Dreefa lizaki

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Dreef
Falubaz
Posty: 1302
Lokalizacja: Warszawa

Dreefa lizaki

Post autor: Dreef »

Hej

Postanowilem stworzyc sobie temat w galerii z moimi Lizakami - moze zmotywuje mnie to do szybszej pracy :)
Zamysl na armie jest nastepujacy : armia lozardmneow zdobywa miasto imperialne (w koncu mamy End od times.. #-o ). Podstawki beda wkomponowane w army traya przedstawiajacego zdobywanie jakiegos miasta :) ale to pozniej (jak znajde odpowiednio duza tacke)
Na pierwszy ogien ida podstawki pod Ripperdactyle z movement treyem (wipy, juz w podkladzie):

Obrazek
Obrazek

Podobaja sie?:)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

z czego bruk robiony ?
czemu na bruku ani jednej beczki nie ma ?
czemu ani jedna beczka się nie przewróciła tylko wszystkie równo stoją ?

Dreef
Falubaz
Posty: 1302
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dreef »

Kacpi 1998 pisze:z czego bruk robiony ?
czemu na bruku ani jednej beczki nie ma ?
czemu ani jedna beczka się nie przewróciła tylko wszystkie równo stoją ?
1) gips, wikol, piasek
2) czesc army treja. Na bruku nie ma beczek, ripperdactyle wlatuja ma drewniana "podloge" miejsce targowe.
3) przewrocone beda gdzie indziej, rippery lataja za ludzmi nie beczkami :) ew na innej 4 poprzewracam
Obrazek

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

nie podoba mi się ta ''równość'' przy ułożeniu beczek (szczególnie rozwalonych) i tej połowy drewnianej, rób albo bruk albo drewno lub daj kilka beczek na bruk bo takie precyzyjne ułożenie wszystkiegoo psuje realizm

Dreef
Falubaz
Posty: 1302
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dreef »

Kacpi 1998 pisze:nie podoba mi się ta ''równość'' przy ułożeniu beczek (szczególnie rozwalonych) i tej połowy drewnianej, rób albo bruk albo drewno lub daj kilka beczek na bruk bo takie precyzyjne ułożenie wszystkiegoo psuje realizm
Moim zdaniem wlasniento oddaje realizm :) zreszta przy zrobieniu army treya w ktory maja sie podstawki i treye wkomponowac mozna ocenic dopiero realizm IMO

Tutaj wip zdjecie z jednym ripperdactylem (tez wip, skonczone skrzydla prawie)

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Malowanie w ten sposob jest latwiejsze, ale bez szczegolow zlewa sie. To riper a nie chamelon.

Podstawki do lizakow imho nie pasuja, masz wizje, ze lizaki napadly na miasto imperialne, ale to historia dla mnie podobna jak 4 pijanych magow ukradlo czolg i 4 dziala.

Dreef
Falubaz
Posty: 1302
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dreef »

Ziemko pisze:Malowanie w ten sposob jest latwiejsze, ale bez szczegolow zlewa sie. To riper a nie chamelon.

Podstawki do lizakow imho nie pasuja, masz wizje, ze lizaki napadly na miasto imperialne, ale to historia dla mnie podobna jak 4 pijanych magow ukradlo czolg i 4 dziala.
Nie podobaja mi sie te wzorki po prostu na ich skrzydlach. Wyglado to tak jakby ktos chcial sobie pograc w kolko i krzyzyk.. :/
Dlatego to wip, przejscia sa zrobione a na skrzydla dojda czarne paski jak z terradonow z armybooka tylko prostopadle do skrzydel :)
Obrazek

ODPOWIEDZ