VisArcana

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jerzyn
Zły Dotyk
Posty: 1072
Lokalizacja: Barcelona, Moria Śmoria
Kontakt:

VisArcana

Post autor: Jerzyn »

Zrobie sobie reklame :wink:

Zapraszam wszystkich do wyprobowania nowej gierki webowej VisArcana . Jest mocno rozbudowana jak na gre tego typu. Rozgrywa sie w dosc typowym swiecie fantasy. Jest polaczeniem RPG i strategii z dosc mocnym watkiem wspolpracy(sojusze itp., ktore maja realny wplyw na to co sie dzieje). Na razie jest jeszcze w wiele rzeczy do poprawy, wiec bylbym wdzieczny za wrzucanie tego co znajdziecie tutaj.

Pozdro
RaptorJesus jest fajny, ale trochę za duży.

Awatar użytkownika
Wertus
Wałkarz
Posty: 58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wertus »

W sumie całkiem ładnie się to prezentuje, tym niemniej kilka spraw powinieneś poprawić: 1 literówki i powtórki wyrazów w opisie wyprawy ( nota bene duży + za fbularne opisy ), 2 w toturialu nie ma słowa jak zdobyć rudę do produkcji broni, 3 również toturial - jak się wykonuje zadania? mam upolować szkielet łucznika .... i co dalej? gdzie takowego szukać? 4 j.w. jak zdjąć klątwę, tak by dało się zmienić ekwipunek ?

ale generalnie całkiem całkiem ..... zobaczymy jak dłużej pogram ....

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Gierka spoko, wczoraj wieczorem zacząłem grać i na razie niewiele zrobiłem, ale mam pytanie odnośnie wersji beta - gdy się zakończy, to wszystkie postacie się resetują, czy jak to będzie przebiegać?

Awatar użytkownika
Wertus
Wałkarz
Posty: 58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wertus »

co się dzieje z grą?
proszę daj się okraść: http://s1.visarcana.pl/ref.php?id=2538

ODPOWIEDZ