1500 Dark Elfów

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

1500 Dark Elfów

Post autor: Murmandamus »

Noble na pegazie
Ring of Hotek
Lifetaker

Sorceress 2lv
Dispell scroll
Darkstar Cloack

2x5 Dark riders kusze
20 warriors tarcze full command

2 rydwany wlocznie
5 harpii
15 wiedzm pelny command z witchbrew

2 bolt Throwery


Ogólnie Ring of hotek znajduje zastosowanie w 7ed. Podoba mi sie to cacko mimo cokolwiek marnego zasięgu. A Kusze lifetaker po prostu uwielbiam. Mój ulubiony przedmiot.2 bohaterów bo oszczędzam. Mam czym przyrżnąć mam strzelanie, mam troche magii 5 kości to nie tak mało a do antymagii nawet starczy jeden mag, da się żyć uwierzcie. Dwie bitwy przeciw elektrycznym 3 inzynierom wygrałem jedną 20:0 drugą 17:3

Daro
Oszukista
Posty: 793
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Daro »

Fajna i nie standardowa rospa. Mi sie podoba i to bardzo :)

Choć mam wątpliwosci co do ring of hotec. Witchki jakos tez bardziej przemawiaja do mnie w gołej 10 jako support....ale skoro ci się spisuja ...

Pozdro

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

rónież mysle, ze te witchki sa ajkieś dziwne, 10 okey jak najbardziej ale cąła goła ;) (dobre określenie dla tego oddziału ;) ) a za zaoszczędzone pkt moze da sie wstawić kolejną gołą 5 DE? Chociaż pokminiłbym na d wstawieniem 10 kuszololi, kosztem tych witchek i moze kusz na raidersach.

Ale tak ogólnie to rozpa naprawde spoko ;)

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

W 12 raczej mi sie sprawdzają z commandem ale te 3 dodalem bo puntów nie miałem na co wydac a to ledwie 39. Mogłem dać kusze na rydwany+muzyków do ridersów i tyle. Jako zabawki...
Postawilem na wiekszą liczebność wiedzm czasem sie przyda jak oberwa od strzelectwa jakiegoś.

Ring of Hotek dopiero zaczynam sie nimi bawić jednak juz przy jego pomocy zmiscastowalem jednego elektryka, jego szczescie ze zucil lekkiego miscasta bo wynik 6 padlo na kosciach.

Wolę jednak na ridersach kusze niz osobny regiment kuszników.
Oczywiscie dobrze byloby to i to ale nie ma pnnkt. Oczywiscie tez czuje sie goly i niekomplenty na polu bitwy jak nie ma na ridersach kusz. Po prostu sie nie ruszam bez tego ekwipunku u nich z domu.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Handkes
Warzywo
Posty: 17
Lokalizacja: Twierda Alkarin- Leszno

Post autor: Handkes »

Rozpiska bardzo podobna do mojej :D tylko ja zamiast NOOBA(nobla) na pegazia mam na cold onie i zamiast 15 witchek mam 6 cold onkow.
Ogólem fajna rozpa :) a i magiczka złorzona tak jak ja :P a Noob na pegazie podoba mi sie nieźle wymyśliłeś z tym piersciakiem i kuszą

ODPOWIEDZ