wspn

podforum do poszukiwania ludzi, zwłaszcza kontrahentów którzy w połowie transakcji zapadli się pod ziemię

Moderatorzy: Yudokuno, Big Boss M.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

wspn

Post autor: Kacpi 1998 »

ma ktoś kontakt ?

kevinior
Chuck Norris
Posty: 535

Post autor: kevinior »

on generalnie zadko bywa na forum ale spokojnie kacperku nie oszuka Cie ten uzytkownik :)

Ps jezeli cie interesuja TK to za pozno kupilem je od niego ze 2 tygodnie temu 8)
Ja na moim kutrze, sam sobie sterem, wędkarzem i rybą !

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

to zauważyłem
ps, kevinku chos dwrfy :wink:

wspn
Wałkarz
Posty: 62

Post autor: wspn »

Chciałbym sprostować, że nie jestem poszukiwany bo oszukałem , nie wysłałem , czy jestem Kacpiemu cos winny .
Uzytkownik Kacpi poprostu chciał ze mna dobic targu6. Szkoda że nie zaznaczyles tego w swoim poście, bo roznie ludzie moga pomyslec...
Ech, mawiał dziadek - "Nie dyskutuj wnusiu z debilami, bo sprowadzą cię do swojego poziomu, i pokonają doświadczeniem."
A dziadka należy się słuchać!

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Jesli chcesz to moge temat usunac, zeby nie bylo sladu.

wspn
Wałkarz
Posty: 62

Post autor: wspn »

Bardzo bym poprosil:)
Z gory dziekuje.
Ech, mawiał dziadek - "Nie dyskutuj wnusiu z debilami, bo sprowadzą cię do swojego poziomu, i pokonają doświadczeniem."
A dziadka należy się słuchać!

Awatar użytkownika
Egrim
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 49
Lokalizacja: Wroclaw

Post autor: Egrim »

Witam
Szukam kontaktu telefon/email do uzytkownika Wspn

Dlaczego:
W temacie o Karlito pisalem ze Karlito wisi mi 2 oddzialy dkok advancing (340zll) ale brak z nim kontaktu.
Po paru dniach odezwal sie do mnie Wspn ze te figurki Karlito zamawial przez niego z forge world discount i jak Wspn sciagnal juz te figurki to kontakt sie zerwal z Karlito i nie bylo jak ich przekazac, Wspn wyjezdzal wiec przekazal figurki bratu aby jak sie Karlito odnajdzie to zeby bylo jak je mu przekazac.

Aktualnie Wspn juz tych fugurek nie ma bo jak pisal jego brat je sprzedal lub zgubil (w czym problem sie brata poprostu dokladnie zapytac?)
Zaproponowal mi w zamian oddzialy at ease i firing wiec sie zgodzilem i w tym momencie kontakt sie urwal, figurek nie wyslal ani nie odpisuje na pw a odczytywal je Ostatnia wizyta: 7 wrz 2014, o 08:33.

Aktualnie chce poprostu zwrot pieniedzy bo jak mam dostac figurki zamawiane z chin 80zl za odzial to sam sobie moge zamowic

Pozdrawiam
Robert

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

Egrim pisze: Po paru dniach odezwal sie do mnie Wspn ze te figurki Karlito zamawial przez niego z forge world discount
Czyli te wszystkie figurki dla ludzi, które karlito zamawiał, były jednak z fw discount, czyli od chinoli? Tak wynika z tego zdania

Dreef
Falubaz
Posty: 1302
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dreef »

Uzytkownik wyjechal na urlop i nie ma go przez dwa tygodnie :) takze jak wroci to na pewnomsie dogadacie :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kopyt
Kradziej
Posty: 928

Post autor: Kopyt »

A myślałeś ze ile czasu przy takich zamówieniach GW/FW paczka idzie, nie mają czegoś na stanie i trzeba czekać 2 miechy ?? Wysyłają towar w 2 dni dochodzi w max 8 dni. Karlito jak i jego "koledzy" dyma.. wszystkich na kasie jak widać. Powinno usunąć się użytkownika a każdego kto ma z nim kontakt poprosić o to by jakkolwiek pomogli w sprawie a nie zlali temat, grali z nim i o dziwo nawet raporty wrzucali.
Obrazek

Awatar użytkownika
Egrim
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 49
Lokalizacja: Wroclaw

Post autor: Egrim »

Loizok pisze:
Egrim pisze: Po paru dniach odezwal sie do mnie Wspn ze te figurki Karlito zamawial przez niego z forge world discount
Czyli te wszystkie figurki dla ludzi, które karlito zamawiał, były jednak z fw discount, czyli od chinoli? Tak wynika z tego zdania
Nie wiem czy wszystkie ale na pewno moje byly :/ przynajmniej z ostatniego zamowienia, nie wiem jak wczesniejsze zamowienia ktore Karlito robil.
Karlito zamawial te figurki przez Wspn'a z forge wolrd discount, Wspn pisal mi ze to sa figurki odlewane w fabryce GW po drugiej zmianie (czy tak jest faktycznie nie wiem)


I taki maly screen z rozmowy z Karlito na temat autentycznosci figurek

Obrazek

wspn
Wałkarz
Posty: 62

Post autor: wspn »

Witam. Engrim zagranie ponizej pasa, prywatna korespondencja opublikowana na forum publicznym?
Chcialem być ucziwy i odeslać Tobie modele , ktorych nie dostaleś. a które zamawialeś od kogoś innego, i mnie w tej umowie ni jak nie było.
Ty natomiast wklejasz to tutaj w tym temacie, jeszce mając do mnie pretensje.
Nie odpisywałem bo mnie 2 tygodnie nie było, i nie miałem juz Tobie jak wyslać. Dzis napisałem Tobie PW w którym Cie przepraszałem i deklarowałem wysyłke twoich modeli jutro, ale jak zobaczyłem co tutaj uczyniłes, zmieniam zdanie.
Chcesz odzyskać swoja kasę ? Proszę bardzo, odyskiwaj ją od tego z kim robiłeś deale. a jesli sie martwisz o moje sumienie, to jak ten kto zamawiał przeze mnie, odezwie się, dostanie to na co się ze mna umawiał.
Może na przyslośc zastanowisz się jak nie zrazać ludzi.
I tak na koniec. Modele o których mowa, byly zamawiane u mnie grubo ponad pól roku temu, z racji calkowitego braku jakiegokolwiek kontaktu z osoba zamawiająca (a mieszkamy w sasiedncih blokach) miały prawo sie zawieruszyć.
I fajnie ze znowu w w moim temacie piszecie.
Ech, mawiał dziadek - "Nie dyskutuj wnusiu z debilami, bo sprowadzą cię do swojego poziomu, i pokonają doświadczeniem."
A dziadka należy się słuchać!

Awatar użytkownika
Egrim
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 49
Lokalizacja: Wroclaw

Post autor: Egrim »

Witam
Nie wiedzialem ze to wielka tajemnica ze Karlito zamawia figurki przez Ciebie z forge world discount...

Cytat z pw
wspn pisze:[...]
Swoja droga, zamiast miec do mnie pretensje o "sprzedanie cudzych figurek", pownienis byc wdzieczny ze zechcialo mi sie odnalesc Ciebie i zwrocic modele ktore zamowiles od Karlito.
[...]
Serio tak myslisz? To przeczytaj wiadomosci ode mnie i powiedz ze nie dziekowalem ci chocby juz za samo odezwanie sie do mnie. Karlito przepadl, teraz nagle Ty znikasz i dziwisz sie ze sie zaczolem denerwowac? Tak trudno napisac ze jedziesz na urlop i za okolo 2 tygodnie wracasz?

wspn pisze:[...] Dzis napisałem Tobie PW w którym Cie przepraszałem i deklarowałem wysyłke twoich modeli jutro, ale jak zobaczyłem co tutaj uczyniłes, zmieniam zdanie.
Chcesz odzyskać swoja kasę ? Proszę bardzo, odyskiwaj ją od tego z kim robiłeś deale. a jesli sie martwisz o moje sumienie, to jak ten kto zamawiał przeze mnie, odezwie się, dostanie to na co się ze mna umawiał.
Może na przyslośc zastanowisz się jak nie zrazać ludzi.
[...]
Cytat z pw
wspn pisze:[...]
Bo ja moglem spokojnie olac sprawe, zamowil nie odezwal sie, nie odebral , jego strata....
Pozdrawiam
Z powodu urazonej dumy, ze zrazilem Cie do siebie piszac na forum o sytuacji postanawiasz dac mi nauczke przywlaszczajac sobie moje pieniadze/figurki? I naprawde uwazasz ze jak ktos nie odbiera zamowionego towaru to mozna go sobie tak poprostu wziasc? Dobrze wiesz ze Karlito pewnie sie do Ciebie niezglosi po te figurki/pieniadze a nawet jesli to sa nikle szanse abym je od niego odzyskal skoro wisi wielu ludziom znacznie wieksze kwoty za figurki

Awatar użytkownika
Malkolm
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 187

Post autor: Malkolm »

ho ho

to teraz albo art 284 kk
Art. 284.
§ 1. Kto przywłaszcza sobie cudzą rzecz ruchomą lub prawo majątkowe,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
§ 2. Kto przywłaszcza sobie powierzoną mu rzecz ruchomą,
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
§ 3. W wypadku mniejszej wagi lub przywłaszczenia rzeczy znalezionej, sprawca
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolno-ści do roku.
§ 4. Jeżeli przywłaszczenie nastąpiło na szkodę osoby najbliższej, ściganie nastę-
puje na wniosek pokrzywdzonego.
albo 292 kk
Art. 292.
§ 1. Kto rzecz, o której na podstawie towarzyszących okoliczności powinien i mo-
że przypuszczać, że została uzyskana za pomocą czynu zabronionego, nabywa lub
pomaga do jej zbycia albo tę rzecz przyjmuje lub pomaga do jej ukrycia,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 2. W wypadku znacznej wartości rzeczy, o której mowa w § 1, sprawca
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
albo oba razem, a może nawet współudział w oszustwie

nie Twoje to oddaj. I się drugim Zbysiem nie zasłaniaj , bo Cię za sobą pociągnie i dopiero będzie płacz
Obrazek

wspn
Wałkarz
Posty: 62

Post autor: wspn »

Egrim, nie chodziło mi o tajemnice, tyłko niechciałem być wplątany w żadną cudzą aferę, i to zwlaszcza w temacie poszukiwany WSPN. Co sie tyczy paczki to uniosłem sie troszke rzeczywiście. Nadał mogę Tobie wyslac paczkę jak sie umawiałismy mailowo.
Malkolm, z tego co czytam wyglądasz na wyksztalconego człowieka, a straszysz mnie paragrafami jak dziecko. A do tego bezpodstawnie oskarżasz, daruj sobie trolowanie, prosze. Bo to że chcę oddac rownowartość Egrimowi jest to moja dobra wola, i postawy roszczeniowe wobec mojej osoby sa absolutnie bezpodstawne. A tutaj opis jak wygląda sytuacja, żeby ludzie którzy przegladaja ten temat i potrafią czytać ze zrozumieniem mogli ocenic czy jestem oszustem jak sugerujesz.

W zime pan K. odezwał sie do mnie, ze dolączy do zbiorowego zamówienia z Forge World dicounta i potrzebuje 2 zestawy DKOK i 1 inny. Wpłacił kwotę X ( i nie jest to ta kwota która powyżej została wymieniona).
Nastepnie troszke było czekania zanim zamówienie dotarło do Polski, i chwilka zanim paczka z moja częscia doszła do mnie. Ale wtedy juz pan K. był nie osiągalny.Po dluzszym czasie bez moziwości kontaktowania sie, poszło w nie pamięc a modele gdzies sie zawieruszyły u brata w trakcie przeprowadzki. Mineło pól roku,
widzę temat w którym poszukuja pana K i zamówienie Egrima, które wyglada mi bardzo podobnie na te które miałem dla pana K. zamawiać. Odezwałem się , zaproponowałem roziwiazanie problemu. I tyle.
Wiecej juz nie będe tutaj dyskutował z ludzmi którzy, nic nie maja do powiedzenia w tym temacie, ale musza popręzyc mięsnie i palce ich swedzą.Z zainteresowanym dogadamy sie na privie mam nadzeje.
Dziekuje za uwage, pozdro.
Ech, mawiał dziadek - "Nie dyskutuj wnusiu z debilami, bo sprowadzą cię do swojego poziomu, i pokonają doświadczeniem."
A dziadka należy się słuchać!

kevinior
Chuck Norris
Posty: 535

Post autor: kevinior »

Jedyne co bym chciał dodać to ze robiłem z panem WSPN'em dosyć sporą transakcję i naprawdę kiedy towar do mnie dotarł to prawie sie rozplakalem .... Ze szczęścia bo nigdy nie widziałem taki pięknie zapakowanych opatulonych figsow każdy zestawik a było ich tam z 10 miał swoje miejsce towar był więcej niż zgodny z opisem który i tak był dosyć szczegółowo przedstawiony na pw to była kwintesencja tego co powinno sie nazywać profesjonalnosc w prowadzeniu handlu towar w 101% spełniał moje oczekiwania jezeli miał bym polecić osoby z którymi dobijalem najlepszych handli na tym forum to wydaje mi sie że wspn zasłużył w 100% na 1 miejsce z całym szacunkiem dla każdego z kim dobijalem targu . I no po prostu bawienie sie w paragrafy użytkowniku szanowny MALKOLM'ie jest co najmniej śmieszne i żenujące ;) bez obrazy ale jak każdy ma każdego straszyć policją za to ze wspn chce oddać komuś modele i w dodatku praktycznie przez zaniedbanie pana K. To wg mnie oznaką jest ale tego ze wspn jest naprawdę uczciwą osobą i w sumie trochę mu to pasuje reputację takie ,,oszmacanie jego osoby na forum " z całą pewnością na to nie zasłużył ....
Ja na moim kutrze, sam sobie sterem, wędkarzem i rybą !

Awatar użytkownika
Yamcha
Chuck Norris
Posty: 479

Post autor: Yamcha »

Mnie kolega wspn, również przy okazji sprawy Karlito, zaoferował pomoc i udzielił kilku wartościowych informacji.

Natomiast w kwestii tego całego "forgeworld'a składanego z odrzutów", to ja nie wiem czy tutaj sam Karlito miał nieprawdziwe informacje, czy po prostu to wymyślił sobie, ale potwierdzam, bo i mnie o tym kilkukrotnie opowiadał.

Niemniej w świetle słów wspn: "W zime pan K. odezwał sie do mnie, ze dolączy do zbiorowego zamówienia z Forge World dicounta i potrzebuje 2 zestawy DKOK i 1 inny. Wpłacił kwotę X ( i nie jest to ta kwota która powyżej została wymieniona)", można pokusić się o stwierdzenie że raczej wspn, osobą odpowiedzialną za ten burdel nie jest.
Nerwy chłopa można zrozumieć, bo zbiera baty za nie swoje winy.

wspn
Wałkarz
Posty: 62

Post autor: wspn »

Dziekuję Kevinior i Yamcha za wsparice. Egrimie dostaleś swoje modele, może jakieś sprostowanie wypadało by napisać teraz?
Ech, mawiał dziadek - "Nie dyskutuj wnusiu z debilami, bo sprowadzą cię do swojego poziomu, i pokonają doświadczeniem."
A dziadka należy się słuchać!

Awatar użytkownika
Egrim
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 49
Lokalizacja: Wroclaw

Post autor: Egrim »

Witam
Tak otrzymalem figurki z drobnymi brakami ale wazne ze sa i sprawa z glowy

Dziekuje i pozdrawiam

Przestroga dla wszystkich (zwlaszcza dla mnie) najlepiej samemu kupowac figurki mimo ze przesylka drozsza ale przynajmniej wiadomo czy oryginalne czy nie oraz taki forge world nie zniknie nagle z naszymi pieniedzmi jak pan K

Kamyk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 128

Post autor: Kamyk »

Ma ktoś może kontakt do wspn? Czy dobrze mi się wydaję, że to ta sama osoba co użytkownik tr00f na allegro?

ODPOWIEDZ