają identyczne wymiary/proporcje, u ścibora widać że odrobił lekcje z anatomii. Dla przykładu jego panie krasnalowe są wielkości tych od GW. Są drobniejsze.... jak będziesz chciał możesz kiedyś wpaść obczaić je na żywo...
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

imo jest ok, ale nie będę marudzić zanim nie powiesz, że skonczyłeś :)
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Dzięki :) zamówiłem dual guardsów to się przekonam na własnej skórze bo mam jeden stary model krasnala od aow :)

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Szkoda że zamówiłeś. Bo ja mam zniżkę :P A 12 maja robię zamówienie :P

Dzisiaj skończę jak się zmotywuję konretnie.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Obrazek

Taki pan dzisiaj na szybko :D testuję kolorystykę armii.
Ale już widzę że zniedziałowałem pochwę :D że tak się wyrażę.
Ostatnio zmieniony 13 maja 2014, o 21:28 przez MomoTheKiller, łącznie zmieniany 1 raz.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Zmniejsz fotkę :)
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Wrócisz do domu i na pc będzie jak znalazł :P hehe
Oceń malowanie a nie wielkość fotki :P wiesz ile ją robiłem?
Link do figurki mojej żony... sorki za jakość jutro zrobię ładniejsze:
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hph ... 3138_n.jpg

Pani Dwarf od SMM.
Ostatnio zmieniony 13 maja 2014, o 21:30 przez MomoTheKiller, łącznie zmieniany 1 raz.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Na tak dużym zdjęciu wygląda słabo.
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

lepij? Nie umiem tych fotek robić... bleh.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Na mniejszej fotce lepiej już kraś wygląda
Skóra fajna, metaiki [ w szczególności hełm jest bardzo fajny] ale brodę i mógłbyś jeszcze troszkę rozjaśnić :D
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Troszkę po macoszemu potraktowałeś brodę tego kraśka, a to jest główna ozdoba tego modelu. Przez odpowiednie cieniowanie i rozjaśnianie brody można naprawdę sporo uzyskać...

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

rozjaśnij troszkę zieleń na koszulce
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

On jest z tego pierwszego klanu.
1. To zieleń i złoto
2. Czerwień i niebieski/biel.

W 1. Maszyny. Longi i mloty. W 2 reszta. Wspólnym elementem bedzie kowadełko i wd na tarczy. Właśnie chciałem takie brudne mocno ziemiste kolory. Ale brodę faktycznie ogarne. A jak słowiańska pani?
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Wybacz, ale Twoja żona pokonała Cię tym razem. :P jej figurka ma w sobie więcej wyrazu, staranniejsze cieniowanie i dobrze pomalowaną twarz. ;)

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Ta tylko ja malowałem w kilka godzin, a one męczy go od 2 tygodni :P praktycznie codziennie... ja maluje na stół. By to jakoś wyglądało :P
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

ODPOWIEDZ