Kacpiego Tomb Kingi i Chaos Dwarfy

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Re: Kacpiego Tomb Kingi i Chaos Dwarfy

Post autor: Kacpi 1998 »

Lepiej?

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Lepiej. Fajna praca, nieprzegięta. Może jedną, czy drugą kosę ubrudziłbym krwią.

Awatar użytkownika
Deus
Falubaz
Posty: 1035
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Deus »

Fajna babka jak ktoś lubi takie techno klimaty :P, ale tak na serio to fajny schemat kolorystyczny zwłaszcza ten zielony osl mi się podoba =D>
Obrazek

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

kolejny konstrukt

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

Wszystko bardzo fajne ale co to za żółte na twarzy?

siker
Warzywo
Posty: 16

Post autor: siker »

No właśnie, co mu się stało z głową?;)

InkubPendragon
Oszukista
Posty: 825

Post autor: InkubPendragon »

Myślę, że te figurki by zyskały, gdyby zdjęcia pokazywały je w wielkości mniej więcej naturalnej i z dobrze ustawioną ostrością.
http://www.miniwojna.blogspot.com - gry bitewne i malowanie figurek

http://polskiefigurki.blogspot.com/ - wiadomości o polskich grach bitewnych, figurkach i akcesoriach do nich

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

nad zdjęciami popracuję, ostatnie zdjęcia wyszły lepiej. może rozszyfrujecie co to jest :wink:

Obrazek

InkubPendragon
Oszukista
Posty: 825

Post autor: InkubPendragon »

Zdjęcia nadal nie mają dobrej ostrości. Nie wiem czym robisz, ale nawet komórką można uzyskać sporo lepsze. Napisz jaki masz aparat/komórkę, postaram się napisać, co możesz z nim zrobić...
http://www.miniwojna.blogspot.com - gry bitewne i malowanie figurek

http://polskiefigurki.blogspot.com/ - wiadomości o polskich grach bitewnych, figurkach i akcesoriach do nich

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Bardzo fajny. To zielone to światło z jego "oka", jak można tego nie kapować? Ale chyba trochę przegiąłeś z tym OSL. Zauważ, że światło rozchodzi się w linii prostej, nie ma potrzeby oświetlać mu boku głowy, skoro źródłem jest oko znajdujące się z przodu. Poza tym silniejsze światło rzuca silniejsze cienie. Choćby w zagłębieniach między maską gazową, a szyją i w fałdach materiału powinno być bardzo ciemno. No i nos rzucałby długi cień na resztę twarzy, bo źródło światła jest za nim ukryte. Ten poprzedni OSL wyszedł Ci lepiej. Przy tym ostatnim nie za bardzo widać nawet rysy twarzy.

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

W ostatniej pracy mięśnie na plus.

Przegięty OSL na minus.

Ogólnie jakby zmniejszyć intensywność tej poświaty bijącej z oka, to kolorystyka całości pracy będzie bardzo fajnie stonowana. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

Za gęstą farbę dałem i nie wyszło tak jak chciałem. Na żywo nie wygląda to tak nachalnie aczkolwiek mogło być lepiej :roll:

Awatar użytkownika
lividius
Mudżahedin
Posty: 295
Lokalizacja: głęboka prowincja

Post autor: lividius »

Ludzie, skończcie z krytyką, bo będzie machał pędzlem i pstrykał w nieskończoność, zamiast szykować rozpiskę na Kraków. Albo przynajmniej przeczytać RB :wink:

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

podstawowe jednostki skończone, od jutra biorę się za "ciężki sprzęt" :wink:

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

W bandzie prezentują się doskonale. Bardzo wyraziste modele.

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

Behemot
Behemotami określa się wielkie, potężne konstrukty, często tworzone z połączenia ciał i organów wielu ofiar. Ich rozmiary, siła i wytrzymałość są niezrównane. Często ruszają by walczyć w samym środku wrogich sił, nieczułe na strzały i padające na nich ciosy. Sieją postrach i śmierć bez problemu niszcząc ochronne barykady i ciskając w ofiary wrakami samochodów.

Behemoty to bezlitosne maszyny do zabijania, kierujące się brutalną siłą. Mało kto jest w stanie stanąć na ich drodze i przeżyć to spotkanie.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
(słabo to widać na zdjęciach ale zrobiłem mu cieknącą ślinę pomiędzy otworami na paszczę a kołnierzem)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Jestem na tak. Jaki jest przepis na pancerz (chodzi mi o naramiennik)?

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

Ciemny srebrny, drubrush jasnym srebrnym i na koniec drybrush najjaśniejszym :wink:

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Bardzo fajnie pomalowany figs, zwłaszcza podobają mi się metaliki i ta fioletowa skóra :)

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Behemot syty, banda miodzio. Nie mogę się doczekać Łatacza ;)
Obrazek

ODPOWIEDZ