szukam grafika

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

szukam grafika

Post autor: Laik »

Rzecz niezbyt skomplikowana - szukam osoby która zmodyfikuje (uprości) logo i zapisze je wektorowo.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

podepnę sie bo mam podobną robótkę do zrobienia przez kogoś
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
sogo24
Pseudoklimaciarz
Posty: 28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: sogo24 »

Witam panów. Poproszę szczegóły zleceń na priv. lub na adres e-mail bathory.maniac@gmail.com

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Proste zlecenie i na szybko - logo + plakat, ewentualnie sam plakat, PW czekam! :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Moja znajoma studiuje na ASP i bierze udział w konkursie fotograficznym. Byłaby wdzięczna za udostępnienie swojego zgłoszenia na FB. Być może dzięki temu będzie jej łatwiej się wypromować i mieć coś ze studiów artystycznych.
link do udostępnienia
Wybaczcie offtop, ale nie będę zakładał nowego tematu, skoro istnieje już coś o grafikach, artystach i tym podobnych.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Imo dobry temat i nie offtop, trudno znaleźć kogos pewnego kto wykonuje takie uslugi
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ