Co zmieni się w 9 edycji? (Podsumowanie link w 1 poscie)

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

Zablokowany
Kolas111
Chuck Norris
Posty: 403

Re: Co zmieni się w 9 edycji?

Post autor: Kolas111 »

zasady do WFB NIGDY nie beda robione pod gre turniejowa bo gracze turniejowi to jest kropla w morzu ludzi kupujacych figurki

Morok

Post autor: Morok »

Kolas111 pisze:zasady do WFB NIGDY nie beda robione pod gre turniejowa bo gracze turniejowi to jest kropla w morzu ludzi kupujacych figurki
Nie patrz na Polska frekwencje :)

Awatar użytkownika
Szamot
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Spawalnie Potępionych

Post autor: Szamot »

wszyscy zginiemy!

luzujta chłopy. Będzie co będzie. Grać teraz na to co jest 8)

Kolas111
Chuck Norris
Posty: 403

Post autor: Kolas111 »

Morok to tylko taka ma teoria bo na zadnym turnieju figurkowym nie bylem i nzrazie nie zamierzam :P

Morok

Post autor: Morok »

Kolas111 pisze:Morok to tylko taka ma teoria bo na zadnym turnieju figurkowym nie bylem i nzrazie nie zamierzam :P
No to jak możesz to oceniać :) hehe dobry as z Ciebie :roll:

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

Od dziś jestem mega fanem 9ed, zaraz się zaczn wyprzedaże (jak u Faberów) i sprzedaże armii za bezcen. A że gram z kumplem i mam w nosie co jest aktualne będę miał żniwa ;)

A na serio jeśli GW nie zrobi mega głupoty i nie wycofa ze sprzedaży modeli z 8ed, to ja jestem mega za ;)

Awatar użytkownika
Magnus
Chuck Norris
Posty: 611

Post autor: Magnus »

Moze i GW robilo duzo glupich rzeczy, ale ciezko mi uwierzyc zeby poddali tak drastycznej probie cale srodowisko wfb... Sadze ze to bedzie cos w stylu ot przejsciowa zagrywka zeby sprawdzic, bedzie klapa i potem wroca do normalnoci. Oby tak bylo. No bo kto niby bedzie sklonny poprzec tak glupia inicjatywe? Na pewno nie ja ;)

Morok

Post autor: Morok »

teraz widać jak ludzie są skłoni wierzyć w plotki i je rozpowszechniać, jak Tylko coś się ,,jebie'' to już szukają innych możliwości w tym przypadku gry bitewnej, tak jak była mowa już o KoW :D Takiej gry nikt lepiej nie zrobi bo ona była pierwsza i zawsze będzie najlepsza...

Tak jak robili gry by WoWa zniszczyć, upadały jedne po drugiej bez szansy cienia osiągnięć WoWa ta gra jest ponad czasowa jak Warhammer...

Ps. To Tylko moje zdanie na ten temat każdy ma prawo mieć inne, ale ja to tak właśnie widzę

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Fubuki pisze:No i TK oraz lizaki mówią papa
VC też robią papa. Zamiast obu frakcji będzie taki Warhammerowy Cryx z Nagashem zamiast Terminusa :)

A Lizaczki może przemycą jako jakieś proto-tau, jedno i drugie niebieskie, będą biegać dinozaury z lascannonami na plecach i krootosaurusy.

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2284

Post autor: Artein »

@Morok
Ani WoW ani Warhammer nie były pierwsze. :roll:

Awatar użytkownika
Fubuki
Mudżahedin
Posty: 317
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Fubuki »

Artein pisze:@Morok
Ani WoW ani Warhammer nie były pierwsze. :roll:
Dokładnie, poza tym GW lubi partaczyć i porzucać swoje projekty. Przykład? Warhammer online, gra przyjemna, ale próba jej zbalansowania była śmieszna, po prostu Order i Chaos to było swoje lustrzane odbicie z inną oprawą graficzną, z jedną niewielką zmianą przy goblińskim squig herderze... co się stało z tą grą? Została zamknięta na zawsze w zeszłym roku
Perfer et obdura, dolor hic tibi proderit olim

Obrazek

Morok

Post autor: Morok »

mi nie chodzi że były pierwsze pierwsze :) chodzi o to że wow stał się najlepszym mmorpg a warhammer najlepszym bitewniakiem i nikt mi nie powie że w jakąś grę gra więcej ludzi

Awatar użytkownika
Dzoooma
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Stolica, Wola - "Gamonie"

Post autor: Dzoooma »

Tak jak robili gry by WoWa zniszczyć, upadały jedne po drugiej bez szansy cienia osiągnięć WoWa ta gra jest ponad czasowa jak Warhammer...
Też kiedyś tak myślałem. Z czasem okazuje się jednak, że nie ma rzeczy wiecznych i niezastąpionych. Ta gra jest wyjątkowa ale wyłącznie z jednego powodu: prężnego środowiska, które się wytworzyło na jej obrzeżach.

Kiedyś Warzone również wydawał się niezastąpiony :wink: Ja tam już przerzuciłem się na inne systemy (choć z ww. powodu zachowuję jeszcze swoje armie do łarmłotka... choć pewnie już niedługo jeśli plotki się potwierdzą).
Obrazek
Zapytaj mnie co sądzę o GW...

Kolas111
Chuck Norris
Posty: 403

Post autor: Kolas111 »

Morkok tak mi sie przynajmniej wydaje ze wiecej jest graczy domowych niz turniejowych ale ja tam sie nie znam :wink:

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Dzoooma pisze: Ta gra jest wyjątkowa ale wyłącznie z jednego powodu: prężnego środowiska, które się wytworzyło na jej obrzeżach.
Zawsze, gdy zmienia się edycja, słychać pogróżki, że zignoruje się zmiany i zostanie przy dotychczasowej. Pytanie brzmi, czy przy wejściu 9.ed ludzi, którzy faktycznie tak zrobią, będzie wystarczająco dużo, by można było się spokojnie ustawić z nimi na granie.

Awatar użytkownika
SaperHeart
Piłkarz
Posty: 710
Lokalizacja: Adeptus Geriatricus

Post autor: SaperHeart »

IMO, powodem, który sprawia, że Warhammer przyciąga do siebie tyle osób jest niesamowicie wykreowany świat Dark Fantasy.
Poza tym GW udolnie zaczyna niszczyć to co zostało tak staranie zbudowane na przełomie tych lat. Ludzie, którzy tam siedzią to w większości idioci nastawieni tylko na zysku. Pożyjemy, zobaczymy...
...Who dares wins...
Obrazek

Awatar użytkownika
Gąszczu
Mudżahedin
Posty: 251
Lokalizacja: Wrocław <> Poznań

Post autor: Gąszczu »

Ja uważam że GW kombinując z end of times i przenoszeniem nas w przyszłosc powinna zrobic coś na zasadzie Mordheima.

EoT mogło by byc rownoległym systemem battlowym na okrągłych podstawkach , może pozniej próba fuzji EoT i Wh40k jak w Warmachine i Hordes - Maszyny kontra zmutowane potwory.

To było by najlepsze rozwiazanie , może ktoś podrzuci im ten pomysł?

Wydaje mi sie że aż tacy partacze tam nie siedzą, a zmiana systemu o 180. to strzał w kolano,szczególnie w czasach gdzie gier bitewnych jest od zasrania i szybko można przerzucic sie na coś innego.


Btw. nie czytalem całej dyskusji tylko ostatnią strone.

Pozdro!

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

EoT mogło by byc rownoległym systemem battlowym na okrągłych podstawkach , może pozniej próba fuzji EoT i Wh40k jak w Warmachine i Hordes - Maszyny kontra zmutowane potwory.

To było by najlepsze rozwiazanie , może ktoś podrzuci im ten pomysł?
Mam nadzieję, że nie.

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Fubuki pisze:
Artein pisze:@Morok
Ani WoW ani Warhammer nie były pierwsze. :roll:
Dokładnie, poza tym GW lubi partaczyć i porzucać swoje projekty. Przykład? Warhammer online, gra przyjemna, ale próba jej zbalansowania była śmieszna, po prostu Order i Chaos to było swoje lustrzane odbicie z inną oprawą graficzną, z jedną niewielką zmianą przy goblińskim squig herderze... co się stało z tą grą? Została zamknięta na zawsze w zeszłym roku
Order był mocniejszy na początku i przez spory czas życia tej gry, potem w miarę kolejnych balansów to się różnie zmieniało w zależności co znerfili a co dopakowali. Ale ogólnie zgadza się - fajną grę z niezłym potencjałem pogrzebano głównie przez nietrafione dodatki i zmiany.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Chcecie fajniejszego Warhammera? Grajcie w WABA - tam armii są hm... setki :)
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Zablokowany