Dark Souls 2 PC

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Dark Souls 2 PC

Post autor: QQrydza »

Zaufałem dziś w ciemno naklejce na pudełku "CD Action 10/10", jako ze skyrimowi dali 9,5 poza tym zawsze wierzyłem w ich recenzje. Zanim będę mógł odpalić grę minie pewnie z dwa tygodnie - czy ktoś z was może mnie przygotowac na to co mnie czeka? :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
ShadorVD
Wałkarz
Posty: 91
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ShadorVD »

Płacz i zgrzytanie zębów!

W serii Dark/Demon Souls zjadłem zęby, jak byś miał jakieś pytania to wal w ciemno :)

-DE-
Mudżahedin
Posty: 263

Post autor: -DE- »

W dwojke nie gralem, ale w jedynke na PC kompletnie sie nie dalo grac - skopany port.

Awatar użytkownika
ShadorVD
Wałkarz
Posty: 91
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ShadorVD »

No coś Ty :) W jedynkę z odpowiednimi addonami grało się bardzo przyzwoicie :)

Awatar użytkownika
Domino
Falubaz
Posty: 1490

Post autor: Domino »

Ja, jako fan DS się wypowiem - jedynkę przeszedłem na kompie, bez pada, da się :D. Jeśli grałeś w jedynkę, to dwójka nie powinna sprawić problemów, jest prostsza. Jednocześnie jest bardzo podobna do jedynki, więc ktoś z doświadczeniem w DS będzie czuł się jak w domu, bo mimo, że wg mnie nieco brakuje jej klimatu DS I, to dalej jest świetna gra.

Natomiast jeśli nie grałeś w jedynkę, cóż. Musisz być cierpliwy :D. Początek może być trudny, ale warto przebrnąć, bo jak już się oswoi z mechanizmem gry, to gra jest spokojnie do przejścia, a "feeling of achievment" jest naprawdę fajny :)

ODPOWIEDZ