Raven's GameBoard

Tomb Kings

Moderator: Shino

ODPOWIEDZ
Raven's GameBoard
Warzywo
Posty: 16

Raven's GameBoard

Post autor: Raven's GameBoard »

Czołem!

Od jakiegoś czasu zajmuje się grafiką 3d i zaczynam powoli rozkręcać działalność związaną z produkcją rozmaitych modeli do rozmaitych systemów. Druk 3d to jednak nie taki spacerek, jak się z pozoru wydaje i jeszcze dużo rzeczy muszę przetestować, jednakże już w tej chwili wykonuję pierwsze wydruki. Dodam, że pod kursor biorą tak miniatury, jak i makiety.

Wkrótce będzie wychodziła pierwsza linia pieszych rycerzy, ale dla graczy Tomb Kings mam już w drukarni makietkę - czeka tylko na rozkaz do wydruku 8) Po pierwszy: piszcie śmiało, co sądzicie. Po drugie: jako że Furion odkopał trochę nowych jednostek, to proszę, dajcie znać, jakie modele byłyby ewentualnie potrzebne.

Podobne wątki powstaną również w tematach innych armii. Na razie zrobiłem kilka wzorów pieszych rycerzy do Bretki: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=31&t=49426

Tutaj podrzucam wykonaną makietkę. Na chwilę obecną nie rozpocząłem jeszcze sprzedaży, ale jeśli ktoś będzie zainteresowany, to pisać śmiało.

Obrazek

I w sumie tyle. Dzięki za wszelki odzew.

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
beszcza
Chuck Norris
Posty: 573
Lokalizacja: Chełmża

Post autor: beszcza »

Taki koszt takowej makiety?

Raven's GameBoard
Warzywo
Posty: 16

Post autor: Raven's GameBoard »

Cena na chwilę obecną to 80 zł.

A, jeszcze wymiary mogą się przydać.

Wysokość: 6 cali
Średnica (podstawka jest okrągła): ok. 9.5 cala

Dodam jeszcze, że całość będzie składała się z sześciu części - podstawka, murek, filar 1, filar 2, łuk i szkielet. Miejsca, w których powinny znajdować się poszczególne elementy są wygładzone lub posiadają odpowiednie zagłębienia, więc ze złożeniem nie powinno być problemu.

Awatar użytkownika
beszcza
Chuck Norris
Posty: 573
Lokalizacja: Chełmża

Post autor: beszcza »

A masz jakieś zdjęcie tego na żywo??

Raven's GameBoard
Warzywo
Posty: 16

Post autor: Raven's GameBoard »

Jeszcze nie wydrukowałem. W przyszłym tygodniu pewnie przyjdzie gotowy model, więc ewentualnie podrzucę :)

ODPOWIEDZ