BEOWULF - film

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ehx-ray
Wałkarz
Posty: 99

Post autor: Ehx-ray »

no tak jak ktoś powie swoje zdanie to najlepiej go obrazić. Brawo Jasiuu, poziom przeciętnego Polaka...
Na filmach Kubrika można wysnuwać głebsze wnioski i wpadać w refleksje po filmie.

A 300 to był piękny graficznie obraz, ale nic poza tym. I rozrywka. Poszedłem bo chciałem odpocząć po tygoniu nauki, na coś co nie wymaga wielkiego wkładu intelektualnego. I się nie zawiodłem.
Może dla Ciebie Jasiuuu to było już wyzwanie intelektualne....

Radzę przeczytać komiks 300... on mówi o czymś więcej. Film to była jego realizacja ale czysto komercyjna.

Ach Jasiuuu. Polecam Transformersy, niedawno weszły do kin, świetna rozrywka, bardzo zabawne i super efekty. A Ty przy okazji zobaczysz niedopowiedziane i bedziesz miał weekend pełen głebokiej i twórczej umysłowo refleksji.


pozdrawiam

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Ehx-ray pisze:no tak jak ktoś powie swoje zdanie to najlepiej go obrazić. Brawo Jasiuu, poziom przeciętnego Polaka...
Na filmach Kubrika można wysnuwać głebsze wnioski i wpadać w refleksje po filmie.

A 300 to był piękny graficznie obraz, ale nic poza tym. I rozrywka. Poszedłem bo chciałem odpocząć po tygoniu nauki, na coś co nie wymaga wielkiego wkładu intelektualnego. I się nie zawiodłem.
Może dla Ciebie Jasiuuu to było już wyzwanie intelektualne....

Radzę przeczytać komiks 300... on mówi o czymś więcej. Film to była jego realizacja ale czysto komercyjna.

Ach Jasiuuu. Polecam Transformersy, niedawno weszły do kin, świetna rozrywka, bardzo zabawne i super efekty. A Ty przy okazji zobaczysz niedopowiedziane i bedziesz miał weekend pełen głebokiej i twórczej umysłowo refleksji.


pozdrawiam
Ej, odczep się od Transfomersów!:)

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Ehx-ray pisze:Brawo Jasiuu, poziom przeciętnego Polaka...
Twoja wypowiedź za to wybija się ponad przeciętność :wink: , filmu nie oglądałem, ale jeżeli jest słaby, to napisz co, Jasiek przynajmniej zasugerował, że warto film zobaczyć a w Twojej wypowiedzi to tylko obraza...

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

luz bejbe :* , nie miałem zamiaru cię urazić . Poddałem tylko krytyce pewien sposób odbioru filmów.

300 z biegiem lat zyskają na przekazie i aktualności. komiks czytałem wiele razy i przekaz jest taki sam , tylko że trzeba trochę dobrej woli.

Ostatnio popłakałem się na głębokich żółwiach ninja więc nie wiem czy podołam transformersom. :wink:

Awatar użytkownika
Kharnan
Mudżahedin
Posty: 294

Post autor: Kharnan »

Zapowiada się nieźle. Mam nadzieję, że będzie tak dobry jak 300. :)
And he did say "War", and the world did tremble...
Obrazek

ODPOWIEDZ