Goblin Market

Orcs and Goblins

Moderator: Kołata

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Odoamar
Wodzirej
Posty: 759
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Re: Goblin Market

Post autor: Odoamar »

Poszukuje bisów od Savage orków obojętnie w jakim stanie
Obrazek

Awatar użytkownika
Guter
Mudżahedin
Posty: 246

Post autor: Guter »


Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Sprzedam 5 river trolli, 3 kompletne i dwa wynurzające się z wody (same głowy i rączki :mrgreen: ).
Oferty, pytania na priv.

Awatar użytkownika
Shenq
Chuck Norris
Posty: 660

Post autor: Shenq »

Metalowe o&g zapraszam do licytacji http://allegro.pl/listing/user/listing. ... id=1629720

Awatar użytkownika
Parufka
Mudżahedin
Posty: 343

Post autor: Parufka »

Kto sprzedaje odlewane pomidory?

Awatar użytkownika
Yamcha
Chuck Norris
Posty: 479

Post autor: Yamcha »

Ja miałem jakieś pojedyncze sztuki z żywicy, ale już mi zeszły kawałek czasu temu.

Sprzedam metalowego szamana na jaszczurce - IV edycja.
O takiego, tylko że jeszcze bannery dokładam. Podstawka też w komplecie.
Chce 150 PLN, do negocjacji.

Obrazek

Awatar użytkownika
Yamcha
Chuck Norris
Posty: 479

Post autor: Yamcha »

Zbędne mi modele, z wielkiej kolekcji Gutera, zapraszam:

http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=54&t=50689

Awatar użytkownika
Yamcha
Chuck Norris
Posty: 479

Post autor: Yamcha »

Potrzebuje szybkiej konsultacji. Za jeden ze sprzedawanych przeze mnie regimentów, zaproponowano mi jednostkę Giants of Albion, troche poobcierane pudełko, ale zawartość nówka sztuka.
Zdjecie pogladowe tutaj:

Obrazek

Za ile obecnie chodzą GoA, bo nie wiem czy mi się opłaca wziąć ich w rozliczeniu. Czy ktoś ew byłby chętny na nich?

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Giantów oddzielnie widziałem po stówce. Plus 50 za druida i 50 za nówki, IMO nie więcej niż 300zł.

Awatar użytkownika
Yamcha
Chuck Norris
Posty: 479

Post autor: Yamcha »

Dobra, dzięki wielkie za PW i odpowiedź tutaj. Znalazłem chętnego na zakup po 400 PLN.

Drugie pytanie. W black orkach od Gutera, jest model black orca sztandarowego, z jakiegoś specjalnego setu.
Akurat czasy późnej 6 i 7 edycji, to już z mojej strony było totalne olanie figurek, więc nie bardzo wiem co to, skąd to, ani ile warte.
Były właściciel, powiedział że to model z kampani Storm od Chaos, ale sam nie był pewny ceny.
Ktoś kto aktywnie zbierał w tych młodziutkich edycjach, byłby w stanie rzucić jakieś światło na tego sztandarowca?

Obrazek

paulinka17
Kretozord
Posty: 1759

Post autor: paulinka17 »

Ten model był normalnie w blisterze. Nie nazwałbym go limitką, ale chyba nie wszedł do finecastu i umarł.
http://www.warseer.com/forums/printthre ... =20&page=2
Morkash
In case you wonder, OP, which model is meant with the impaled dwarf: It's this one: http://www.coolminiornot.com/pics/pi...2240837ecb.jpg The arrows were attached afterwards, but otherwise it is the old metal Black Orc Standard Bearer. As far as I know you could only get him together with a musician in a blister. I used this one as BSB for some time before getting the one from the army box. :) (Word of caution: Could fall over)
My favourite is this one: http://dismember.free.fr/battle/black_orcs_front.jpg
It was a black orc metal command model, released around the same time that the storm of chaos campaign, if i remember correctly. It may be hard to find one now, but i think the idea is pretty cool: a stuntie on a pole, very orcy, and makes for an original BSB. You could use a current dwarf miniature on a pole to make something similar.
Pewnie wiesz, ale limitka BSB wygląda tak:
http://www.solegends.com/citle2000/army ... /index.htm

Limitkę widziałem od 50 (za tyle kupiłem w dużej paczce modeli) do 150 (allegro, nie wiem czy znalazł kupca).
Limitka dwarfów z analogicznego setu chodziły za grubo ponad 150, ale nie te do OG. nie wiem, czy kwestia dużej ilości na rynku, czy samego średniawego modelu.

W sumie ten z krasnalem to ładny model. Mogę coś policytować.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ten z krasnalem to raczej nie limitka, ja mam dwoch, to byla po prostu jedna z wersji tego modelu dla metalowych BO z 6tej. Oczywiscie przesliczny :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Yamcha
Chuck Norris
Posty: 479

Post autor: Yamcha »

Wiem, mam dwa boxy, tego army deala z 2000, ale sam model mi nigdy nie podszedł.

Nigdzie nie pisałem że ten z podwieszonym dwarfem, to jest limitka :)
Bardziej bym się przychylał że np jakiś conversion pack do grimgora czy coś.
Ale jak już ustaliliśmy że to po prostu rzadsza wersja OOP commandu, to spoko.
Jakiś tam pinionc za niego ugram, jak nie, w końcu mam jeszcze 6 nieotwartych boxów BO, sztandar im się przyda.

Przy okazji... na sprzedaż kilka squig hopperów. Siedem modeli. Pięc pomalowanych na bardzo rozsądny poziom, jeden przygotowany do malowania w dwukolorowym podkładzie i jeden literalnie pomaziany plakatówką.
Całość, ja wiem..? 150 PLN.

Obrazek

Awatar użytkownika
Yamcha
Chuck Norris
Posty: 479

Post autor: Yamcha »

Dwa kamienne trolle i trzy orki. Wszystko nówki sztuki, z moich zbiorów.
Całość 80 PLN.

Obrazek

Miał być nowy oddział, ale jednak niebieskie squigi mi nie odpowiadają. Oba bardzo fajnie skonwertowane i starannie pomalowane, no ale... jednak jestem fanem klasycznych, czerwonych.
Metalowo-plastikowe. Podstawki obciążone metalem od spodu, dla lepszej stabilności. Oddam za 30 PLN.

Obrazek

BAQQQ
Warzywo
Posty: 13

Post autor: BAQQQ »

Jestem nowym użytkownikiem forum.
Wygrzebałem ze strychu modele do armii zielonych, których nie wykorzystałem, lub zwyczajnie zbrakło czasu na dokończenie.
Mam do sprzedania 12 metalowi squig hoppers w 4 wzorach z 6 edycji widocznych na zdjęciach dokładnie 3 takie komplety. (zdjęcia wyślę zainteresowanym)
Modele kiedyś kupiłem używane zmyłem z nich farbę zmywaczem acetonowym i na tym skończyła się moja ingerencja.
Jeżeli ktoś jest zainteresowany modelami to proszę o kontakt w prywatnej wiadomości, proponuje nastepujące rozwiązanie sprzedaży płatne dopiero po otrzymaniu paczki, ponieważ nie lubię płacić z góry i nie chce ego od innych w myśl zasady traktuj innych jak sam chcesz być traktowany.
Moja cena to 10 zł za sztukę plus wysyłka.

Awatar użytkownika
Yamcha
Chuck Norris
Posty: 479

Post autor: Yamcha »

Kupie starego, grenadierowskiego gianta:

Obrazek

Oferuje 650 PLN. Nie chce go ściągać z UK, zależy mi na czasie, stad cena powyżej rynkowej.

Za ładnie malowanego, mogę dać 1000 PLN.

Awatar użytkownika
Parufka
Mudżahedin
Posty: 343

Post autor: Parufka »

Ktoś jeszcze ma żywiczne lub metalowe pomidorki albo hendlerów do nich?

Awatar użytkownika
Yamcha
Chuck Norris
Posty: 479

Post autor: Yamcha »

Postaram się zorganizować oba. Najpierw oceń czy Ci pasują te wysłane.

EDIT: Dobra zorganizowałem. Jeśli kogos interesuje większa partia tanich squigów, prosze o PW, składam właśnie zamówienie.
Poniżej pomalowane z poprzedniej partii.

Obrazek

Awatar użytkownika
oNe
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 165

Post autor: oNe »

TYLKO METALOWE FIGURKI!
KUPIĘ TYLKO PO JEDNEJ SZTUCE!

Grimgor
Black orc boss
Orc shaman
Black orc z dwoma brońmi oraz z dwu ręcznymi

Awatar użytkownika
Yamcha
Chuck Norris
Posty: 479

Post autor: Yamcha »

Dobra misie, rozbijać skarboneczki:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

20x hand weapon + 36x spear. Łącznie: 56 modeli.

ODPOWIEDZ