Klasyka Warhammera na GOGu.

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Re: Klasyka Warhammera na GOGu.

Post autor: Infernal Puppet »

z tych gierek grałem danwo temu tylko w Final Liberation i po prostu uwielbiałem tę grę.
W 1998 to musiał być przepięny kawałek kodu :) . Całkiem zabawna gra, choć póżniej przeradza się trochę w monotonny spam artylerii, plus kilka super ciężkich plus tytany do walki z grubasami.

Ale takiej jednostki jak cannon speedsty to żadna inna gra nie ma :mrgreen: !!!
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

hah, przeszedłem tę misję tylko dlatego, że miałem lepsze "rzuty"... xD taktycznie od pewnego momentu praktycznie tak samo grałem. ehh trzeba lubić taki masochizm ;P

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

a w chaos gate nie specjalnie da się grać. przynajmniej w moim wypadku. przesuwanie mapy to klatkowanie o "hex" co sekundę najszybciej. masakra. mam nadzieję, że poprawi się toto.

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Lechu pisze:hah, przeszedłem tę misję tylko dlatego, że miałem lepsze "rzuty"... xD taktycznie od pewnego momentu praktycznie tak samo grałem. ehh trzeba lubić taki masochizm ;P
wygranie bitwy w SOHR to jak założenie świszczącej maski jamochłonowi - wartość punktowa przeciwników odpowiada wartości naszej armii a w przeciwieństwie do DO strat tak łatwo nie uzupełnimy - krótko mówiąc trzeba to lubić :mrgreen:

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

A chaos gate chodzi bezproblemowo na siódemce ?
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Ja czekam jeszcze na Dark Omen. To była mega gra! Tysiąc pińcet loadów :D
Release the Przemcio!

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Męcze rogatego szczura. Przypomina mi się jaka to trudna gra jest. Wg mnie lepsza niż Dark Omen nawet - szkoda tylko że nie można przekazywać przedmiotów między oddziałami. Obecnie jestem w Zhufbar i mam za sobą 2 chyba najbardziej znienawidzone misje- zasadzka w przełęczy orków z wywernem i przedostanie sie do samego zhufbar.

Tak w ogóle pomagacie Carlssonowi czy jedziecie od razu do Krasnali. O ile pamiętam jak ominiesz Carlsonna to najmujesz fajny oddział kawy ale kosztem najęcia moździerzy.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

ja ominąłem ratowanie niewolników w goblińskim korowodzie. po paru próbach zbyt duże straty miałem ;P no i teraz rozkminiam gdzie iść. Loren, i jakieś chyba dwie twierdze krasnoludzkie do wyboru.

w ogóle siłą tej gry jest sposób prowadzenia fabuły i z grubsza mechanika. poziom trudności jest imo zdecydowanie przegięty ;P

ODPOWIEDZ