[Rybnik; 15.11] TURNIEJ ODWOŁANY

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Marks
Falubaz
Posty: 1492

[Rybnik; 15.11] TURNIEJ ODWOŁANY

Post autor: Marks »

Obrazek

Sklep Goblin z Rybnika oraz klub Guerilla zapraszają na turniej.

MIEJSCE - Rybnik, ul. Powstańców Śląskich 6 - I piętro
TERMIN - 17.1.2014 - sobota
-Wstęp dla uczestników wydarzenia 15pln, dla graczy poniżej 18 roku życia 10pln.
Nagrodami będą bony do wykorzystania w sklepie [dla zwycięzcy + X losówek]

Turniej jest zgłoszony do ligi.
- FORMAT: ETC
+ pakiet ograniczeń K l i k !
+ zasady rozgrywania gier ETC K l i k !
+ będziemy grać na najnowszą wersję mapek ETC 2015 K l i k !
LIMIT MIEJSC: 20



Start na miejscu zapisów od 9:00 z gotowymi rozpiskami, cała impreza potrwa pewnie do godziny 17-18.
[quote] W tym dniu musimy opuścić sklep najpóźniej o 18, w związku z czym informuję, że zaczniemy rozgrywać pierwszą partię najpóźniej o godzinie 9.30. Wszelcy spóźnialscy zostaną sparowani ze sobą i będą mieli mniej czasu na rozegranie swoich bitew. Ufam, że nie będzie to jednak konieczne, bo wszyscy ten raz wstaną szybciej.



Lista uczestników:
1. Marks
2. Sly
3. Kofta
4. Szaitis
5. Heretic









Mapka:
Obrazek
Zaznaczyłem parkingi darmowe. Nr 1 to parking przy przychodni, powinien spokojnie pomieścić kilka aut, a nawet więcej. Nr 2 to parking wzdłuż dwóch ulic jednokierunkowych, z miejscem tam bywa różnie, jak się przyjedzie na godzinę zapisów to kilka miejsc wolnych może być, na pewno nie więcej. Mogę zamieścić informacje o płatnych parkingach, ale sądzę, że nr 1 pomieści wszystkich chętnych.

Na tej samej ulicy co Goblin jest też Żabka, napoje można również kupić w Goblinie.

~~~~~~~~~~~~~~
Ostatnio zmieniony 6 sty 2015, o 10:54 przez Marks, łącznie zmieniany 15 razy.
Puszka Pandory, o immersji w grach
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1
Nosił Wilk razy kilka, czyli inaczej o grach TellTale Games
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Przemyślcie dodatkowe ograniczenie armii VC (i UL) w postaci Red Fury max 1. inaczej bedzie sie mało przyjemnie grało

Będzie SS jednym skladem na pewno, SS: Straznicy Galaktyki: Qc Solo Domin
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Będzie tez napewno drugi skład SS :wink:
Fajny pomysł z drużynówką =D>
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Marks
Falubaz
Posty: 1492

Post autor: Marks »

Napiszę w tej sprawie do kogoś mądrzejszego ode mnie, w tym celu zresztą zarezerwowałem termin zmian aż na 10.11.

Wiem, co potrafią wampiry na ten format, miałem przyjemność grania z Szaitisem, na, jak to Marek nazwał, "stabilnej rozpisce". Cholernie stabilnej. :D
Puszka Pandory, o immersji w grach
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1
Nosił Wilk razy kilka, czyli inaczej o grach TellTale Games
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1

Awatar użytkownika
RedScorpion
Falubaz
Posty: 1161
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: RedScorpion »

Dopisz nas proszę, stanę na głowie aby złożyć drużynę :D

Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: Szaitis »

Nas tez dopisz, przynajmniej jeden team.

Jasne, ograniczen dla vc zawsze bylo za malo...

Awatar użytkownika
cichy
Oszukista
Posty: 827

Post autor: cichy »

Jak by komuś potrzebny był najemnik to się zgłaszam z demonami.
Profesjonalne usuwanie wgnieceń z karoserii samochodowych i skutków gradobicia.

Awatar użytkownika
Podwys
Oszukista
Posty: 839
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Podwys »

zgłaszam 1 skład The Gamblers :)

Awatar użytkownika
cobra651
Wodzirej
Posty: 738
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle, Varangian Guard

Post autor: cobra651 »

Dobra, zgłaszam swój team aka Cobra Team :) Mam nadzieje, że miejsca starczy dla wszystkich :)

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Wygląda na to że w 10 godzin mamy komplet =D>
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Szaitis pisze:Nas tez dopisz, przynajmniej jeden team.

Jasne, ograniczen dla vc zawsze bylo za malo...
Nie ma rzeczy, która jest w stanie uziemic tych dwóch lordów, a praktycznie rzecz biorąc nie tracisz nic z mocy rozpiski, szczególnie jak sobie dorabiasz hexy, spirit hosty i necrosów z deathem :P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Są, pamiętaj Qc że każdy ma dostęp do nowych zabawek...
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Marks
Falubaz
Posty: 1492

Post autor: Marks »

Tylko że nie z każdym one sie tak samo kombują, a to, musisz przyznać, nie jest bez znaczenia.

@REGULAMIN
Ograniczenia do UL będą bogatsze w treść.
Puszka Pandory, o immersji w grach
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1
Nosił Wilk razy kilka, czyli inaczej o grach TellTale Games
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1

Awatar użytkownika
cobra651
Wodzirej
Posty: 738
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle, Varangian Guard

Post autor: cobra651 »

Marks pisze:Tylko że nie z każdym one sie tak samo kombują, a to, musisz przyznać, nie jest bez znaczenia.

@REGULAMIN
Ograniczenia do UL będą bogatsze w treść.
Może ktoś stwierdzi, że jestem upierdliwy i ktoś się może obrazić, ale powinniście dać do regulaminu dotyczącego grania na turze UL, czy też LoU, aby gracze którzy mają ich używać nie stosowali proxów, czy samych podstawek, tylko używali adekwatnych dla lora/UL modeli. Sugeruje to w trosce o przejrzystość grania i aby nie było niepotrzebnych kłótni między drużynami.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ja jestem za tym, żebyście proxy zostawili w spokoju. Bo ja np chętnie zagram VC skoro są niepocięte. PG to PG, cięcia VC powinno być dokonane w obliczu zmian i tyle, np. Lord vampire/LoU (na dowolnej ilosci magów) max 2 i fru, to wtedy jeszcze ma jakis sens
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
cobra651
Wodzirej
Posty: 738
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle, Varangian Guard

Post autor: cobra651 »

-Qc- pisze:Ja jestem za tym, żebyście proxy zostawili w spokoju. Bo ja np chętnie zagram VC skoro są niepocięte. PG to PG, cięcia VC powinno być dokonane w obliczu zmian i tyle, np. Lord vampire/LoU (na dowolnej ilosci magów) max 2 i fru, to wtedy jeszcze ma jakis sens


Adamie, proxy i bycie PG często idzie w parze. Ja nie używam proxów i tego samego oczekuje od przeciwnika. Ludzie chcą się bawić w nekromatów, to niech mają dla przyzwoitości te modele i tyle. Nie mam zamiaru się zastanawić czy ten troll/ogr to crypt, czy kawaleria imperialna/dark raidersi robią za hexy. Jeśli chcą używać LoU to niech konwertują i tyle, wszystko się da jeśli się tylko chce.

Awatar użytkownika
Marks
Falubaz
Posty: 1492

Post autor: Marks »

Generalnie sprawa wygląda tak, że zmieścimy w sklepie 11 stołów, co oznacza, że ograniczymy liczbę teamów biorących udział do 6. Jeśli nic w tej sprawie nie uda się załatwić do weekendu, to ruszymy z przedpłatami.

@Cobra
Sprawa proksów będzie rozwiązana, choć na chwilę obecną nie wiem czym się różni proksowanie modeli w rozpisce od tych przyzwanych podczas gry, aczkolwiek masz trochę racji, choć zasada jest ta sama.

@QC
Czekam na odpowiedź w tej sprawie.
Puszka Pandory, o immersji w grach
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1
Nosił Wilk razy kilka, czyli inaczej o grach TellTale Games
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1

Awatar użytkownika
Podwys
Oszukista
Posty: 839
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Podwys »

Pewnie tnijmy VC :) inne armie sa zbalansowne

Awatar użytkownika
cobra651
Wodzirej
Posty: 738
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle, Varangian Guard

Post autor: cobra651 »

Podwys pisze:Pewnie tnijmy VC :) inne armie sa zbalansowne
Inne armie mogą mieć Wasze zabawki, więc jaki już fan z grania VC? Lepiej już bawić sie legionem :P

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Legion of Chaos allowed?
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

ODPOWIEDZ