Ogry na turniejach

Ogre Kingdoms

Moderator: Afro

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Re: Ogry na turniejach

Post autor: Stan »

Co do czwartej bitwy:
- tron w turze w której jest rzucony możesz zbić tylko od razu, a nie na koniec fazy magii jak zostaną Ci kostki
- jeśli champion ginie z ataków to nie możesz wypłacić stomp i tym samym nabić overkilla

Awatar użytkownika
Odoamar
Wodzirej
Posty: 759
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: Odoamar »

Wg mnie moze jesli bil z gw. Bo stompy tez maja ASL wiec to ta sama kolej inicjatywy.
Skad DE typek mial ward 3+? Jesli mial plaszcz to ma on warda tylko od zasiegowych atakow.
Obrazek

Awatar użytkownika
lahire12
Chuck Norris
Posty: 531
Lokalizacja: Pisz

Post autor: lahire12 »

A impakty rozpatrywane są jak przy strzelaniu więc stąd ten ward :)
Czy to żer, czy to wróg.
Żelazobrzuchy dadzą radę.
Najpierw pobijemy,
A potem to zjemy.

Awatar użytkownika
lahire12
Chuck Norris
Posty: 531
Lokalizacja: Pisz

Post autor: lahire12 »

Rozpraszałem na koniec fazy jak mi kości zostały
Czy to żer, czy to wróg.
Żelazobrzuchy dadzą radę.
Najpierw pobijemy,
A potem to zjemy.

Awatar użytkownika
Silvestro
Falubaz
Posty: 1023
Lokalizacja: Rawicz/ Twierdza Wrocław

Post autor: Silvestro »

lahire12 pisze:A impakty rozpatrywane są jak przy strzelaniu więc stąd ten ward :)
Tu chodzi o to, że nie możesz impactami bić w herosa czy championa. To nie są ataki strzeleckie #-o
Wierzę w Wolny Rynek, Niewidzialną Jego Rękę, kuców obcowanie, Unii rozwiązanie, lewaków zaoranie, Wolną Polskę. Amen.

Awatar użytkownika
Odoamar
Wodzirej
Posty: 759
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: Odoamar »

lahire12 pisze:Rozpraszałem na koniec fazy jak mi kości zostały
To zwałowałeś, pewnie nieświadomie. Bo jesli wszedl w tej fazie to dopiero w swojej moglbys rozpraszac.

A jesli chodzi o impakty to moglby wejsc w hero tylko jeśli bylby solo lub bez 5raf modeli. Ale z tego co napisales ciezko wywnioskowac. Poza tym ward od zasiegowych nie dziala na impakty. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
lahire12
Chuck Norris
Posty: 531
Lokalizacja: Pisz

Post autor: lahire12 »

Stał sam bohater. Poza tym to się kapitana pytałem.
Czy to żer, czy to wróg.
Żelazobrzuchy dadzą radę.
Najpierw pobijemy,
A potem to zjemy.

Awatar użytkownika
Odoamar
Wodzirej
Posty: 759
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: Odoamar »

Cloack of Twilight
The wearer has 3+ ward save against Wounds caused by shooting attacks and spells....

Wiec nie rozumiem, impakty są rozdzielane jak shooting i to tyle ile mają wspólnego z strzelaniem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Ward nie dziala

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
lahire12
Chuck Norris
Posty: 531
Lokalizacja: Pisz

Post autor: lahire12 »

To mnie ziomek zwałował.
Czy to żer, czy to wróg.
Żelazobrzuchy dadzą radę.
Najpierw pobijemy,
A potem to zjemy.

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Ty jego też dispellujac tron :lol2:

Awatar użytkownika
lahire12
Chuck Norris
Posty: 531
Lokalizacja: Pisz

Post autor: lahire12 »

Tron był w 4 bitwie a ward w 5 xD
Czy to żer, czy to wróg.
Żelazobrzuchy dadzą radę.
Najpierw pobijemy,
A potem to zjemy.

Awatar użytkownika
lahire12
Chuck Norris
Posty: 531
Lokalizacja: Pisz

Post autor: lahire12 »

Jedzie ktoś z ogrowych graczy do Olsztyna na mastera?
Czy to żer, czy to wróg.
Żelazobrzuchy dadzą radę.
Najpierw pobijemy,
A potem to zjemy.

Kamil.Sz
Falubaz
Posty: 1018
Lokalizacja: Lublin- Moria

Post autor: Kamil.Sz »

Mała realacja z DMP

1) Make Way 1 Demony scenariusz: zajecie punktów 12:8
Gra w zasadzie bez sensacji. W pierwszej turze rzuciłem z 5 PD największą kule ognia w horrory przeciwnika został herald i champion którzy zeszli w następnej turze. Gorger zdjął w szarży zdrowe działo khorna. Dalej było wzajemne strzelanie i czarowanie. Obaj mieliśmy po 2 działał strzelają przez całą grę łącznie zrobiliśmy 4 woundy. Obaj zajęliśmy po jednym punkcie.
2) Chaos ogry Debeliala scenariusz: zdobycie sztandarów 0:20
Nic mi nie szło w tej grze, w drugiej turze nie wykopał się żaden z trzech gorgerów, w trzeciej wyszedł jeden, przeciwnik z 2 strzałów z działa zdjął 6 veteranów. Rozmiaru klęski dopełniło oblanie paniki na 9 z przerzutem na głównym klocku który uciekł za stół :cry: Poddałem bitwę.
3) Kieł III Orki scenariusz: zdobycie sztandarów 16:4
Licząc na zwycięstwo musiałem zdjąć savigów z kadrą. Szło w nich całe strzelanie i magia. W ostatniej turze zaszarżowałem bullami z kadrą i ich zmiotłem. Gorgery zdjęły wszystkie maszyny. Obaj mieliśmy na koniec po 2 sztandary.
4) Czoko Terror Wampiry scenariusz: zajecie punktów 13:7
Nikt nie chciał w drużynie wziąć eterycznych wampirów i trafiło na mnie z misją żeby przegrać jak naj mniej. O dziwo wybiłem trochę eteryków i zyskałem przewagę. Przeciwnik chyba zapominał ze ja mam jeszcze 6 turę dzięki czemu zabiłem klocek zombi blokujący punkt. Udało mi się jeszcze zabić generała z czaru. Obaj zajęliśmy po jednym punkcie.
5) Czechy A Demony scenariusz: zajecie punktów 16:4
Znowu demony ale raczej nietypowe bo na latających muchach. Wiedziałem że nie jestem w stanie wygrać scenariusza bo przeciwnik w ostatniej swojej turze wleci muchami i zajmie pukt. Zablokowałem drugi punkt bullstarem i strzelałem czarowałem w fiendy i śmietnik. Straciłem tylko gorgera. Bitwa bez sensacji.

4 wygrane i jedna porażka. 0 scenariuszy wygranych i 4 zablokowane. Ogólnie 57 z bitew to przyzwoity wynik. Większość przeciwników była w drużynach które zakończyły znacznie wyżej niż nasza. Chciałem zrobić min. 50 więc cel zrealizowany.
Co ciekawe na stole obok, był rzucony czar z castingiem 38 :shock:
"Mam sto rąk, sto sztyletów... gdy chcę, sto ran zadam."

Awatar użytkownika
Janus
Masakrator
Posty: 2063
Lokalizacja: Nordin Warszawa

Post autor: Janus »

LOL muchy nie scorują :lol2:
Obrazek
Wind Sower pisze:Nawet w średniowieczu papież nerfił strzelanie.
"Jak ja nie cierpię Vampirów"

Kamil.Sz
Falubaz
Posty: 1018
Lokalizacja: Lublin- Moria

Post autor: Kamil.Sz »

Dobrze wiedzieć.
"Mam sto rąk, sto sztyletów... gdy chcę, sto ran zadam."

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

I jak chłopaki wrażenia z DMP?

Ja osobiście bardzo pozytywnie zaskoczony performancem moich grubasków.

1 bitwę grałem z VC Ukrainy

Gra była bardzo dynamiczna. Przeciwnik zaczął od marszu swoim głównym klockiem Grave Gruard( czy jak to się teraz zowie) na 15 cali, ale nie doszacował mocy bojowej grubasków, przez co odparowali w turę nie dając szansy na wskrzeszenie. Kontr szarża klocka ghuli z wampirem nie złamała moich resztek z jednego z wysuniętych oddziałów przez co sama dostała kanapkę. Potem zaczęły się dożynki co dało wynik 19:1

2 Demony z Animosity
Przeciwnik z rozpą na dwóch dużych demonach i msu z działkiem wydawał się niefajnym przeciwnikiem. Na szczęście demon price zaciął się na 3 irongutsów przez co na ofensywnej flance się zaciął podczas gdy druga wyczyściła stół. Przeciwnik uciekł tylko dużym lordem, ale praktycznie zabił mi tylko gnoblary i yeti dając 20 pkt.

3 Krasnoludy Miscast

Przeciwnik machnął typowy corner-hammer. w 2 tury doszedłem do close combatu pozbywając się po drodze organek i miotacza płomieni ze strzelania. Kwestia była wyszarpania odpowiedniej liczby ran. Trochę oberwałem ale stół czysty. 19:1

4 Ogry 8 bila

Mirror na IMO bardzo korzystnej różnicy rozp bo kolega grał na 2 działach i 2x4 bombardierzy i 3x kineaterzy zamiast w napór.
Poleciałem ostro do przodu tracąc po drodze giganta w zamian czyszcząc armaty i bombardierów. Przeciwnik widząc że został mu tylko duży klocek poprosił o 18:2 bo nie miał ochoty na dożynki.

5 Infernal Dwarfy Legionu

Bitwa z bardziej zachowawczym przeciwnikiem niż stół wskazuje. Początek bitwy był mocno otwarty ja popełniłem gafę tracąc stonehorna od szarży małych kadajców na 10+ on miał stonehorna mocno osadzonego w flance po drugiej stronie. Kluczowe jednak dla gry był fakt że przeciwnik popełnił drobny błąd i wystawił swój klocek turbo byków na 2x szarżę na 9+ od moich buli i meneaterów. Stwierdziłem gnoblar abkabar i jakimś cudem dobiegłem oboma oddziałami. Żeby nie było różowo miały one zbuffowanego save do 1+. Po statystycznych rzutach w walce jego klocek breakował się na 6+ bez przerzutu. Jeśli nie zda jest w dupie i mam prawie maske, jeśli zda to ja jestem w dupie. Zdał. Dostałem kontrę z 10 małych kadajców będąc łatwopalnym. Udało się obronić scenariusz masakrując scoringi przeciwnika.
3-17

Ogólnie jestem BARDZO zadowolony z grubasków. Wydaje mi się ze scraplingi nie zrobiły takiej roboty jak planowałem, ale za to mnóstwo ludzi nie docenia katapulty dzięki czemu miałem przyjemność im zrobić niespodziankę :D

Awatar użytkownika
Odoamar
Wodzirej
Posty: 759
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: Odoamar »

Graty wyniku Kubencjusz

Ja grałem czymś takim:
Szaman General Adept Pyromancy, Great Weapon, Firebrand, Book of Arcane Mastery
Szaman Master Thaumaturgy, Ironfist, Gut Roarer, Sceptre of Power
Khan BSB, Hoardmaster, Lygur's Tongue, Ghostly Guard
Mammoth Hunter, Hunting Spear, Ironfist, Light Armour, Leader of the Pack, Trolleater, Wrestler's Belt, Dragon Staff
8 Sabretooth Tigers
10 Bruisers, FCG, Pennant of the Great Grass Sky
2 Yetis
1 Sabretooth Tiger
5 Scrapling Trappers
1 Thunder Cannon
3 Tusker Cavalry, Great Weapon, Musician, Standard
5 Bombardiers, Musician, Standard, Banner of Dyscipline

13/7 - Rosyjskie VS
2/18 - KGB OG
16/4 - Make Way WDG
19/1 - 8Bila 2 VC
13/7 - Duńskie OG

W drużynie mieliśmy 2 nowicjuszy więc dla komfortu drużyny w 4/5 przypadków wychodzilismy najpierw ze mnie. Co widać po wynikach było słuszne.

Rozpiska pozwalała mi grać szeroko, tak jak lubie, bez bsb w 18" . Kloc z dużym magiem i bsb trzymał się blisko tuskerów ( przed turniejem często traciłem je od Paniki ), Mały mag generał dawał fajne pole popisu kotom, które mogły biegać niedaleko niego lub łowcy. Chyba jako jedyny Ogr miałem 2 magów i powiem, że jestem bardzo zadowolony. Traumaturgia z zabezpieczeniem dodatkowej kostki pozwalała rzucać czary z mniejszej ilości i unikać fackupów i ekstra jeden spell z Pyro z bonusem +2. Na koniec mogłem też sobie zostawiać jedną kostke by rzucić fireballa na 4+. Oczywiście to tylko teoria, bo na polu bitwy i przy barze działy się ważniejsze rzeczy by o tym pamiętać :D
Zadowolony jestem z rozpiski jak i mojego występu.
Bombardierzy z Magiem fajnie strzelają jeśli nie ma coverów lub robią S&S na bliskim. Fajnie jest zaskoczyć przeciwnika S&S z zionięcia.
Działo nie zadało ani jednej rany z strzelania jeśli się nie mylę, ale na tyle skutecznie przykuwało uwagę bym mogł grać swobodniej.
MVP to Łowca prawdziwy Monster Hunter, zabił przez cały turniej chyba najwiecej, a małe zionięcie na tym mogilnym modelu to poezja :D - trofea: Oddział 8 Thunder Hulków, Szczurzy Demon, Gigant, Oddział 8 Vargheistów, Gargantula. ( oddziały z lekka pomocą )

Uważam, że suma szczęścia równa się 0 i chyba tak było. Na moje szczęście większość oblanych ważnych rzutów i złych decyzji miała miejsce w drugiej grze:
*oblane powstrzymanie się od pogoni - co zaowocowało kanapką we mnie, uwolniłbym się w turze przeciwnika a bezposrednio za plecami miałem oddział który mnie wykończył),
*oblany Stubborn w lesie z rerolem na Łowcy pod 9 - trzymałem dwa spore oddziały, a w następnej turze miałem kontre na bok )
*pozwolenie przeciwnikowi na dwukrotne przesunięcie maga bo okazało się, że nie ma zasięgów do czarów ( ewidentnie nie zmierzył ) i strata 7 woundów na Mournfangach
Moich przeciwników także nie ominął pech, kolega Mamut(VC) po moim małym błędzie który pozwalał mu na szarżę Black Coachem w Bombardierów nie zrobił nic :D z impaktów jedna rana w oddział, a następnie próbował ubić maga zamiast podbić CR, co zaowocowało posypaniem się do 0.
Kolejnym hitem była akcja Aku(WDG) gdzie zaszarżował duzym oddziałem warriorów z bsb i magiem w moje działo ( które spisałem już na straty ). Warriorzy tylko z tarczami zostawili cannona na ostatnich ranach, bsb miał dwuraka co pozwoliło mi na zwrotkę która fartownie wbiła 3 rany na magu :D

Bawiłem się świetnie, poznałem sporo fantastycznych ludzi, a gry przebiegały niemalże bez spin. Jedna gra zaowocowała nieprzyjemną sytuacją, lecz wszystko sobie wyjaśniliśmy, więc lepszego scenariusza być nie mogło.
Żałuję, że turniej był tak daleko bo jestem wykończony jazdą pociągiem i że to tylko 2 dni.


PS: Hitem imprezy z mojej strony było pomylenie modeli przeciwnika ( dwa gobliny na pomidorach ) złożonych tak, że jeden kontruje mnie na maxa a drugi umiera w 99%. Obrałem zły cel szarży, modele stały obok siebie :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Zielony
Kretozord
Posty: 1714
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Zielony »

Ostatnio wkrecam sie w ogry, a troche nudzi mi sie w robocie, więc:

Na ETC nasza armia grali:

Esteban Salcedo Jarabo, Argentyna: l-l-d-l-l-w. 27 Punktów

570 – Great Khan, General, Great Weapon, Khagadai's Legacy, Mammoth-Hide Cloak, Talisman of Shielding
545 – Shaman, Master, Iron Fist, Light Armour, Essence of a Free Mind, Shamanism/Pyromancy, Gut Roarer
395 – Khan, BSB, Cult Leader, Iron Fist, Crown of the Wizard King, Yeti Furs
945 – 13x Tribesmen, M,C, S, Iron Fist, Rending Banner
190 – 3x Bruisers
901 – 8x Mercenary Veterans, M, Iron Fist, Lethal Strike, Plate Armour
475 – 2x1 Rock Aurochs
4496

Ivan Malkov, Białoruś: l-w-d-l-l-w, 46

565 – Shaman, General, Wizard Master (Pyromancy, Thaumaturgy),Iron Fist, Essence of a Free Mind, Crown of Autocraty
310 – Khan, BSB, BigName: Cult Leader, Light Armor, Ogre Crossbow, Iron Fist
370 – Mammoth Hunter, BigName: Spinesplitter, Scout, Iron Fist, Hunting Spear, Wrestler’s Belt, Lucky Charm, Potion of Swiftness
650 - 8x Bruisers, M, C, S
329 – 42x Scraplings, Shield, M,
160 - 3х Tribesmen
175 - 1x Kin-Eater
175 - 1x Kin-Eater
175 - 1x Kin-Eater
320 - 1x Thunder Cannon
320 - 1x Thunder Cannon
475 – 1x Rock Aurochs, Ogre Crossbow
475 – 1x Rock Aurochs, Ogre Crossbow
4499


Anton Nikolov, Bułgaria: l-w-l-w-l-l, 52

400 - Shaman, general , Wizard Adept, Pyromancy, Firebrand, Magical Heirloom, Great Weapon
300 - Khan, Battle Standard Bearer, Iron Fist, Brace of Ogre Pistols,Rottenjaw
740 - 9 x Bruisers, S, Pennant of the Great Grass Sky
235 - 4 x Tribesmen, Paired Weapons, S
150 - 21 x Scraplings , Scrapling Foreman
175 - 2 x 1 Kin-Eater
320 - 1 x Thunder Cannon
80 - 5 x Scrapling Trappers
615 - 5 x Mercenary Veterans, Brace of Ogre Pistols, Accurate, Poison Attacks, M
879 - 7 x Mercenary Veterans, Iron Fist, Lethal Strike, Plate Armour, C,S, Banner of the Gyengget
430 - 1 x Frost Mammoth, 2x Ogre Crossbow
4499


Mike Bondy, Kanada: l-l-l-l-l-l, 16

400 – Khan, Light armour, BSB, Cult leader, Iron Fist, Banner of Speed, Talisman of Shielding
655 – Shaman, general, Iron Fist, Magical Heirloom, Ritual Bloodletter, rod of Battle, Wizard Master, shamanism, Troll Eater
180 - 3 Tribesman, musician, paired weapons
180 - 3 Tribesman, musician, paired weapons
780 - 9 Bruisers, Full Command, Pennant of the Great Grass Sky
615 - 4 Tuskar Cavalry, Musician, Standard Bearer
80 - 5 Scrapling Trappers, throwing weapons
615 - 4 Tuskar Cavalry, Musician, Standard Bearer
245 - Stratapult
320 - Thunder cannon
430 - Frost Mammoth, hunting spear x2
Total: 4500


Tobias Prentow, Dania: l-w-l-w-w-w, 83

Tobias "Toby Wang" Prentow - Ogre Khans

590 - Shaman, General, Rottenjaw, Crown of Autocracy, Essence of a Free Mind, Master, Pyromancy/Shamanism
245 - Khan, BSB
420 - Mammoth Hunter, Trolleater, Iron Fist, Wrestler's Belt, Lucky Charm, Potion of Swiftness, Scout
345 - 6x Tribesmen, M
395 - 60x Scraplings, Spear, M
389 - 59x Scraplings, Spear, M
175 - 3x1 Kin-Eater
320 - 2x1 Thunder Cannon
475 - 2x1 Rock Auroch
4499

Raphaël "le_roi_liche" Kaag, Francja: l-l-d-w-l-l, 43

430 - Shaman, general, 4 Spells, Wizard Master, Pyromancy
260 - Mammoth Hunter, Scout, Paired Weapon, Dragonfire gem
220 - 2 x 1 Mammoth Hunter, Leader of the pack, Paired Weapon
190 - 3 x 3 Bruisers
210 - 3 x Bruisers, S
345 - 5 x Tribesmen, S, M, Banner of Discipline
080 - 3 x 1 Sabretooth Tigers
320 - 2 x 1 Thunder Cannon
245 - 2 x 1 Scratapult
386 - 5 x Bombardiers, M
485 -1 x Rock Aurochs, Lance


Cyberogg, Łotysz: l-l-w-w-w-l, 79
600 : Shaman: General, Wizard Master, Gut Roar, Crown of Autocracy, Esence of free mind, Pyromancy/Thaumaturgy
435 : Khan: BSB, Lygir's Tongue, Troll Eater, Aether Icon, Ironfist, Heavy Armour
775 : 9 Bruiser: FCG, Rending Banner
360 : 5 Tribesmen: Champion, Musician, Ironfist
320 : 2x1 Thunder Cannon
475 : 2x1 Rock Auroch: Crossbow
175 : 2x1 Kin-Eater
386 : 5 Bombardiers; M
4499


Igor Iguman Janković, Montenegro: l-l-l-l-l-l, 8 Porównywalny wynik do Kielona na DMP :D
630 – Great Khan, General, Rottenjaw, Great Weapon, Brace of Ogre Pistols, Heavy Armour, Khagadai`s Legacy, Mammoth – Hide Cloak, Talisman of Shielding
445 – Khan, BSB, Trolleater, Iron Fist, Heavy Armour, Banner of the Gyengget, Skull of Qengeth
460 – Shaman, Firebrand, 4 spells, Great Weapon, Light Armour, Rod of Battle, Magical Heirloom,Wizard Adept, The Pyromancy
755 – 10 x Tribesmen, Iron Fist, M, S, C, Pennant of the Great Grass Sky
210 – 2 x 3 Tribesmen, Iron Fist, S
210 – 3 x 3 Bombardiers,
175 – 2 x 1 Kin Eater,
245 – 2 x 1 Scratapult,
320 – Thunder Cannon
4500

Menno van Tergouw, Holandia: w-w-l-w-w-w, 95 Najlepszy Wynik

605 – Shaman,​ General, Firebrand, Ironfist, Essence of a free mind, Talisman of Shielding, Master, Pyromancy/Thaumaturgy
355 – Khan​, BSB, Hoardmaster, Mammoth-hide Cloak
765 – 9x Bruisers​, M, C, S, Banner of Discipline
190 – 2x3 Bruisers
80 – 1x Sabretooth Tiger
450 – 2x3 Tusker Cavalry​, Paired Weapons
386 – 2x5 Bombadiers​, M
320 – 2x1 Thunder Cannon
4497


Ben Wadsworth, Nowa Zelandia: l-l-d-l-l-l, 24

645 - Great Khan - General, Headhunter, Heavy Armour, Great Weapon, Brace of Ogre Pistols, Khagadai’s Legacy, Mammoth Hide Cloak, Talisman of Shielding
455 - Khan, BSB, Trolleater, Heavy Armour, Iron Fist, Ogre Crossbow, Yeti Furs, Viper’s Curse
485 - Shaman, Iron Fist, Magical Heirloom, Wizard Master, Path of Thaumaturgy
575 - 8x Tribesmen, Iron Fists, M, S, C
210 - 3x Bruisers, M
175 - 20x Scraplings, Bow, M
175 - 20x Scraplings, Bow, M
80 - 1x Sabertooth Tiger
80 - 1x Sabertooth Tiger
80 - 1x Sabertooth Tiger
765 - 6x Mercenary Veterans, Poisoned Attacks, Accurate, Pistols, M, C
386 - 5x Bombardiers, M
386 - 5x Bombardiers, M
4497


Vitaliy "Ragnor" Marinam, Rusek: w-l-l-w-l-d, 50

600 - Shaman - Rottenjaw, General, Wizard Master, Essence of a Free Mind, Thaumaturgy & Pyromancy, Crown of Autocracy, Iron Fist
450 - Khan - Trolleater, BSB, Iron Fist, Heavy Armour, Heart-Ripper, Mammoth-Hide Cloak
420 – 7x Tribesmen, C, M
190 – 3x Bruisers
359 – 54xScraplings, Spears, М
365 – 55xScraplings, Spears, М
175 - 3х1 KinEater
320 - 2х1 Thunder Cannon
475 - 2x1 Rock Aurochs, Ogre Crossbow
4499


John “Dirty Girl” Turner, Szkot: w-l-d-w-w-w, 77

640 - Shaman, General, Gut Roarer, Wizard Master, Iron Fist, Light Armour, Death Cheater, Essence of a Free Mind, Pyromancy/Shamanism
440 - Khan, BSB, Great Weapon, Heavy Armour, Trolleater, Banner of the Gyengget
765 - 9 Bruisers, C, M, S, Banner of Discipline
364 (182) - 2x 21 Scraplings, Musician, Bows
240 (80) - 3x 1 Sabertooth Tiger
928 (464) - 2x 6 Bombardiers, Musician
620 - 8 Bombardiers, Musician
500 - 3 Tusker Cavalry, Musician, Great Weapon
4497


Vladimir “Severian” Ćurčić, Serbia: l-l-l-l-l-w, 26

660 - Great Khan, General, Great Weapon, Heavy Armour, Khagadai’s Legacy, Mammoth- Hide Cloak, Aurochs Chasm, Trolleater
400 – Khan, BSB, Death Cheater, Hoardmaster
595 – Shaman, Rod of Battle, Talisman of the Void, Firebrand, Wizard Master, Pyromancy
750 – 10x Tribesman, Iron Fist, S, M, C, Stalker’s Standard
190 – 3x Bruisers
190 – 3x Bruisers
464 – 6x Bombardiers, M
464 – 6x Bombardiers, M
464 – 6x Bombardiers, M
80 – 5x Scrapling Trappers
80 – 5x Scrapling Trappers
80 – 1x Sabertooth Tigers
80 – 1x Sabertooth Tigers
4497


Mattias Lagerlöf, Szwecja: w-w-l-l-w-w, 83

640 - Shaman, Gut Roarer, General, Wizard Master, Thaumaturgy, Great Weapon, Light Armour, Binding Scroll, Magical Heirloom, Karkadan's Resilience
295 - Khan, Cult Leader, Paired Weapons, Battle Standard
400 - Mammoth Hunter, Trolleater, Iron Fist, Hunting Spear, Vanguard, Wrestlers Belt
430 - Mammoth Hunter, Tusker, Great Weapon, Hunting Spear, Death Cheater
860 - 10 Bruisers, Standard, Musician, Champion, Pennant of the Great Grass Sky
265 - 30 Scraplings, Bows, Musician, Standard
175 - 2x2 Yetis
475 - Rock Auroch
485 - Rock Auroch, Lance
300 - Giant, Great Weapon
4500


Ryan "Dr." Capps, USA: w-w-l-l-w-w, 72

420 - Mammoth Hunter, General, Wildheart, Leader of the Pack, Ironfist, Death Cheater, Crown of the Wizard King
370 - Mammoth Hunter, BSB, Cult Leader, Ironfist, Talisman of Shielding
340 - Mammoth Hunter, Spinesplitter, Leader of the Pack, Ironfist, Wrestlers Belt, Lucky charm
225 - Mammoth Hunter, Leader of the Pack, Ironfist
430 - Shaman, Master, Path of Pyromancy
180 - 2x3 Tribesmen, Paired Weapons, M
540 - 7x Tribesmen, Ironfist, M, S, Banner of the Great Grass Sky
500 - 3x Tusker Cavalry, Great Weapons, M
300 - 2x1 Slave Giant, Giant Club
475 - Rock Auroch
80 - 3x1 Sabretooth Tiger
4500

Oczywiscie informacja jest niepelna bo nie wiadomo z kim grali, ale jakis tam obraz daje. Bylo 6 bitew, szału nie ma
Ostatnio zmieniony 7 sie 2018, o 16:59 przez Zielony, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Odoamar
Wodzirej
Posty: 759
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: Odoamar »

A masz dane kto które miejsce zajął i ile pkt zrobił z gier. Z tego co widziałem w top5 chyba nie ma Ogrow
Obrazek

ODPOWIEDZ