WFB: Reworked and Rebalanced

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14640
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: WFB: Reworked and Rebalanced

Post autor: swieta_barbara »

Abrasus pisze:Ja nadal planuję grać w Twoją edycję, a nie ten badziew proponowany przez Szwedów...
Do gry w domu wystarczy mi 8ma.
Na turniejach będziemy pykać ETC.
Szkoda wysiłku i czasu Jurek.

Awatar użytkownika
Abrasus
Falubaz
Posty: 1031
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Abrasus »

lohost pisze:
swieta_barbara pisze:
Abrasus pisze:Ja nadal planuję grać w Twoją edycję, a nie ten badziew proponowany przez Szwedów...
Do gry w domu wystarczy mi 8ma.
Na turniejach będziemy pykać ETC.
a moze juz czas odejsc od grania etc zawsze i wszedzie, moze czas grac cos fajniejszego, a tym razem niech kadra sobie gra pod etc...
+1

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Furion...Dokończ reszte armybooków, jest dużo osób ,która chce powiewu świeżości :P
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Dokończ Furion. Ja będę grał w Twoją edycję. Nie mogę się doczekać reszty armybooków. W sobotę najprawdopodobniej gramy na Twój format w Strefie Zero. Ludzie będą grali WFB-RR z przyjemnością.

Awatar użytkownika
Szmajson
Postownik Niepospolity
Posty: 5104
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"
Kontakt:

Post autor: Szmajson »

lohost pisze: a moze juz czas odejsc od grania etc zawsze i wszedzie, moze czas grac cos fajniejszego, a tym razem niech kadra sobie gra pod etc...

+1

mam nadzieje że mimo to furion dokończy wszystkie booki.
Spokój to kłamstwo, jest tylko pasja. Dzięki pasji, osiągam siłę. Dzięki sile, osiągam potęgę. Dzięki potędze, osiągam zwycięstwo.

Obrazek

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Dziękuję wszystkim z polskiej repy, którzy mieli pozycję i możliwość wspomóc mnie w promocji przedsięwzięcia na forum ETC i zrobili to.

Lista imienna poniżej:


pozdrawiam
Furion

Awatar użytkownika
Glegut
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3916
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Glegut »

lohost pisze:
swieta_barbara pisze:
Abrasus pisze:Ja nadal planuję grać w Twoją edycję, a nie ten badziew proponowany przez Szwedów...
Do gry w domu wystarczy mi 8ma.
Na turniejach będziemy pykać ETC.
a moze juz czas odejsc od grania etc zawsze i wszedzie, moze czas grac cos fajniejszego, a tym razem niech kadra sobie gra pod etc...

+1000! Polish-hammer:)

wallace
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 168
Lokalizacja: Wawa

Post autor: wallace »

Furion - super praca!!!!

Pieprzyć politykę - Twoja praca w stosunku do innych 9th ed wyszła najbardziej profesjonalnie i ugrywalniła wiele zapomnianych złożeń, więc nie ukrywam, że będą w nią grał....

Awatar użytkownika
cluzoe
Mudżahedin
Posty: 281

Post autor: cluzoe »

lohost pisze: a moze juz czas odejsc od grania etc zawsze i wszedzie, moze czas grac cos fajniejszego, a tym razem niech kadra sobie gra pod etc...
+1

Furion nie poddawaj się. Czekamy na kolejne booki.
Jakoś Szwedzi potrafią grać w ich własny komp. a na ETC osiągają przyzwoity wynik.
My możemy grać w wfbRR (zwanym FurionHammerem :)) i jestem pewien, że chłopaki z kadry też dadzą radę.
Obrazek

Awatar użytkownika
Glegut
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3916
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Glegut »

Kadra to kilka osób - graczy jest kilkaset.

Zróbmy (ankiete) głosowanie i grajmy!

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Furion pisze:Dziękuję wszystkim z polskiej repy, którzy mieli pozycję i możliwość wspomóc mnie w promocji przedsięwzięcia na forum ETC i zrobili to.

Lista imienna poniżej:


pozdrawiam
Furion
Na wszelki wypadek sprawdziłęm czy nie użyłeś białej czcionki #-o

Awatar użytkownika
Magnus
Chuck Norris
Posty: 611

Post autor: Magnus »

Ten projekt potrzebuje troche czasu, niech zaistnieje najpierw na naszym podworku a potem niech idzie w swiat! :)

Arthas
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 100

Post autor: Arthas »

Mimo, że nie do końca zgadzam się z twoimi pomysłami to i tak w pełni popieram twoją prace. Olać ETC (i tak nigdy tam nie zagram :P), dokończ podręczniki a za 2 tygodnie w Gorzowie gramy lokal na twoje zasady!!

Awatar użytkownika
Norb
Wałkarz
Posty: 51
Lokalizacja: Olsztyn "Miscast"

Post autor: Norb »

Co za bzdura, że nie przeszedł ten projekt. Ale kto nas zmusi na grę wg zasad ETC w Polsce, to powinien być koniec ich dominacji. A może w tej sytuacji jest i pozytyw, bo Furion doszlifuje całość i produkt przebije się i tak, przy mizerii konkurencji.

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Szkoda, bo ten ich 9th age to strasznie dużo czytania a nawet jeszcze army booków nie ruszyli...
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
muchozol
Falubaz
Posty: 1237
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: muchozol »

Furion pisze:Dziękuję wszystkim z polskiej repy, którzy mieli pozycję i możliwość wspomóc mnie w promocji przedsięwzięcia na forum ETC i zrobili to.

Lista imienna poniżej:


pozdrawiam
Furion
#-o

Kij im w oko. Jeszcze niech AoS wygra i niech się bawią :roll:
My czekamy na resztę podręczników, świetna robota =D>
podpis był nieregulaminowy

oddajcie podpis łobuzy

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Furion pisze:Dziękuję wszystkim z polskiej repy, którzy mieli pozycję i możliwość wspomóc mnie w promocji przedsięwzięcia na forum ETC i zrobili to.

Lista imienna poniżej:


pozdrawiam
Furion
Furion jak Korwin, biedny bo ma racje, ale nikt go nie rozumie (poza 2% oświeconych) :)

Siądź sobie na spokojnie, popatrz na swoje działania, przeanalizuj co zrobiłeś źle, jak można było zrobić lepiej. A taki post - wybacz - ale jest bardzo kompromitujący, bo wygląda jak wezwanie do jakiegoś ostracyzmu, które nawet skuteczne nie będzie.

Obrazek
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Furion, nie wylewaj tutaj swoich płaczów. Sam przecież z imienia i nazwiska zapewne znasz ponad połowę kapitanów drużyn na ETC. Masz zapewne wielu z nich na FB, maile, PMki na TWF i co tam jeszcze trzeba. Do naszej kadry telefony też masz. Mogłeś podzwonić, popisać. Zabrakło 1 głosu, a połowa drużyn w ogóle nie głosowała...
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Furion, trzymam kciuki za dokończenie przez Ciebie wszystkich książek, bo jest naprawdę sporo osób które chętnie będą grywać w Twoją wersję warhammera :) Głowa do góry !

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

lohost pisze:Masz za goraca glowe. Nie pomagasz sobie ani swojemu produktowi. Problem z kadra jest taki ze to jakies 25 procent obsady masterowej liczac z pretendentami. Organizatorzy musza sie z taka sila liczyc. Poza Olsztynem oczywiscie 8). Twoja sytuacja z Kudlatym to Twoja broszka. Ie wydaje mi sie zebys tez kogos zwyczajnie poprosil o taka pomoc co daloby najlepszy efekt.
Zagramy za tydzien w furionhammera turniej mocno liczymy na pozostale ksiazki.
Jest jedno ale. Jesli nie zrobisz czegos z He to zbanuje ten podrecznik na kolejnych turniejach albo przestaniemy wspierac Twoj projekt w calosci. Woz albo przewoz.
Zjedz snickersa

@Furion - great work

Strefa zero podtrzyma Twój projekt i z pewnością niejeden lokal będzie na to grany ;)

Brawo =D>
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

ODPOWIEDZ