Miękkie Bany

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
ODPOWIEDZ
Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Miękkie Bany

Post autor: Tomash »

Mając na uwadze fakt, że niektórzy użytkownicy nie dorośli mentalnie do korzystania z forum BP w całej jego liberalnej okazałości, a jednocześnie pamiętając o tym, że Border Princes to coś więcej niż miejsce napinki - np. także ważnych rozmów klubowych, ogłoszeń o kupnie i sprzedaży, a także podejmowania ważnych dla całego środowiska WFB inicjatyw - od dziś wprowadzamy nowy mechanizm na Forum Border Princes:
Miękki Ban

W dużym skrócie: użytkownik z założonym "miękkim banem"* nie traci dostępu do forum (może się logować, korzystać z Prywatnych Wiadomości), traci natomiast możliwość pisania na forach; nie dotyczy podfor klubowych, LS oraz działu Targowisko - tam użytkownik z miękkim banem zachowuje wszystkie dotychczasowe prawa, w tym do pisania.

Mam nadzieję, że pozwoli to przenieść środek ciężkości z kary (często mocno krzywdzącej) na resocjalizację.

Oczywiście w przypadkach wyjątkowych - recydywy, totalnego braku poprawy lub nawet pogorszenia zachowania itp. itd. - możliwość założenia bana "twardego" (kompletne odcięcie od możliwości zalogowania) wciąż istnieje.

* Z technicznego punktu widzenia po prostu dodany przez któregoś z adminów do grupy "Soft Banned"
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Motyl
Oszukista
Posty: 788
Lokalizacja: krk

Post autor: Motyl »

Pomysł dobry,tylko można by osobie zbanowanej udostepnić dostep do sekcji turnieje i inne imprezy by mógł się zgłaszać na turnieje bądź też zakładać tematy o organizowanym turze.

Ponadto w utrzymaniu porządku i przejżystości mogła by pomóc lista osób zbanowanych o ile takie wogóle będę, ale to tylko moja sugestia.
Serwis społeczności Mordheim
www.najmita.net

check it out!

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Zgłaszanie się na turnieje jest z reguły mailowe, a założenie tematu może wykonać kolega z klubu.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Tomash pisze:Zgłaszanie się na turnieje jest z reguły mailowe, a założenie tematu może wykonać kolega z klubu.
dokladnie tak. poza tym, jesli komus zalezy na pisaniu na podforum turniejowym, niech sie pilnuje, aby nie dostac bana, ktorego przyznajemy dopiero po kilku upomnieniach.
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2105

Post autor: Kruti »

Czy miękkie bany mają coś wspólnego z miękkimi drugami?
Obrazek

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Raczej z miękkimi kluchami.

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Kruti pisze:Czy miękkie bany mają coś wspólnego z miękkimi drugami?
taa... Ty masz miekkiego bana(na) :mrgreen:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Dobry pomysł Tomashu! :)
Ty to masz łeb.
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Szaman pisze:
Kruti pisze:Czy miękkie bany mają coś wspólnego z miękkimi drugami?
taa... Ty masz miekkiego bana(na) :mrgreen:

#-o
Cała sala bije brawa.
=D>

ODPOWIEDZ