WH40k Armageddon

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

WH40k Armageddon

Post autor: PiotrB »

dzikki pisze:Blackguards - support z GOG.com z uporem maniaka powtarza informacje dostępne u nich na stronie traktując klienta jak idiotę. Przy czym pierwsza gra, Dungeon Keeper, którą od nich pobrałem, działa bez zarzutu. Ze Steam'em nie miałem takich problemów. Podobnie z Origin (poza ich transferem).
Co śmieszne demo ze Steam działa bez zarzutu - niestety połakomiłem się na niższą cenę z GOG i mam za swoje.
Pełna wersja ze Steama działa bez zarzutu - swoją drogą bardzo dobra gra . Steam testuje co wprowadza - nie zdarzyło mi się żeby gra na steamie nie działała jak należy ...

Widzieliście już WH40 k Armagegon?
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Patrzyłem na to i się zastanawiam. Kusi dużą liczbą jednostek i jest turówką - lubię turówki. Brakuje mi gry w stylu Warhammer Epic 40,000: Final Liberation.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Podpisuje się pod postem poprzednika. :)

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Parę dni temu ściągnąłem Panzer Corps'a, ale obejrzałem filmik i to mi się podoba :D
Zasysam !

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Wygląda super, na kinguin za 68 zł można kupić, więc bez tragedii. Kupię.

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

zajebiaszcza :mrgreen: oldskool pełną gębą :D

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

czemu w scenariuszach są tylko orkwie i imperium ?

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

gram - fajna - dla starych :mrgreen:
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

Manfred pisze:czemu w scenariuszach są tylko orkwie i imperium ?
Bo gra dzieje się w trakcie Drugiej Wojny o Armageddon, toczonej między Imperium, a Orkami. Z Chaosem walczono w czasie Pierwszej Wojny o Armageddon.
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

gdybym miał czas na granie, to bym się nawet nie zastanawiał, a tak to będę musiał poczekać. może wyjdą jakieś dodatki z innymi rasami

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Lechu pisze:gdybym miał czas na granie, to bym się nawet nie zastanawiał, a tak to będę musiał poczekać. może wyjdą jakieś dodatki z innymi rasami
W to nie wątpie - do Panzer Corpsa (a to ta sama gra tylko w IIwojnie} wyszło ponad 10 już :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Knight
Wodzirej
Posty: 724
Lokalizacja: XIII Kohorta

Post autor: Knight »

Jest w tej grze multiplayer?

Awatar użytkownika
Chomikozo
Chuck Norris
Posty: 598

Post autor: Chomikozo »

Hmmm... Graficznie przypomina skrzyżowanie Warcrafta 2 i Heroes III... Muszę to mieć :mrgreen:
Prawdziwy krasnolud gardzi słonecznikiem.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Phi - skończyłem kampanie w 4 dni .... jestem zawiedziony - za tą kasę gra na 4 dni?
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Zależy jeszcze jak intensywnie grałeś :wink: . Takiego CoD byś singlową kampanię ukończył w 4 godziny,a nie 4 dni.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

PiotrB pisze:Phi - skończyłem kampanie w 4 dni .... jestem zawiedziony - za tą kasę gra na 4 dni?
ponad 35 scenariuszy ile byś chciał - 350 ? :wink:

do momentu w którym dorobiłem się tytanów było trudno - potem z górki.

BTW czy jest coś skuteczniejszego niż kombinacja lemany anichilatory + bazyliszki + piechota do znaczników ? a później Baneblejdy z upgrejdowanym działkiem (te najdroższe) i tytany ?

Awatar użytkownika
wertyg
Falubaz
Posty: 1378
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: wertyg »

Przeszedłem tą grę i się sam sobie dziwię że miałem upór ją przejść do końca. Dopóki się nie pojawiły tytany było ciężko i w sumie wygrane misje dawały satysfakcję, ale potem to już było tępe klikanie tytanami i irytowanie się że jeszcze wszystkie orki nie pozdychały. ~10 ostatnich misji to zidiociała anihilacja zielonej masy legionem tytanów, nawet nie stawiają oporu. Zakończenia też nie ma, jeden dialog inkwizytora i koniec, żadnego filmiku, obrazka, nic.
Solo "Rogaty Szczur"
Beast Herds

ODPOWIEDZ