The Witcher 3: Wild Hunt

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Re: The Witcher 3: Wild Hunt

Post autor: GrimgorIronhide »

A ja w Velen jakiś czas temu żonę Brauna, mówiącą "Szczęśc boże."

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Jest jakas strona gdzie opisane sa wszystkie skille, poczytalbym zeby pomyslec jak sie porozwijac. Poki co mocmo w znaki i szybki atak poexpowalem. Level 13 wbity, nie podoba mi sie, ze poboczne misje maja duzo mniej expa niz glowne, ktore czesto sa duzo prostsze.

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

nowe znalezisko tylko kurde nie wiem jak zrobić screena prosto z gry i ten jest takimi pokrętnymi ścieżkami osiągnięty.
Po zbadaniu tego leżącego cytuję: "Podniebne więzienie...Dobry sposób na celę bez krat. Szkoda tylko, że ten nie potrafił latać."
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

W piwnicy u Krwawego Barona dialog dwóch strażników nawiązuje do Pulp Fiction (bring out the gimp).
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
kotson
Falubaz
Posty: 1123
Lokalizacja: Tarnów\Lublin

Post autor: kotson »

Spatchowałem wersję 1.02 do najnowszej 1.04. Teraz nie działają mi moje zapisy gry, przy każdej próbie wywala mnie na pulpit. Da się coś z tym zrobić?
BEER FOR THE BEER GOD
CANS FOR THE CANS THRONE

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Grand Admiral Thrawn pisze:W piwnicy u Krwawego Barona dialog dwóch strażników nawiązuje do Pulp Fiction (bring out the gimp).
Widać ktoś w CDP jest fanem pulp fiction. W Novigradzie jest też kolekcjoner kart do gwinta Zed. Kiedy do niego docieramy w zadaniu Zoltana okazuje się , że Zed zszedł ;)

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

i chyba ogólnie tarrantino, bo pojawia się tez mistrz hattori hanzo ;)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Pita - rozjechales forum

Co do problemu z patchem - gdzies czytalem ze po wgraniu 1.04 trzeba zaczac gre od nowa ; /

Btw jak wyglada "aptchowanie" gier na PS - samo sie sciga i instaluje czy w ogole sie to nie odbywa (nowy konsolowiec :P)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Samo się dodaje do dwonloadu, nie trzeba nic robić.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
MadMax
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Pisz

Post autor: MadMax »

-Qc- pisze:Pita - rozjechales forum

Co do problemu z patchem - gdzies czytalem ze po wgraniu 1.04 trzeba zaczac gre od nowa ; /

Btw jak wyglada "aptchowanie" gier na PS - samo sie sciga i instaluje czy w ogole sie to nie odbywa (nowy konsolowiec :P)

Przy uruchomieniu gry pojawia się komunikat o nowej "łatce". Pobierasz i samo się zainstaluje.



Wczoraj tez nabyłem PS4 z Wieśkiem jednak pograć będę mógł w następnym tygodniu :( . Nawet kartonu z konsola nie otworzyłem :( :( :(.
"War. War never changes".

TRAYE MAGNETYCZNE / PCV / MAGNESY. Najlepsza jakość !!! Najtaniej !!!


Ekspresowa Realizacja !!!

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Kopyt
Kradziej
Posty: 928

Post autor: Kopyt »

w niemieckim Mm i realu Wiesiek schodzi dziennie po 15 sztuk na ps4. Z 30 solucji zostały 2. Hehe w sumie tu Wiesiek.na ps 4 po 220 zł jest. Jak ceny w pl
Obrazek

tiny
Chuck Norris
Posty: 453

Post autor: tiny »

Myślałem że padne jak usłyszałem ten tekst:
Geralt do Lamberta
-Lambert zacytować ci fraszke
-no
-Lambert,Lambert Ty Chu... XD
Ogólnie cała ta akcja na bani w Ker Moren zasługuje na oskara.

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

We wsi Sworoń jeden z mieszkańców przytacza kultowy cytat "wojna... Wojna nigdy się nie zmienia" :mrgreen:
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Albo to z 50 twarzami. "Kazała mówić na siebie Anastasia a na niego Christian".

Poza tym, coś co bardzo mi się spodobało, czyli Ciri wspomina, ze odwiedziła świat, w którym "ludzie mieli metal w głowach i prowadzili wony na odległość przy pomocy czegoś w rodzaju megaskopów i każdy zamiast konia miał statek powietrzny" - Czyżbyśmy mieli spotkać "Jaskółkę" w Cyberpunku? :wink: Ja byłbym zachwycony.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

Pograłem i trochę szkoda mi tego stówaka wydanego na grę. Easter Eggi i masa smaczków są zabawne, ale po dwóch dłuższych posiedzeniach gra odeszła w niepamięć i nie za bardzo chce mi się do niej wracać.
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Why
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

System walki to kalekie Dark Soulsy (choć widać pewną poprawę w stosunku do drugiej części). A fabuła przypomina mi oglądanie Family Guya. tj. jest historia w tle, której odbiór zakłóca wrzucany co chwila gag albo średniośmieszny żart. Chyba tetryczeję ;).
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

System walki wywoluje moje obawy, co do fabuły nie specjalnie mnie ona obchodzi (jak w Skyrim) liczy się raczej ciekawy świat w koło.

Po cenie gry wnosze, ze system walki przeszkadza CI na PC, konsolowcy tez tak maja? To kwestia rywalizacji klawiatura vs pad czy po prostu mechanika nawala?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

W walce trochę brakuje mi płynności i jakiejś satysfakcji z wyprowadzenia kombinacji. Na najwyższym poziomie trudności najlepiej sprawdza się paniczne unikanie ataków (co nie jest zbyt trudne) pizdnięcie oponenta z dwa razy, może walnięcie jakiś znakiem (co może kupić nam kolejny cios lub dwa) i znowu bieganie w kółko. O dłuższym combie można pomarzyć, bo zaraz coś się zablokuje i przywali za pół hp. Przynajmniej u mnie tak to wyglądało.
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

ODPOWIEDZ