Relacja lizardmenów z DMP 2014

Lizardmen

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Macias
Kretozord
Posty: 1824
Lokalizacja: SNOT - filia w Pogórzu

Re: Relacja lizardmenów z DMP 2014

Post autor: Macias »

Ziemko pisze: Bitwa IV BWT

Paringi:
Ja vs Demony
Imperium vs High Elfy
High Elfy vs Chaos
Dark Elfy vs Lizardmen
Wood Elfy vs Ogry

Szczerze myślałem, że ten mecz wygramy. 3 teoretycznie punktujące paringi (ja, Pasiak i Piotr) , jeden remisowy – Elvis, jeden, który może pójść w obie strony – Krzychoss.
Co prawda jestem słaby i się nie znam, ale nie mam pojęcia jak imperium Piotra miałoby punktować te HE. Jak dla mnie to jest co najmniej 15 dla HE.
Azgaroth pisze:30 savage orków z wardem na 5+ i dodatkową bronią + lord na dziku i szaman walczą z 40 halabardnikami imperium (I tura - działa choppas). Dzikusy wbijają jedną ranę ( :shock: ), lord na dziku zapomina jak się walczy i nie wbija nic, szaman nie trafia. Halabardnicy wbijają 10 ran, test LD na stubborna dwukrotnie oblewam, na dystans ucieczki rzucam dwie jedynki :)
Imperialna moc!

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Piotr generalnie z He nie przegrywa -chyba, ze odwala maniany rzutowe.
On lubi ten paring.

Awatar użytkownika
meiss
Mudżahedin
Posty: 224
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą

Post autor: meiss »

Heh widzę, że RS 85+ was zaskoczył :mrgreen:
Ogólnie byłem dumny z chłopaków, że po 3 bitwie wylądowali tak wysoko, szkoda, że skończyli bez niespodzianki, na przewidywalnej pozycji ;)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

kazde EMP z którym grałem "lubiło" nasze HE. Efekt: 50/60 naszego gracza HE. To zły paring jest, tylko grać trzeba więcej żeby się o tym przekonać :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9564
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

(najbardziej nie chciałem grać z Kołatą – bo słońce + pita jakoś krzywo rzucone mogłyby ustawić bitwę)
Ja nie miałem deatha w rozpie :mrgreen:

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Myslalem, ze standard masz :P Shadow na pewno miales, wiec pita tez mogla zawisnac :)

Awatar użytkownika
Zaleś
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 116

Post autor: Zaleś »

Lwieserce85 próbowałeś tej swojej rozpy z sygnaturkami zamiast High Magic ?

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Kiedy ale brak busta do inicjatywy i niszczarki przedmiotów troche boli....do tego jest drain magick ktory pięknie niweluje efekty wrogich czarów....a jesli bede potrzebowac zerowki to sobie jakis czar na nia wymienie....polecam fire ball na lesne elfy...albo duza kuznie na imperialny czolg
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Boli brak flamsow. Jakby ktos mi dal flamsy + sygnatury - wchodze w ciemno. Sygnatury nie maja zadnego porzadnego AOE i to jest dla mnie ich najwiekszym minusem.

Awatar użytkownika
meiss
Mudżahedin
Posty: 224
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą

Post autor: meiss »

AOE - rozwiń skrót proszę.

Awatar użytkownika
Macias
Kretozord
Posty: 1824
Lokalizacja: SNOT - filia w Pogórzu

Post autor: Macias »

Area of effect. Coś co działa na duże oddziały typu właśnie flamsy lub ewentualnie tempest.
Azgaroth pisze:30 savage orków z wardem na 5+ i dodatkową bronią + lord na dziku i szaman walczą z 40 halabardnikami imperium (I tura - działa choppas). Dzikusy wbijają jedną ranę ( :shock: ), lord na dziku zapomina jak się walczy i nie wbija nic, szaman nie trafia. Halabardnicy wbijają 10 ran, test LD na stubborna dwukrotnie oblewam, na dystans ucieczki rzucam dwie jedynki :)
Imperialna moc!

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Tak jak Macias napisal, AOE to tez slonce, pitka, dwellersy.

ODPOWIEDZ