Mamikon not dead

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Re: Noki's Caucasian Studio

Post autor: Naviedzony »

Teraz skała jest lepsza od wilka. :D Zbyt jebczy OSL i chyba niewyciągnięte futro w nim widzę. Kompozycja bardzo na plus.

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Poprawione oczy wilka i Abaddon ;)
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Proszę o wszelkie opinie ;)
Pozdro
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

OSL lepiej wygląda, szczególnie lewe oko...

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

dla mnie stary OSL był lepszy a koksu bardzo fajny tylko podstawka jkaś taka czerwona :wink:

Awatar użytkownika
Damik
Chuck Norris
Posty: 417

Post autor: Damik »

Na wilkołaku oczekiwałbym lepszych kontrastów, tak to jego ciało się zlewa. Skałka jest "osom" ;)

Abaddon jest spoczko, miejscami aero lepsze i gorsze, na mieczu brakuje mi trochę "lejningu" białym

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Dzięki za opinie! Teraz jadę Angrona:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Opinie? :)
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Jest porządnie, szczególnie ci czterdziestkowcy z mieczami.

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Dziękować, staram sie ;)
Jakieś jeszcze opinie? :)

Tu Angron, proszę o szybką opinię-robić mu OSL na twarz z okolic szyi czy nie?
Obrazek
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

pewnie :wink: , tylko nie wiem czy te zielone plamy będą pasować :-k

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

To niebiesko zielona ziemia, gosc jest z zakonu zjadaczy światów i ich ikona to paszcza nakładająca sie na ziemie ;) A jakiego koloru ten osl mu robic? :-k
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

chyba oczywiste, że czerwony :)

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Tak żeby Twoje ego się nie rozrastało Kacpi, powiem że o czerwonym osl przeczytałem dopiero teraz ;) :D
A tu mój niestandardowy Angron :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Wiem że coś się może zlewać, coś może się nie podobać albo wydawać się nie skończone ale proszę wszystkich o patrzenie na tą pracę przez pryzmat 5 godzin pracy oraz tego że nie umiem robić zdjęć :oops: #-o :cry:
Z góry dzięki za opinie!
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

To posiedź nad nią jeszcze 5 i skończ zbroję, bo wygląda jak szary WIP. OSL bardzo ładny.

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

malarzem jestem średnim ale to jest według mnie bardzo słabe, według mnie najgorsza twoja praca :cry:
wszystko się zlało, nie wiadomo o co chodzi, krew nie wygląda jak krew i podstawka jest czerwona
nie obraź się ale wolałem gobliny z pierwszych stron i nie ze względu na klimat fantasy (ale za podbicie ego masz + :))

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Zbroja Jest strasznie słaba, szary wip, zbroje marinów też są słabe. Proszę cię, zostaw 40kę i zacznij znowu malować orki do WFB. Mam wrażenie, że przez areograf stałeś się bardziej niedokładny :P
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Nie zawsze można malować armię dla siebie i się cieszyć z orków, zrozumcie już no. Nie maluje 40stki dla przyjemnosći....
Co do tego jak go pomalowałem... Koniec tego dobrego, nie dam Wam już prawa niszczenia mojego ego, zaraz go dopracuje i dam zdjęcia za jakiś czas. Beware you fools :D
Pan Mamikon

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

Miałem się tu nie wypowiadać przed konkursem ale nie wytrzymam, ostatnie twoje prace są takie zrobione na półgwizdka a wg mnie takie prace wyglądają gorzej niż skończona praca dużo gorszego malarza. Wiem że to 5 godz i wow jak na tyle to poziom jest super. Ale może też dlatego tak bardzo rzuca się w oczy że to trochę praca (nie obraź się) na odwal. Skóra bardzo fajna ale to sprawia że zbroja wygląda dużo gorzej niż jest pomalowana.

Tym ostatnim figsom jestem zdecydowanie na nie, nie ze względu na poziom malowania ale na stopień zaangażowania.


Mam nadzieję że nie zamotałem ;)

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Po co się tak śpieszysz? To nie zawody. Tym bardziej,że robiłeś go dla siebie jak napisałeś.
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Z ostatniej pracy najbardziej chyba podoba mi się futro z tymi różnymi łańcuchami. Ten element jest fajny. Reszta mi coś nie podchodzi, ale pewnie dlatego, że to 40K :mrgreen: :wink: ...

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Poprawiony lekko... Idzie na ebay, a c*** z nim, tyle już się obelg nasłuchałem na nim na każdym możliwym forum, nie umiem dobrego zdjęcia zrobić no, wygląda dużo lepiej na żywo, pokazałem go dzisiaj już trzem swoim zamówieniodawcom i w lokalnym sklepie modelarskim i wszystkim sie podoba... Masakra jakaś z zdjęciami...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pan Mamikon

ODPOWIEDZ