Galeria Krasnoludów

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Galeria Krasnoludów

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Wprawdzie nie WFB ale liczę, że mi wybaczycie. Moja banda do Afterglow :)

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Cormagh
Dr. House
Posty: 365
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Cormagh »

Booxi pisze:3 i 4 to 4 i 5 ed maraudera - clansmani. 1 i 2 to mogą być norsi albo imperiale...
Booxi ma rację - dwaj na dole to clansmani Maraudera; dwaj na górze to clansmani/imperiale/norsi Citadela z III/IV edycji (co katalog, to inaczej opisani).


P.S. figurki Rakso bez komentarza - bo tu komentarz jak zwykle jest zbędny =D>

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Wojteq
Chuck Norris
Posty: 570
Lokalizacja: Radom/Kraków

Post autor: Wojteq »

Krasnoludy ze Skull Pasa:
Obrazek

Modele od Scibora:
Obrazek

Slayer:
Obrazek

Więcej zdjęć na blogu:
http://escapeplanblog.blogspot.com/2015 ... heros.html

duzypawel
Mudżahedin
Posty: 214
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: duzypawel »

Fajne malowanie, nawet modele ze Skull Pasa dobrze wyglądają.

wojo1410
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 186

Post autor: wojo1410 »

Prawie rok nic się tu nie wydarzyło. Więc:

http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=51657
Większość postów piszę pod wpływem alkoholu i innych używek.

Awatar użytkownika
StR
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 122
Lokalizacja: Karak Agatrha

Post autor: StR »

Gromil na Księżycu ! :)

Moi Górnicy odkopali starożytną pieczarę zamkniętą i zapieczętowaną runami. Kowale run potrzebowali kilku dni pracy ,ale udało się złamać starożytną runę która była zapieczętowana .
We współpracy kowali run i inżynierów, dzięki inżynierii wstecznej i znalezionym projektom udało się odtworzyć Viman praprzodków . Valdi i Gruni dopiero oblatują nowa maszynę ale już niebawem przetestujemy ją w boju :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Od strony technicznej
Pomysł mój , wykonanie moje.
Miałem garśc bitsów , trochę podstawek 20x20 i 35mm (okrągłych) i klej... a chciałem mieć dodatkowy gyrocopter. Zamiast kupować postanowiłem spróbować coś skleić .
Proste malowanie z czarnym washem , po raz pierwszy usiłowałem zrobić efekt "glow" z runy lotu jako napęd - wyszło jak wyszło .
Ogólnie jestem bardzo zadowolony , jestem ciekaw opinii krasnoludzkiej braci .
Czy gdyby na stole przeciwko wam postawić coś takiego na statystykach gyrocoptera to czy bylibyście bardzo oburzeni ? :)
Obrazek
I am a dwarf and I`m digging a hole... diggy diggy hole...

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Hehe bardzo fajny pomysł

In_the_sea_of_blood
Chuck Norris
Posty: 441

Post autor: In_the_sea_of_blood »

Pare postów temu ktoś zauważył, że nic się nie działo od roku w temacie, a jako, że odebrałem modele od malarza i skoro już je rozstawiłem żeby zobaczyć jak się prezentują to i parę fotek postanowiłem pstryknąć i się podzielić.
Wiem, że nie jest to jakaś ogromna armia, bo nie jeden forumowicz pokazywał większe, ale póki co większa nie będzie.
Uprzedzam, że te gorzej pomalowane, to moja sprawka, reszta malowana na zamówienie.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
"Blood Bowl is like a war- no winners, just survivors"

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Fajnie się zgraly stare longi z nowymi. Ciut jednak za duze wydaja mi się te nowe tarcze do starych. Ale i tak zacnie wszystko się prezentuje.

wojo1410
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 186

Post autor: wojo1410 »

Ładna armia. Ciekawy pomysł z tym mieszaniem edycji w regimentach długobrodych i ironów. Nawet ładnie to zagrało :)
Większość postów piszę pod wpływem alkoholu i innych używek.

In_the_sea_of_blood
Chuck Norris
Posty: 441

Post autor: In_the_sea_of_blood »

wojo1410 pisze:Ładna armia. Ciekawy pomysł z tym mieszaniem edycji w regimentach długobrodych i ironów. Nawet ładnie to zagrało :)
Dzięki, teraz czekam na zdjęcia Twojej armii bo widziałem że zapowiada się syto.
Btw, cieszyłem się że zacząłem swoją historię z WFB dopiero na przełomie 7-8 edycji (2007r.), bo jakbym to zrobił wcześniej to na pewno nie wybrał bym krasnoludów. Modele w stylu Thorgrim w lektyce, Thorek na kowadle z kółkami, clansmeni, organki z kolcami ironi i hammki dwa wzory wstecz i wiele innych ( i proszę nie spylcie mnie na stosie ) sprawiało u mnie efekt " Łeeeeh". Teraz jak jednak widzę jak super mogą wyglądać te modele jak się dobrze je pomaluje, to aż mam ochotę kopnąć się w głowę. Piję tu oczywiście do Twojego modelu Thorgrima, który kiedyś uważałem za beznadziejny, a teraz mój przy nim wygląda jak ubogi kuzyn z prowincji. Mam nadzieję że i w tym dziale będziesz się dzielił nowymi zdjęciami.
@Lechu, powód mieszania edycji był prosty i cyniczny. Dostępność i cena modeli. Przypadek też sprawił że tworzą w miarę spójną całość, ponieważ osoba od której kupiłem metalowych Longów przycieła troche w chu, bo powiedział że nie ma oryginalnych tarcz, ale da mi inne, też zajebiste i pasujące. Jak na moje oko te tarcze to chyba... stare metalowe guziki. Tak więc wszyscy dostali takie same.
"Blood Bowl is like a war- no winners, just survivors"

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

heh pomysłowość niektórych "modelarzy" nie zna granic ;) Swoją drogą to dzięki za te zdjęcia, bo sam mam stare metalowe longi i nowe (kiedyś pomaluję). Bałem się jak będą razem wyglądać, ale po przemieszaniu jest dobrze jak widać :)

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

wojo1410 zaproponował abym pochwalił się swoją kolekcją, z racji, że ja będę mieć do niej dostęp dopiero za jakiś czas, oto zdjęcia robione chlebem, żeby mniej więcej wiedzieć ile tego jest.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

wojo1410
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 186

Post autor: wojo1410 »

Zacna kolekcja.
Cieszy oko.
Chylę czoła.

Jutro po południu wrzucę swoje.
Większość postów piszę pod wpływem alkoholu i innych używek.

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

może i jest tego sporo, ale w kwestii malowania to ja ustępuję Tobie :)
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

wojo1410
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 186

Post autor: wojo1410 »

Moi krótko i długobrodzi bracia. Pozwólcie, że przedstawię swoją armię.
Pomalowana część:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I to co jest w trakcie kompletowania / oczekiwania na malowanie:

Obrazek

Na zdjęciach nie ma plastikowego Gyrobombera, działa i organek które czekają na sklejenie oraz 8ed. inżyniera, który właśnie idzie do mnie pocztą :)

Mam nadzieję, że armia się podoba.
Ostatnio zmieniony 18 lip 2017, o 18:35 przez wojo1410, łącznie zmieniany 1 raz.
Większość postów piszę pod wpływem alkoholu i innych używek.

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Nie jestem fanem wszystkiego co u krasi stare, ale taka armia zawsze będzie robić wrażenie. =D>
Czy dobrze widzę, nowym longom dałeś tarcze nowych ironbreakerów?

In_the_sea_of_blood
Chuck Norris
Posty: 441

Post autor: In_the_sea_of_blood »

Typowe krasnoludy, teraz każdy będzie się przechwalał, który ma dłuższą brodę ;). Piękne kolekcje Panowie, tak trzymać !!!
Chyba też głosem całej krasnoludzkiej braci powiem- więcej zdjęć !!!
"Blood Bowl is like a war- no winners, just survivors"

wojo1410
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 186

Post autor: wojo1410 »

Małe ożywienie w tym temacie. I bardzo dobrze:)

@Lechu z Długobrodymi jest tak jak w książkach piszą. Ironi mają tarcze Ironów a długobrodzi długobrodych. Lekko tylko urozmaiciłem regiment długobrodych klejąc ich w różnych opcjach. Kilku z dwurakami, kilku z tarczami, kilku z dwoma broniami. Z czasem powstawiam zdjęcia, ale nie wszystko na raz.
Większość postów piszę pod wpływem alkoholu i innych używek.

ODPOWIEDZ