PlayMini Of The Month 6 - listopad

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Siasek
Falubaz
Posty: 1208
Lokalizacja: pruszkow

Post autor: Siasek »

z tego co wiem to wlasnie robi oddział back streen boys'ow orkowych.

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

A ja wlasnie dzis skonczylem oddzial warriorow... Z nastepnym napewno sie nie wyrobie a szkoda... :roll:
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Dla mnie to trochę mało sensowne ..... Wydaję mi sie ,że bedzię BARDZO mało prac :wink: Chyba lepiej było robić jak z I edycją tzn. pojedyncze modele albo dać na oddział 2 miechy :)
Gdyby tematem był na przykład 1 (słownie JEDEN) koleś z corowej piechoty to na pewno prac by nie brakowało .... :wink:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Nie wiem czy zauważyłeś, Szczurek, ale PMoTM jest konkursem-mobilizatorem DLA GRACZY, w którym robi się DO WŁASNEJ ARMII. Co komu z jednego core'owego modelu? ;)

Poza tym właśnie się bawię dippingiem na drugim oddziale Zombie Pirates i musi być jakiś pretekst do pochwalenia się :D
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Motyl
Oszukista
Posty: 788
Lokalizacja: krk

Post autor: Motyl »

Akurat wczoraj zacząłem sklejać milicję na reikland do mordheimu,a będzie to banda zakiszona w bejcy więc powinienem się zamknąć nawet w tym tygodniu. Jeżeli wyrobię to zrobię jeszcze knightów do chaosu :twisted:
Serwis społeczności Mordheim
www.najmita.net

check it out!

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

A jeśli większość bandy mam pomalowanej tylko muszę 2 pieski malnąć to może być ?? :P Albo czy oddziały z wh40k tez się liczą ?

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

a jesli na dzien dzisiejszy mam 8 luczników skonczonych i domaluje w tym miesiącu dwoch, to czy moge sie zglosic do konkursu?
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
Marko
Mudżahedin
Posty: 305
Lokalizacja: ze Wroclawia

Post autor: Marko »

Nie płaczcie - można pomalować 10-ciu, a po konkursie domalować resztę oddziału.

Awatar użytkownika
Alvares
Mudżahedin
Posty: 216

Post autor: Alvares »

Jeśli nie można mieć pomalowanej wcześniej części oddziału to kiszka- mam jednego pomalowanego łucznika na dwadzieścia :D

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

To pomalujesz 10 i będziesz miał 11 ;)

Wolałbym, żeby nie więcej niż połowa takiej ekipy była wcześniej pomalowana. OK?
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Siasek pisze:z tego co wiem to wlasnie robi oddział back streen boys'ow orkowych.
Pechowo, ze akurat teraz musze malowac dwie maszyny i dwie lekkie jazdy na Kultowo Druzynowo. Gdyby nie to, to moze bym nawet Black Orkow pomalowal (a chlopaki w kategorii "niezbedne do grania" sa gdzies na koncu kolejki)... No, chyba ze zdaze po wymienionych projektach sieknac unit nocnych gobosow. Mozliwe. Zobaczymy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Reiko
Mudżahedin
Posty: 212
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Reiko »

Pomysł na piechotne core fajny, szkoda tylko że w takich ilościach. Spróbuje maznąć swoich Kossarów, ale na 99% nie wyrobie :? Fajniej by było gdyby konkurs był na min. 3 figsy. Wtedy prac byłoby na pewno więcej ;-) Cóż, nie pozostaje nic innego jak zakasać rękawy i do roboty..
Obrazek

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

mi tam temacik sie podoba mam przygotowane do malowania 2 klocki spermanow i 2x10 kusznikow wiec cos napewno z tego wybiore :] Z reszta nad jednymi kuszami prace rozpoczete ale to dopiero kolory bazowe wiec mam nadzieje ze sie zalapia
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Nameless
Wałkarz
Posty: 70

Post autor: Nameless »

Tomash, a co z WL? Mnie tam wystarczy 3 modele zrobic, zeby oddzial powstal. A jak bede wredny, to wezme solosa i tez mam oddzial.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Nameless, WL też nie przewidziałem. Ale skoro już wezwałeś do odpowiedzi - minimalny legalny oddział typu leader + żołnierzyki. Żadnych solosów. :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Nameless
Wałkarz
Posty: 70

Post autor: Nameless »

przyjal do wiadomosci :)

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Może przyjąć jak dla oddziału Mordheimowego minimum 500 punktów dla Warlorda? (oczywiście z zachowaniem legalności). Minimalny legalny oddział to rzeczywiście mogą być tylko trzy figurki :?
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
rychu022
Chuck Norris
Posty: 398
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rychu022 »

no to zaczynam dzisiaj malowac clan ratow:D

Awatar użytkownika
Czopek
Masakrator
Posty: 2695

Post autor: Czopek »

To ja pokaże pewnie maruderów , których właśnie zaczynam malować do armii Vikingów chaosu :twisted:

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Nilgar pisze:Może przyjąć jak dla oddziału Mordheimowego minimum 500 punktów dla Warlorda? (oczywiście z zachowaniem legalności). Minimalny legalny oddział to rzeczywiście mogą być tylko trzy figurki :?
Już miałam robić wielki bunt i powstanie, kiedy doszło do mnie, że mogę z powodzeniem zrobić legalny oddział 3 figurek na 500 gc [no w moim przypadku będzie 5, ale 3 też by się dało].
Po prostu robię Possessed z pełną gamą mutacji. A nawet nie z pełną, wystarczy pewnie na jedną dla jednego i na dwie dla drugiego. Rozpiska magister + 2x Possessed + 2x Beastmen jest dość droga.

Każdą zasadę da się obejść.

ODPOWIEDZ