Bieżące pytania

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Re: Bieżące pytania

Post autor: Xet »

Infernal Puppet pisze:
A co do klasycznych erpegów to daj szansę Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura. Świetny, staroszkolny rolplej, na początku trochę odpychający, ale po opanowaniu podstawowych zasad nie można się oderwać. To dosyć stara gra, ale w wersji z GoG odpala się bez problemu na Win 7.
New Vegas to wybitna gra, prawie dorównująca starym Falloutom, szczerze polecam. A co do klasycznych erpegów to daj szansę Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura. Świetny, staroszkolny rolplej, na początku trochę odpychający, ale po opanowaniu podstawowych zasad nie można się oderwać. To dosyć stara gra, ale w wersji z GoG odpala się bez problemu na Win 7.
Też polecam. Jeden z naprawdę niewielu steampunkowych crpg-ów. Gra ma co prawda spooro słabych momentów i aspektów ( połowy npc-ów niemal równie dobrze mogło by nie być, a ostatni boss jest tak strasznie lamersko łatwy do pokonania, że aż boli ), ale co grze wychodzi, to wychodzi naprawdę dobrze. Plus chyba jedyna gra gdzie ma się wpływ na przeszłość bohatera/ki :wink: .
Za pierwszym podejściem świeżo po wyjściu gry odinstalowałem po 15 minutach... Ostatnio zrobiłem drugie podejście i nie mogłem się oderwać przez tydzień, aż wyczyściłem całą mapę. Dla mnie Arcanum stoi w jednym szeregu z Baldurs gate i Falloutem

Wasteland 2 wypas !! coś jak Gorky 17 ! mega klimat i mechanika

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

pamiętacie może jak nazywała się taka stara gierka pewnie coś koło 2000 roku , top down shooter , czyli widok z góry. Były bodajże 3 klasy postaci, wojownik, łucznik i mag, strzelało się do pająków w zamczysku i jak się zrobiło wyższy level czy coś podobnego to broń się ulepszała itp. zbierało się skrzynki, klucze i tak dalej. Kiedyś miałem demko i dobrze się w to grało, załatwiłbym sobie teraz fulla ale nie moge znaleźć nazwy. Od razu mówie, że nie nox, typowy widok z góry.

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Get Medieval ?
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Diablo :lol2:
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

Infernal Puppet pisze:Get Medieval ?

alleluja !!!!!!! :D:D:D OFC !!!!

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

to polecam gauntleta - bardzo podobny typ rozgrywki.
dzisiaj mielismy sesyjke ze znajomymi :) przednia zabawa
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Ktoś ogarnia o co chodzi z tymi ultra tanimi grami na Allegro? Można kupić konto Steam z jakąś nową grą za maks kilkanaście złotych....

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

A jakiś przykład? bo w sumie nie widzę czegoś takiego. Ruskie klucze są tańsze, ale trzeba je aktywować przez vpn i istnieje ryzyko, że steam usunie gierkę, ale nie ma tam nowości za kilkanaście zł :)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

ja widzialem
osobne konta steam za jakies 8 plnow z jedna gierka

jest informacja: Gra odbywa się w trybie offline, jednak nie odbiera to żadnych możliwości gry.
bardzo mozliwe, ze sa to jakies gierki ktore maja klucze z niewiadomego pochodzenia i pojda do zbanowania po polaczeniu z netem. dlatego sa to osobne konta a nie same klucze do gier.
nie kupowal bym.

@afro
http://allegro.pl/pillars-of-eternity-h ... 37750.html
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

Mam problem z Uplay, a dokładnie z grą Valiant Hearts - pliki z grą nie chcą się pobrać, mieli to bezskutecznie przez X godzin. Help, anyone? :wink:
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

Przez to samo przestałem grać w Heroes VI. Nie opiszę nawet poziomu złorzeczenia na Uplaye, Originy i Steamy czy inne pierdoły... jakby normalnie gry już nie można było odpalić bez pośredników :(

Awatar użytkownika
Chomikozo
Chuck Norris
Posty: 598

Post autor: Chomikozo »

@Grimgor ze wszystkich przez Ciebie wymienionych Steam ssie najmniej, chociaż też miewa swoje "momenty". Z kolei Uplay to zło wcielone, nigdy nie zapomnę problemów z różnymi Assassin's Creedami.
Prawdziwy krasnolud gardzi słonecznikiem.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Herosi III HD - hit czy kit?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Kit i ściema. Tutaj masz tylko podstawkę, a na GOGu za mniejsze pieniądze masz i podstawkę i dodatki. A jeśli chcesz pograć w większej rozdzielczości to zawsze możesz pobrać darmową łatkę stworzoną przez fanów.
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

Post autor: Keller »

Hit jeśli chcesz sobie pograć na tablecie, na kompa to kit. Jak wyżej już wspomniał Grand Admiral Thrawn jest darmowa wersja fanowska, która daje praktycznie to samo.

Awatar użytkownika
Chomikozo
Chuck Norris
Posty: 598

Post autor: Chomikozo »

Grand Admiral Thrawn pisze:Kit i ściema. Tutaj masz tylko podstawkę, a na GOGu za mniejsze pieniądze masz i podstawkę i dodatki. A jeśli chcesz pograć w większej rozdzielczości to zawsze możesz pobrać darmową łatkę stworzoną przez fanów.
Fanowskie mody tylko skalują grę do HD. Czyli wszystko jest dużo mniejsze i trzeba grać z lupą. Wersja HD ma całą grafe narysowaną od nowa i wygląda NAPRAWDĘ ładnie. Problem w tym że teraz jest stanowczo za droga i nie zawiera żadnych addonów.
Prawdziwy krasnolud gardzi słonecznikiem.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Szukam gierki taktycznej w rodzaju Fallout Tactics zna ktos cos dobrego? X com podobno zbyt prosty :P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
MadMax
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Pisz

Post autor: MadMax »

X com jest niezły.
Jagged Alliance 2 ( stara gites gierka)
Wasteland 2 jak lubisz coś nowszego.
"War. War never changes".

TRAYE MAGNETYCZNE / PCV / MAGNESY. Najlepsza jakość !!! Najtaniej !!!


Ekspresowa Realizacja !!!

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

X com jeszcze mam w tyle glowy wasteland 2 podobno jest hardo budżetowy.

JA2 to trche za daleko, przy takiej opcji wolalbym pewnie wrocic do FT
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Chomikozo
Chuck Norris
Posty: 598

Post autor: Chomikozo »

Jagged Alliance 2 broni się dzisiaj bez problemu :wink: Skołuj tylko jakiegoś moda na większa rozdzielczość i ciesz się jedną z najlepszych gier wszech czasów.
Prawdziwy krasnolud gardzi słonecznikiem.

ODPOWIEDZ