NBA

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: NBA

Post autor: Dębek »

Jak nie lubić Leonarda? Przesympatyczny typ.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

przez początek miałem na myśli wczesny etap Duncana :wink: , Leonard chyba wtedy już w gacie nie robił :P
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Entombet
Chuck Norris
Posty: 503

Post autor: Entombet »

Z ciekawostek, James, Bosh i Wade wypowiedzieli kontrakty z Miami. Ptaszki cwierkaja ze ponoc Pat Riley sklonil ich do obnizenia zarobkow by wzmocnic sklad. Na celowniku podobno Kyle Lowry, Trevor Ariza i Marcin Gortat.

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

LeBron z powrotem w Cleveland :D Co sądzicie o DECYZJI nr 2 ??
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Michał
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: BWT Klika - Rumia

Post autor: Michał »

Scimitar pisze:LeBron z powrotem w Cleveland :D Co sądzicie o DECYZJI nr 2 ??
Może być ciekawiej w przyszłym sezonie na wschodzie. Mnie jeszcze interesje czy uda się przekonać Kevina (Where is the) Love, aby również dołączył do Cavs.
No i jak będzie wychodziła ewentualna współpraca LeBrona z Wigginsem.
AND THEY SHALL KNOW NO FEAR

KOLEJNY PUNKT DLA NAS !!! BWT KOCHANA !!!!
Cosmo pisze: 19 sie 2014, o 20:33 BTW gdzie spia Ci co nie chodza spac przed polnoca? Jakies zwierzeta z Nemezisu, BWT, Front..?

Awatar użytkownika
Entombet
Chuck Norris
Posty: 503

Post autor: Entombet »

Ciekawi mnie jak poradzi sobie Heat z Boshem jako pierwsza opcja w ataku. Do tego Bulls po przyjsciu Gasola i daj boze zdrowym Rose wydaja sie faworytem na Wschodzie.
Ostatnio zmieniony 14 lip 2014, o 12:27 przez Entombet, łącznie zmieniany 1 raz.

Boberr
Chuck Norris
Posty: 361
Lokalizacja: Moria ADF

Post autor: Boberr »

W fazie zasadniczej sobie poradzą na tyle, że wejdą do PO spokojnie, tym bardziej na słabiutkim wschodzie. Ale w PO nie powalczą już, ciekawe kogo jeszcze podpiszą przed sezonem.

ODPOWIEDZ