7 ed. - nowe HE

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1534
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

no to na tyle, paaa elfiki kiedys jeszcze wpadne


p.s. nie mam ogolnie stalego dostepu do neta ale i tak jestem pod wrazeniem, ze nie jest az tyle spamu jak sie spodziewalem
No wlasnie cos tak zauwazylem ze kosy cos nie ma jakos... :wink: Szkoda ze cie juz tak czesto nie bedzie... POZDRO!
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

nie no spoko, w tym tygodniu wszystko powinno wrocic do normy, w końcu bez neta to jak bez ręki ;)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Belaner7
Falubaz
Posty: 1048
Lokalizacja: Swaj koło Poznania

Post autor: Belaner7 »

http://www.cytadela.pl/modules.php?name ... le&sid=776

Hahahahaha!!!!!spójżcie na komentarz,w 6 ed najlepszą jednostką byli swordmasters,a w następnej będą pohenix guard,hahaha,widać że znawca jak w morde moją strzelił :shock: :lol2: :shock: :shock:

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

zalezy do czego najlepsza :)

bo do trzymania BoS sie nadaja :)
Obrazek

Awatar użytkownika
PiotrekN
Chosen of Tzeentch
Posty: 999
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: PiotrekN »

Dzidzia, tam chodziło o najpotężniejszą piechotną jednostkę HE, a chyba nie zaprzeczysz że byli w 6ed bardziej grywalni od WL i PG :roll:

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

byli najbardziej grywalna piechota w HE. Choc WL bym tez nie pogardzil ale to ze byli w rarach to przesadzali sprawe.

lith
Oszukista
Posty: 872

Post autor: lith »

Najbardziej grywalna piechota HE byli spearmani. Oj to Cytadela, trzeba im wybaczac ;)

Awatar użytkownika
Majones
Chuck Norris
Posty: 480

Post autor: Majones »

Ja najczęściej grałem pieszą obsługą od RBt ;) oraz łucznikami.

Awatar użytkownika
Caledor
Wałkarz
Posty: 90

Post autor: Caledor »

hmmm ciekawe a co myslicie o nowej figurce Von Craistena (na piechcie) bo cos taki dziwny jest

Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Post autor: Tiger Brown »

Caledor pisze:hmmm ciekawe a co myslicie o nowej figurce Von Craistena (na piechcie) bo cos taki dziwny jest
Prawda? Jakiś taki mało wysokoelficki, nawet w ogóle nie elficki. I ubrany jakoś tak niegustownie. No dziwna sprawa. :D
"Pomaluję wasze figsy" - w przypadku niektórych to brzmiałoby jak groźba.

Awatar użytkownika
Elgrond
Wodzirej
Posty: 699
Lokalizacja: Festung Posen

Post autor: Elgrond »

Tiger Brown pisze:
Caledor pisze:hmmm ciekawe a co myslicie o nowej figurce Von Craistena (na piechcie) bo cos taki dziwny jest
Prawda? Jakiś taki mało wysokoelficki, nawet w ogóle nie elficki. I ubrany jakoś tak niegustownie. No dziwna sprawa. :D
Nawet uszu nie ma długaśnych . :D :D :D I te krótkie nogi :D :D :D tak na poważnie to wygląda pewnie , jeszcze na koniu jako tako ale na piechotę to zupełna żenada. Co do elfów to fakt koleś nie we o czym pisze, nie zna się kompletnie. W 6ed zawsze bitwa w bitwę używałem WL mi się zawsze sprawdzali tylko trzeba było nimi umieć zagrać, dlaczego nie SM bo nie chodzili po lesie i ten save 5+ ale pomimo tego też ich używałem.
a nie lepiej wrzucić do rozpuszczalnika i później szczoteczką?

Awatar użytkownika
Caledor
Wałkarz
Posty: 90

Post autor: Caledor »

jeśli chodzi o WL to mam podobne zdanie szczerze mówiąc to moja uloubiona jednostka ale jako jedyna jednostka z siłą6 w naszej armi jest bardzo użyteczne a po za tym miny przeciwników są ciekawe kiedy dowiadują się że trafiam na 3 zabijam na 2 i na dodatek - 3 do armoura

a z tym Von Craistenem to jakaś ciekawa historia :D pewnie panowie z GW uznali że nie ma na co czekac lepiej połączyć Vampiry z Elfami i wydać je jednocześniej - "może przynajmniej więcej zarobimy" :D

Awatar użytkownika
Belaner7
Falubaz
Posty: 1048
Lokalizacja: Swaj koło Poznania

Post autor: Belaner7 »

Elgrod
Bo ty klimaciaż jesteś :wink: Ale prawdą jest że koleś który arta napisał to niewiedział o czym pisze,i jeszcze nażeka na armie,mnie się bardzo podoba(grałem dziś 1 bitwe,bardzo miło się grało),jak się kolesiowi niepodoba to niech nam oszczędzi steku bzdur,albo bym powiedział steku bzdur nowym graczom,bo ich zniechęci,i tyle będzie porzytku.

P.s dlaczego cytadela prowadzi kampanie anty GW(szuka argumentów na siłe co wyraźnie widać w artykule)?Ja rozumiem że podnosi ceny,ale to najlepsza firma od bitewniaków,a promując W&H tylko na tym traci,bo figórki w postaci zlepki nietoperzego guano i plasteliny nierobią zbytniego wrażenia,a także gra całkowicie nieposiada klimatu.

Awatar użytkownika
Elgrond
Wodzirej
Posty: 699
Lokalizacja: Festung Posen

Post autor: Elgrond »

no bo wesz nudno sie gra jak sie gra oczywiste nudna rozpiską. Tą samą z turnieju na turniej, z bitwy na bitwę po prostu masakra jest. Ja nie ma żadnej przyjemności jak poklepie kogoś rozpiska na maxa wyjechanią i co a tak wiesz wole grac tym czym lube i tym czym umiem .

Ja nawet nie umie grac nie klimatycznie , ciekawe czy nadal będę nazywany klimacarzem jak będę wystawiał w 7 Wl, SM, DP, SW o i SH ciekawe ciekawe .

Z Tobą jak grałem to od dawien dawna wziąłem 1 scrola :D.
a nie lepiej wrzucić do rozpuszczalnika i później szczoteczką?

Awatar użytkownika
Semi
Niszczyciel Światów
Posty: 4759
Lokalizacja: Warszawa - Drobne Wałeczki
Kontakt:

Post autor: Semi »

masakra... :roll:

jak wezmiesz SH to bedziesz klimaciarzem :)
Obrazek
Highborn Elves Only!

Awatar użytkownika
Fensir
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: Fensir »

A jak LSG power gamerem :lol:

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

przepraszam, ale nie mam sily przeszukiac calego tematu ;)
jest juz jakas nieoficjalna nakladka na AB/skan w sieci/cokolwiek?

pzdr

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

TruePunk pisze:przepraszam, ale nie mam sily przeszukiac calego tematu ;)
jest juz jakas nieoficjalna nakladka na AB/skan w sieci/cokolwiek?

pzdr
nie ma :)
Obrazek

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

Asassello pisze:
TruePunk pisze:przepraszam, ale nie mam sily przeszukiac calego tematu ;)
jest juz jakas nieoficjalna nakladka na AB/skan w sieci/cokolwiek?

pzdr
nie ma :)
A moze znalazla by sie ??

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Relosu pisze:
Asassello pisze:
TruePunk pisze:przepraszam, ale nie mam sily przeszukiac calego tematu ;)
jest juz jakas nieoficjalna nakladka na AB/skan w sieci/cokolwiek?

pzdr
nie ma :)
A moze znalazla by sie ??
nakladki na AB mi sie wcale nie chce robic; skany/xero nie moga dostac sie tak latwo do sieci.

cokolwiek - wiadomosc: 11.11 wyjdzie AB :P

lepiej wrocic do rozmow nad figurkami i wydawanymi pudełkami :)

pozdrawiam
Obrazek

ODPOWIEDZ