Turniejowcy -Czemu się męczycie?

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Re: Turniejowcy -Czemu się męczycie?

Post autor: Jacobs »

Fajnie, ze ktoś w końcu napisać cos odnosnie tematu :D

W ogóle z waszych wypowiedzi widzę że Maszyna jest bardziej popularna niz hordy mimo że to właściwie jeden system.
Na prawdę granie Jackami jest takie fajne :lol2: ?
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
Torres
Wodzirej
Posty: 675
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Torres »

Shino, ja piszę o power creepie i balansie pomiędzy frakcjami a Ty o balansie wewnątrz armii. Przecież napisałem, że z tym jest dużo gorzej...

Imperatus jest mocny i w 3 rozpiskach na pewno się znajdzie. Czy w dwóch? Nie wiem. Zobaczymy co będzie grane i jakie będą preferencje graczy. Pod niektórymi mocnymi casterami na pewno go nie uświadczysz.

W reszcie się albo zgadzamy albo nie zgadzamy tak bardzo, że nie ma sensu tego kontynuować. Mogę tylko powiedzieć, że gdybyś pochodził na turnieje, pewnie zweryfikowałbyś przynajmniej część osądów.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Sorry za of top - ale mam sprawę - przymierzam się WM - mogę kogoś zaprosić na priva i wypytać o kilka rzeczy? Słowem szukam mentora :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Masz Piotrze całe podforum na ten temat. Popytaj tam. Na pewno ktoś Ci pomoże :)


http://forum.wfb-pol.org/viewforum.php?f=113
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Torres
Wodzirej
Posty: 675
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Torres »

Piotr: Zapraszam na forum warmachina.com.pl. Na wszelkie pytania z przyjemnością odpowiem również tutaj :)

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Torres pisze:Mogę tylko powiedzieć, że gdybyś pochodził na turnieje, pewnie zweryfikowałbyś przynajmniej część osądów.
zamierzam sie wybrac moimi wektorami na jakis turniej/ NIestety nie wydali mi jeszcze calej armii a z be mam zamiar korzystac.

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Dziwię się tylko dlaczego nikt o Malifaux nie wspomina :) Mechanika też petarda :)

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

ani o Wolsungu :) ale on dopiero raczkuje
Obrazek

ODPOWIEDZ