Chaos United - Czy warto ?

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

fani tokio hotel dark elfami grają

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

musze jasno napisac, ze to było takie przejaskrawione boko rwanie.. bo widze ze wiele osob sie przejelo :P (ale serio, ja znam osobiscie 2-3 osoby ktore mozna podciagnac pod moj opis osobowosciowy.. oczywiscie nie rzucajac nazwiskami ;) a to moim zdaniem duzo :P )

@Meter, ja po sesji robie sobie gwiazde chaosu z okladki V ed Realm of Chaos na ramieniu ;), no ale to nie o tym temat ;)

a co do rozpisek, to ja czesto mam ochote zagrac czyms dziwnym :) ale gram na tyle rzadko.. (10-12 turow na rok, 0 gier towarzyskich), ze mimo wszystko zawsze gram starym przetestowanym wariantem :) no i nienawidze proxowac a ostatnio prowadze polityke, posiadac tylko te figurki ktorymi sie gra... takze z roznorodnosica rozpisek wychodzi jak wychodzi

a wracajac do tematu, to Chaos ja gut, super gut :wink: :wink: (czy cos tam, nigdy nie uczylem sie niemieckiego ;) )

zielo
Plewa
Posty: 5

Post autor: zielo »

nie ma co tu dużo mówić
THERE IS NO ESCAPE FROM CHAOS
IT MARKS US ALL

Awatar użytkownika
D-Wens
Wałkarz
Posty: 91

Post autor: D-Wens »

ja tam lubię jak w mojej armii jest dużo knightów i przynajminej jakiś lord, inaczej nie gram bo po kija, jak nie można mocno przypierdolić.
Niczym nie ograniczony spam!!!

REBELIA

Awatar użytkownika
Yawaris
Pseudoklimaciarz
Posty: 30

Post autor: Yawaris »

Ostatnio dowiedzialem sie ze chaos jest armia dla 14sto latkow ;) Roznioslem kolege grajacego bretonia w 3 rundy ( a zazwyczaj gramy do wyzygania czyli okolo 12). Armia khorna RULEZ !!!

Blood for The Blood God !!!

Awatar użytkownika
hitman
Pseudoklimaciarz
Posty: 24
Lokalizacja: zadupie zwane Sopotem

Post autor: hitman »

Ja się przyznaję, gram dopiero rok, od początku chaosem, i wygrałem tylko pare razy... ale mam to gdzieś, bo gram dla samej gry... i dlatego nie rozumiem ludzi którzy jak nie wygrają to się załamują, i kończą z graniem...

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

no tak nikt nie lubi przegrywac przeciez ale odrazu kończyć z battlem - bezsensu

DolmiR
Falubaz
Posty: 1324
Lokalizacja: Krotoszyn, , Zielony Smok

Post autor: DolmiR »

tym bardziej ze chaos w porownaniu do innych armi jest dosc trudna armia, nie masz niczego zeby polowy wroga wystrzelac albo wymagowac. o khornei mowie

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

khorna doskonale uzupelniaja mengile, albo hellcanon. A bez magii spokojnie mozna sobie poradzic.

Robie wlasnie rozpe na 2.5k, i strasznie boli mnie ze nie moge miec i mengili, i hellki :(

Awatar użytkownika
Yawaris
Pseudoklimaciarz
Posty: 30

Post autor: Yawaris »

Hellcannon jest malo khornowy ( to przeciez wynalazek Tzeencha :) )

A co do wystrzelania czy wymagowania. Doprowadziles kiedys oddzial 5ciu knightow z upg na Chosen ones + mark of khorn pod przeciwnika ?? Fajnie wsiakaja wrogie regimenty zwlaszcza jak masz tam jeszcze bohatera XD. Strzelanie i magia jest dla slabych !!!

Blood for the Blood God !!!

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

chaos to najwieksza armia z wszystkich w battlu ale niestety polowa rzeczy jest plewna na maksa a co do reszty jes roznie, mnie tez boli jak nie moge meic helki albo szmoczka, ale jakos sie staram bez nich grac. ogolnie jedyna rzecz ktora jest absolutnie nie grywalna to armia cala nurgla (nie mowie o DL) tam po prostu wszystko kosztuje pierdylion pkt i zazwyczaj jest slabsze, lord nurgla niby ok ale inni sa lepsi.

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Demonic Legion Nurgla jest świetny ale nie na małe pkt (czyli poniżej 1k) bo wtedy trudno cokolwiek zmieścić :P Nic praktycznie nie jest w stanie powstrzymać Plaugeriderów z heraldem :P

ODPOWIEDZ