Nowe modele od GW

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Re: Nowe modele od GW

Post autor: Stan »

To se kup całą półkę infinity i napisz o tym na forum infinity.
Wchodzę myślę jakieś nowe modele a tu tylko ból tyłka ludzi którzy grają w inne systemy.
Na forach wm&h są jakieś płacze graczy age of sigmar że metal ciężki do sklejania i modele brzydkie?

tiny
Chuck Norris
Posty: 453

Post autor: tiny »

To se kup całą półkę infinity i napisz o tym na forum infinity.
Wchodzę myślę jakieś nowe modele a tu tylko ból tyłka ludzi którzy grają w inne systemy.
Na forach wm&h są jakieś płacze graczy age of sigmar że metal ciężki do sklejania i modele brzydkie?
o dżizas facet weź tabletke na uspokojenie bo jak na razie to ty wydajesz się najbardziej żalić że ktoś negatywnie komentuje nowe modele...a jak masz problem z tym że ktoś ma inne zdanie to nie polecam udzielania się w internecie.

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

A narzekacie. Super pampry :D

Moje nowe dziki beda robic za herosow na rydwanach. Idealnie pasuja na rydwanowki

+ nowe ogry beda hitem jak utrzymaja ten kierunek!

A metale takie ładne, a te plastiki takie super w cenie 85 za 20... może. A może jesteście starzy w opór i tęsknicie za tym jak za PRL. Ja tam nie widze wiele fajnych modeli po metalach z 4/5ed - potem zeszło na psy! tyle powiem! Tylko comonn gobliny za swoją wagę w złocie! Skavenskie stare jezzki! Armoured skeletony!

PS. i widac KATASTROFALNE skutki usuniecia tematu politycznego - po pół roku ludy pozapominali, że pieniądz zmienia wartość w czasie, a wszystkiemu winien jest Balcerowicz :( :(
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

tiny
Chuck Norris
Posty: 453

Post autor: tiny »

Ja tam nie widze wiele fajnych modeli po metalach z 4/5ed - potem zeszło na psy! tyle powiem!
Panie a: Greasus, Archaon,Skrag, Azhag,Nurglitch,skarsnik, sisters of twilight, waywatchers, teutogeni, Ariel, Epidemius, demonetki, tyrion, albion giants,Kordel Shorgaar?!!

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Ja jestem ciekaw najnowszej produkcji GW

Silver Tower - Board Game
https://www.youtube.com/watch?v=WhtqT2x ... e=youtu.be

Ciekawe czy podzieli lost Dreadfleet...choć Space Hulk nie wypadł tak słabo znowu

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Widzę tam stormcasta (czy jak on tam ma) wiec imo szanse powodzenia tej gry są zerowe jak całego AoS'a :roll:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

-Qc- pisze:A narzekacie. Super pampry :D
Moje nowe dziki beda robic za herosow na rydwanach. Idealnie pasuja na rydwanowki
+ nowe ogry beda hitem jak utrzymaja ten kierunek!
A metale takie ładne, a te plastiki takie super w cenie 85 za 20... może. A może jesteście starzy w opór i tęsknicie za tym jak za PRL. PS. i widac KATASTROFALNE skutki usuniecia tematu politycznego - po pół roku ludy pozapominali, że pieniądz zmienia wartość w czasie, a wszystkiemu winien jest Balcerowicz :( :(
Z całym szacunkiem Qc... pierd***sz... naprawdę. Albo to już wyjątkowo niesmaczny trolling.
Czarnoskóry kapłan Sigmara - poprawność polityczna incoming :P A przez szacunek dla cudownych godzin rozgrywki ze znajomymi w Warhammer Quest, GW które chce do tego wrócić należałoby odrąbać łapy. Łyżką.

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Obczajcie sobie planszówkę deathwatch overkill.
Nawet jak gra będzie słaba, nawet jak modele "dobrych" będzie słabe, to w środku będzie cała masa innych modeli do chaosu.
Nowe wzory, kozackie detale, a to wszystko za stosunkowo niską cenę (overkill - 50 modeli za 350zł).
Jestem na tak, zobaczymy co wyjdzie, ale na 99% kupię. Dawno nie było nowych modeli do tzeentcha, w kółko tylko nurgle i khorne.

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

Stan pisze:Obczajcie sobie planszówkę deathwatch overkill.
Nawet jak gra będzie słaba, nawet jak modele "dobrych" będzie słabe, to w środku będzie cała masa innych modeli do chaosu.
Nowe wzory, kozackie detale, a to wszystko za stosunkowo niską cenę (overkill - 50 modeli za 350zł).
Jestem na tak, zobaczymy co wyjdzie, ale na 99% kupię. Dawno nie było nowych modeli do tzeentcha, w kółko tylko nurgle i khorne.
Po pierwsze to nie modele do chaosu tylko Kult Genokradów raczej a la Tyranidzi. Choć oba teamy mają zastosowanie do gry w Kill Team jako Deatchwatch/Geanstealer Cult.
Po drugie cena wciąż jest bardzo wyśrubowana (~400pln). Acz w samą grę grałem u znajomego, jest bardzo dobra jak na GW.
Po trzecie modele marines są naprawdę zacne, lepsze niż genokradów.
No i po czwarte Overkill jest dostępny już od jakiegoś czasu.

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Wiem, że jest dostępny od dłuższego czasu, itd.
To był przykład, a planszówka aos może być równie dobra, nawet przy słabych modelach "dobrej strony".
I patrząc na fotki z trailera to w środku będzie właśnie chaos.

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

Przecieki z nowego warhammer questa:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Tu fota całości:
https://war-of-sigmar.herokuapp.com/bloggings/762
Jak już pisałem, nawet z koszernym sigmarinem ta gra ma inne wspaniałe modele, na pewno kupię :)

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

wyyebany jest ten szczur!!chociaż jak go kupie kiedyś to pewnie to ostrze z łba mu utnę:)

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

Widać tu chyba jak będą wygladać nowe DE i WE, ja jestem na tak, a i możemy się spodziewać Skavenów. Myślę że to strzał w 10, teraz żeby cena nie była zabójcza....

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Szczurek mi się bardzo podoba, ten barbarzyńca z GW na pierwszym zdjęciu też nie najgorszy. Żeby ocenić resztę przydałyby się wyraźniejsze zdjęcia...

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Ocenie jak będą dobre fotki, ale plis, czarny kapłan sigmara? Śmiechłem :lol2:
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

Akurat czarny kapłan wygląda przekozacko- najładniejsza figurka priesta jaką GW kiedykolwiek zrobiło. No i tzeengory... oby było więcej niż jeden w boxie :)

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

W końcu i tu musiało zawitać multi-kulti:D Dla mnie czarny kapłan będzie pomyłką. Czarne to powinny zostać orki i tyle:D Za to figurki do tzeentcha wyglądają ciekawie.

edit: raczej najgorszy. Wygląda jak by mu elfy pożyczyły ubranie :|
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4460
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Kapłan Sigmara to czysty Reiklandczyk ;)

Super, że nawet gry fantasy są politycznie poprawne :)

Fajnie, że odzielili grubą kreską fluff który tworzyli od 30 lat i nie boją się zacząć od nowa. :)

:mrgreen:

ODPOWIEDZ