Gremlin

podforum do poszukiwania ludzi, zwłaszcza kontrahentów którzy w połowie transakcji zapadli się pod ziemię

Moderatorzy: Yudokuno, Big Boss M.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Gremlin

Post autor: Slayer Zabójców »

Ktoś wie cokolwiek na temat tego pana? Widzę, że loguje się na forum, lecz nie odpisuje na wiadomości.
Miesiąc temu złożyłem u niego zamówienie, wpłaciłem pieniądze, a do tej pory paczki nie ma. Wszystko byłoby ok gdybym dostał jakąś wiadomość wyjaśniającą sytuację.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

Może uderz do niego na Facebooku?
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Gremlin jest w delegacji w Szcecinie, nie ma internetu.
Rozmawiałem z nim, powiedziałem mu że poszukujesz i postara się ogarnąć jakiś internet i się z Tobą skontaktuje.
Najpóźniej za tydzień będzie w Krakowie.

Zaręczam że nie chce Cię oszukać, możesz być spokojny, realizacja się niestety przeciągnie.
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Na forum pewnie loguje się za niego brat - Garg bo Gremlin dalej jest out of real life . Jest leśnym elfem ,dzikusem latającym z dzidą po knieji :D .
A tak na poważnie - jeśli ktoś się niepokoi że może zostać oszukany przez Gremlina - zapraszam do mnie na pw - ja ureguluje jego sprawy finansowe i rozliczę za niego.
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

Wróciłem, już do cywilizacji. Wszelkie zaległości zostaną niebawem wyprostowane. Slayer Twoja paczka dzisiaj wychodzi.

Przepraszam za opoxnienia - więcej info na PW.
xYz

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Paczka doszła :)
Obrazek

ODPOWIEDZ