Play Mini of the Month LXI

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Play Mini of the Month LXI

Post autor: wind_sower »

Witam Szanowne Użytkowniczki i Szanownych Użytkowników,

jako nowy wodzirej naszego konkursu. Formuła naszego konkursu pozostaje bez zmian, ale planuje dla was niespodzianki, aby zaskarbić sobie waszą uwagę i zainteresowanie. Licząc, że zmiana prowadzącego nie będzie zabójcza jak dla Top Gear, MALUJCIE MOJE DROGIE DZIECI!

Będą 2 tematy jak w ostaniej edycji, a dokładniej rzecz biorąc to tematem będzie freestyle - każdy może wziąć udział z tym co tam pomalował, jednak będzie także mini-temat, przy którym jeśli uczestnik wypełni warunki dostanie 3 dodatkowe punkty ;)

Mini-tematem tej edycji jest:
Gdzie ta zima?

Temat luźno powiązany z zimnem, lodem i chłodem. Może być to zimowa podstawka, lub chłodne spojrzenie wampirzycy.


Uściślając:
Możecie wziąć udział wszystkim co zmalujecie w okresie od dzisiaj(19.02.2016) do terminu zgłaszania prac(oczywiście zgodnie z ideą konkursu - malujemy dla siebie, nie komercyjnie), jednak jeśli spełnicie "zadanie poboczne" to dostaniecie na starcie 3 głosy ;)

Termin zgłaszania prac: 31.03.16 godzina 23:59

Dla przypomnienia zasady konkursu:
-Każdy uczestnik może zgłosić dowolną ilość prac.
-Prace muszą być wykonane własnoręcznie (w sensie malowania).
-Klasycznie muszą być to modele do armii uczestnika, nie mogą być to modele malowane na zamówienie lub z przeznaczeniem na sprzedaż.
-Jak sugeruje nazwa konkursu prace muszę być wykonane w danym(bieżącym) miesiącu. Mogą być zaczęte wcześniej, aczkolwiek musi być w nie włożona praca w owym miesiącu.
-nie naginamy zasad, nie kombinujemy, bo ja się pitolić też nie będę.

Uwaga, obowiązuje ograniczenie wielkości zgłaszanych prac. Zdjęcie konkursowe nie może mieć więcej niż 800x900 pixeli(szerokość x wysokość).

Jak zgłaszamy prace:
Aby zgłosić pracę trzeba najpierw ja umieścić w swoim temacie galerii, lub stworzyć nowy temat. Musi być w poście jasno zaznaczone, co jest na konkurs, oraz określone, które zdjęcie jest konkursowym - zdjęcie do głosowania może być tylko jedno!
Następnie należy wysłać do mnie PM'kę na tym forum jako zgłoszenie. Wystarczy podać link do tematu z modelem.
Prace niezgłoszone nie będą brane pod uwagę [-X
W temacie PMki musi być uwzględniona nazwa i edycja konkursu(tzn. "PMotM LXI" wystarczy).

Pozdrawiam ;)

MODERATORA PROSZĘ O PRZYPIĘCIE TEMATU!!!

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Panie i Panowie,

nasz konkurs przekroczył półmetek, lecz wciąż nie otrzymałem żadnego zgłoszenia. Czy nikt nie podejmie rękawicy? Nikt nie olśni nas swoim kunsztem? Nikt nie utrze nosa konkurencji? Nikt nie stanie na piedestale chwały, by móc na najbliższym turnieju wraz ze swoją armią patrzeć z góry na mizerne pacynki przeciwników? A może są wśród nas cwaniaki? Szczwane lisy, które z publikacją pracy czekają na ostatnią chwilę, by pognębić oponentów w wyrafinowej walce psychologicznej?
Niezależnie od waszych intencji i strategi, przypominam, że wasz czas ucieka. Wierzcie mi lub nie, ale każde zgłoszenie zaprocentuje w przyszłości.

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Ja z pewnością coś zaprezentuję ale pracę zgłoszę pewnie pod koniec marca :)

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

A ja to juz sie zglosilem :mrgreen:
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Obrazek

Zapewne większość z was poci się teraz by zdążyć, ale....

WASZ SIĘ KOŃCZY DZIŚ O PÓŁNOCY !!

Obrazek

ODPOWIEDZ