Mamikon not dead

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Re: Noki's Caucasian Studio

Post autor: Cookie Monster »

To zauważ, że to nie wszędzie pasuje.
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Ciasteczkowy trochę na siłę się czepiasz. Może przy wilkach było troszkę patynowo na siłę tu idealnie się wpisuje.
Model zapowiada się znakomicie, przyciśnij przy nim, warto.

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

No przy takich modelach Twoje niechlujne malowanie pasuje idealnie :wink: Chaos ,nurgle czy styrane SM (duza ilosc metalikow + slady pola bitwy) ... Jezeli natomiast chcesz malowac cos innego proponuje isc w strone tych orkow co kiedys wrzucales . IMO technicznie byly najlepsze .
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Grabz pisze:Ciasteczkowy trochę na siłę się czepiasz.
Mam podobne odczucie, takiej niechęci ale może mi sie wydaje ;) W każdym razie mi się podoba :P
Szczurek, z niechlujnością to nie trafiłeś tym razem... tu akurat jest czysty i przejrzysty brud, kontrolowany starannością.... nic przez przypadek lub niedopatrzenie nie ma miejsca na tym modelu.
Tu skończony pan, podstawka masakryczna ale z modelu jestem dumny, każdy detal dopracowałem na maksa, dam za jakiś czas zdjęcia z aparatu(bo te są z telefonu) na których będzie widać ogrom(jak na mnie) pracy.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdro
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

tu akurat jest czysty i przejrzysty brud, kontrolowany starannością.... nic przez przypadek lub niedopatrzenie nie ma miejsca na tym modelu.
To ,ze kontrolowaes i sie starales nie znaczy ,ze tak wyszlo :P Ja komentuje to co widze :wink:

Plaszczyk najlepszy ... czemu nie mozesz tak starannie i plynnie malowac calego modelu :?: Tez kiedys przy metalikach za bardzo zalewalem farba (bardziej wychodzil wash niz glaze) .Musisz bardziej to kontrolowac i robic kilka cienki warst ,a nie zalewac jedna :wink:

ps.
To na kosie to bialy ? czy najjasniejszy metalik ? Od razu napisze ,ze dodawanie zwyklych farbek do metalikow to slaby pomysl ... :wink:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Nie dodawałem zwyklych farbek do metalików, nie pierwszy dzień maluję ;)
To przejscie z zielonego w biały, aero oczywiście plus zadrapania i krawędzie pędzlem. Zdjęcie jest spalone i białe elementy się okropnie zlewają niestety...
Pan Mamikon

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

No i mimo że nie lubie 40-stki (a tu 30-stki) to ten figs mi się bardzo podoba, jak się przykładasz i nie robisz na odwal się to to widać. BRAWO!

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Piękna praca, Noki (i nie słuchaj tego malkontenta Szczurka :!: :wink: ). Dużo roboty było, to widać, ale opłacało się. I fotki telefonem robisz lepsze niż ja aparatem #-o :mrgreen: . Jeśli miałbym się do czegoś przyczepić to do kolorystyki twarzy. Cała postać jest oświetlona tak, ze widać kolory poszczególnych elementów. Model jest wielobarwny. Tymczasem z twarzą poszedłeś w monochromatyczność, nie wiedzieć w sumie czemu. Kaptur imho nie upoważnia do tego, bo twarz nie jest pod nim ukryta na maksa. Tak że trochę kolorów na twarzy chyba bym dał.Teraz całą głowę odbieram troszkę jako wipa...
Patyna imho pasuje, najlepiej wyszły: płaszcz, podstawka i broń, ale nie tylko - cały figs jest świetny =D> ...

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

No chopie to rozumiem 8) .
Z czepialskiego obowiązku.
smiejagreg pisze:z twarzą poszedłeś w monochromatyczność, nie wiedzieć w sumie czemu. Kaptur imho nie upoważnia do tego, bo twarz nie jest pod nim ukryta na maksa.
+1
Drzewiec, ten drobny, środkowy fragment, taki nijaki.
Odbiór całości, dem najs łan =D> .

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Świetna praca Noki, podoba mi się zwłaszcza płaszcz, ostrze i właśnie podstawka :) =D>

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

Genialny Mortarion, propsuje kolor buzi przez wzgląd na charakter postaci (fluffowo)

Wrzucaj na ebaya, na pół roku będziesz mógł odejść z pracy :lol2: poważnie, brytole obrzucą Cie za niego hajsem. Jest genialny i w stylu, który powinien się spodobać.
Obrazek

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Wow Panowie, nie wiem co powiedzieć. Dziękuje Wam za tak miłe słowa jak i za słowa krytyki. Szczerze mówiąc starałem sie w 100 procentach powtórzyć to jak wymalował ten model ktos z Awaken Relaims studio, niestety nie udało mi sie utrzymać poziomu ale np twarz (która mi sie samemu nie podoba) lub kaptur(ich kolorystyka) wzięła sie wlasnie z tego ze kopiowalem ich prace. Co do odejścia z pracy to nie mam skąd odchodzić, mam 18 lat ;)
Jeszcze raz dziękuje za opinie!
Pozdro :mrgreen:
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Co do twarzy to na "cielisto" bym poprawił jedynie niektóre wystające fragmenty, zeby stworzyć wrażenie, że one właśnie wyłaniają się spod kaptura. Część twarzy byłaby w mroku, a część miała by normalne kolory. Imho efekt może być całkiem wporzo...
Ostatnio zmieniony 11 sie 2014, o 14:39 przez smiejagreg, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

To ja czekam na te "lepsze fotki", bo zapowiada się fajnie, tylko trochę nie ma na razie tego WOW, czegoś co by przykuło uwagę, lekko skontrastowało. Ale no fajnie, trochę inaczej wyszło niż poprzednie prace, lepiej moim zdaniem :)

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

Nokimam pisze:Dobra, w końcu, jutro, pomaluje limitowanego szamana orkow, a co!

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Nokimam pisze:Niestety na dzisiejszy dzień musiałem zostawić batla
;)
Pan Mamikon

Dreef
Falubaz
Posty: 1300
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dreef »

Moim zdaniem najlepsza Twoja praca ever :) ale...
Ale srodek tej kosy (granatowo - szaro-bialy, stylisko chyba) to najslabiej pomalowany element. Innego koloru bym uzyl. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Jak mówiłem tylko kopiowalem prace Awaken Relaims, stad taki kolor i styl malowania ;)
Pan Mamikon

Dreef
Falubaz
Posty: 1300
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dreef »

Nokimam pisze:Jak mówiłem tylko kopiowalem prace Awaken Relaims, stad taki kolor i styl malowania ;)
Alez to wiem, to nie powod jednak by kopia nie byla doskonalsza od oryginału :P
Obrazek

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

i nie słuchaj tego malkontenta Szczurka :!: :wink:
Oj tam , oj tam :wink: Po prosru tutaj wiekszosc osob to gracze i maluje max. do grania na stol .Ja bym na twoim miejscu Noki zalozyl sobei konto na forum CoC .Tam dostanie porady od duzo lepszych od siebie malarzy czy osob oceniajacych/bywajacych na konkursach malarskich .
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

ODPOWIEDZ