Galeria by roc3s - UP

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Re: Galeria by roc3s - UP -

Post autor: Naviedzony »

Nieźle, choć chyba poprzednie prace lepiej. ;)

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Wrona fajna, a co do panienek cóż nie ma się do czego przyczepić jednak ja mam już dość tego wszędobylskiego aero... co się stało z szlachetną sztuką pędzlowania. Wielkie maszyny do 40k ok rozumiem ale ostatnio nawet widziałem jak łepek dwarfy tym malował - smutne to :(

Awatar użytkownika
roc3s
Mudżahedin
Posty: 299
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: roc3s »

Kolejne pomarańczowe skaveny. Pierwsza piątka.

Obrazek

Obrazek
Obrazek

daredbrush.com
Maluję na zlecenie LINK !!

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Zarąbiste te spaczeniowe ostrza. Podstawki też świetne. =D>

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

Zarąbiste te spaczeniowe ostrza. Podstawki też świetne. =D>
+1

Awatar użytkownika
roc3s
Mudżahedin
Posty: 299
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: roc3s »

Mały up po dość długiej przerwie.

Duży demoniasty nurgla, alternatywa, dla brzydactwa z GW i na pewno tańszy od tego z FW ;) Skubany tylko nie mieści się na podstawce 50x50. z deka kopyta wyłażą za burtę,a le co zrobić.

Obrazek

i chłopaki do armii pomarańczowych skavenów.

Obrazek

Obrazek
Obrazek

daredbrush.com
Maluję na zlecenie LINK !!

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Nurglita zajebisty, zarówno malowanie i jak sam model, ale skavenki jakoś mi nie podchodzą. Może to winna zdjęcia ale strasznie zlewają się kolory na nich(skóra, Pancerz), no i ten chamski aero na lufach to nie moja bajka ^^ technicznie są ok

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Lufy może wyglądałyby lepiej, gdyby były cieniowane jednak pędzelkiem, bo aero gubi gdzieś cienie pomiędzy nimi.
Nurglita genialny 10/10.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Nurglita świetny, obrzydliwie dobry, co to za model?
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

świetny guo ale skavenów to skopałeś całkowicie :wink:

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Nurglita absolutnie gniecie :) Model świetny, kosa jest, bąble są - wszystko się zgadza :D

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

+1 dla pow. GUO niesamowity, skaveny są skopane

Awatar użytkownika
Omegon
Mudżahedin
Posty: 300
Lokalizacja: Żnin

Post autor: Omegon »

Afro ten model to: http://bitsofwar.com/home/133-rotten-butcher.html
Guo świetny, ale jak już ktoś powiedział, na skavenach aero trochę chamskie na tych lufach, wyglądają tak sztucznie ;-;

Awatar użytkownika
Denis
Falubaz
Posty: 1351
Lokalizacja: ZKF Zabrze

Post autor: Denis »

Guterzy fajni jak i nurglita :) ale ten osl na lufach tych turboszczurów średnio, bardzo psuje to model wręcz :(
” Rozejrzyj się dookoła. Zobaczysz ludzi, bez których ten świat byłby lepszy.”

Death Note

Galeria :
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=35349
Strona Malarska na Facebooku:
https://www.facebook.com/pages/Fallen-A ... 9393055688

Awatar użytkownika
roc3s
Mudżahedin
Posty: 299
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: roc3s »

Oh mein Gott, jaki hate :D trochę na tym zdjęciu wyszło to chamsko, w sensie aero, ale nie dajmy się zwariować, malarz figurek nie samym pędzlem żyje :) Nieco inne ujęcie, z tym że zrobione komórka i nie na szybko przed wysłaniem figurek, one na prawdę nie były aż takie brzydkie. Fakt.. - osobiście gdybym nie miał narzuconych kolorów, pomalowałbym to zupełnie inaczej, nie każdemu musi się też dana kolorystyka spodobać. Ten oczojebny zielony tłumaczę tym, że skóra/futro miały być ciemne, pancerz złoty, szmaty pomarańczowe, wszystko było bardzo ciemne w rzeczywistości i brakowało mi tego elementu, który zwróci na siebie uwagę. Na początku był to stonowany zielony, dość ciemny, ale te chłopki wyglądały jakieś takie z tyłka wzięte, dodałem zielonego, to chociaż zwróciły na siebie uwagę, więc ten hate może wcale nie jest taki zły ;)

No i zdjęcie zrobione jeszcze przed zamontowaniem na podstawkach.

Obrazek

Taką panienką jeszcze zmalowałem gdzieś po drodze. Dostała sztandar do łapy.

Obrazek

Obrazek

Panie Afro, tak jak było juz gdzieś po drodze wspomniane.. figurka firmy kromlech.eu, druga, jaką w życiu malowałem i przyznaję, że całkiem fajna alternatywa. Dobry odlew, bez ubytków. Na pewno ciekawsza opcja niż figurki GW odlane z FC.
Obrazek

daredbrush.com
Maluję na zlecenie LINK !!

Awatar użytkownika
Desari
Wałkarz
Posty: 50
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Desari »

Nurglita genialny! Zieleń super wyszła. Co do szczurów pierwsza fotka gorsza ale ogólnie dobry pomysł z rozjasnieniem tak ciemnych modeli. Na późniejszej od razu widać ze to zależy od gustu.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Ale fajna szmatka demonetki. :)

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

No właśnie jak porównamy ubranie demonki i te szczury to trochę są to inne klasy.
Swoją drogą demonka świetna.

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Durant nie przesadzajmy. Szczury są dobrze pomalowane, nie jeden chciałby grać takimi na stole ^^ poprostu patrząc na najnowszą pracę czuje się nie dosyt bo z tych modeli można wycisnąć dużo więcej. Jednak w swojej ocenie zapomniałem o jeden ważnej rzeczy, ze jest to praca na zamówienie i na efekt końcowy składa się wiele innych elementów nie zależnych od malarza^^
Demonetka super :) używałeś jakiegoś szablonu by zrobić kratkę na szacie?? No i czemu nie ma wzorku na sztandarze ?:P

Awatar użytkownika
ŁukaszŻelazek
Mudżahedin
Posty: 219
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: ŁukaszŻelazek »

Slaneshyca super, piękny materiał na sukni. Ostry różowo-biskupi ładnie komponuje się z chłodniejszym niebiesko-turkusowym.

Co do Skavenów to przez to, że tło, skóra, futro i zbroja były ciemne aparat rozświetlił zdjęcie tak, że te zielenie wyszły nie do zaakceptowania. To zdjęcie z komórki jest już o wiele lepsze i widać malowanie zieleni na lufach. Jak się przystawi twarz do ekranu to wiedząc gdzie szukać blinków na lufach to na tych pierwszych zdjęciach też można je dostrzec.

Znam ten "bul", jak fotografowałem ALEPH Infinity, który cały jest jasny i też kolory wychodziły zmasakrowane. Rozwiązaniem jest zrobienie zdjęcia z bardzo daleka, bez macro, tak żeby było widać otoczenie wokół lighboxa. Wtedy to się jakoś balansuje i wychodzi realistycznie.
Galeria http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... k#p1256100
Moja strona z większą ilością zdjęć: http://lukaszzelazek.com
Maluję zamówienia.

ODPOWIEDZ