Nowe modele od GW

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Nowe modele od GW

Post autor: Galharen »

Driado-elfy, juz widze te nowe zasady :mrgreen: :mrgreen:
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Te driado-elfy całkiem całkiem są...:) Jeśli modele będą równie dobre jak te obrazeczki, to pewnie pudełko zakupię na półeczkę :)

Awatar użytkownika
Varulf
Mudżahedin
Posty: 340

Post autor: Varulf »

Widząc nowy trend GW (skrzydlate Crypt Horrory) nie będzie nowych figurek - weź ciało Driady, głowę DE Warlocka, broń Eternal Guarda i masz nową super jednostkę:)

Awatar użytkownika
Inglief
Mudżahedin
Posty: 214
Lokalizacja: Koszalin "Zad Trolla"

Post autor: Inglief »

Niesamowite są te nowe driado-elfy, ta kreatywna rzeźba i nowy, unikalny bez wątpienia wygląd
Obrazek
"This quiet offends Slaanesh! Things shall get loud now."

MKG
Mudżahedin
Posty: 230

Post autor: MKG »

#-o

Awatar użytkownika
Varulf
Mudżahedin
Posty: 340

Post autor: Varulf »

faktycznie Ci lepiej się nadają, tylko te 'gałęzie' na plecach trzeba podoklejać:)

Awatar użytkownika
Kruszyna
Mudżahedin
Posty: 264
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Kruszyna »

"Ciekawe" rzeczy teraz GW wymyśla, najpierw marines Sigmara, potem krasnoludy na smokach, a teraz elfkę na chrabąszczu i oddział wegan poziomu 10 #-o
Jak dobrze, że Szwedzi wyszli ze swoim 9th age [-o<

A tak serio to modele tych unitów pewnie będą wykonane świetnie, z dokładnymi detalami itd..
Przeraża mnie jedynie strona w którą GW z tym designem zmierza, ni to stary Warhammer, ni LOTR, nawet nie Warcraft
Krasnoludy, krzaty, Dorfy (znani też jako ważniacy ze złotem) – jedna z ras humanoidalnych, są to praktycznie niscy Żydzi zrobieni z mięśni, alkoholu, bród i zarąbistości.

Awatar użytkownika
Qsownik
Chuck Norris
Posty: 397
Lokalizacja: Swarzędz/Poznań

Post autor: Qsownik »

Dydu pisze:Skąd te zdjęcia Leśniaków?
http://www.belloflostsouls.net/2016/05/ ... prise.html

Luczi
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 181
Lokalizacja: Ulthuan

Post autor: Luczi »

Może z tej okazji jakieś zestawy start collecting do leśniaków wyjdą?
He. BM.

Awatar użytkownika
Dziad
Chuck Norris
Posty: 662
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dziad »

Zarówno czarodziejka która zapowiada się fajnie jak i te demony lasu które przydadzą się do 9 edycji są fajne po za tym stylistycznie pasują do nowszych modeli WE , więc moim zdaniem nie jest źle.

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Gdyby były deczko większe, driado elfy świetnie nadały by sie na treekinów

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Inglief pisze:Niesamowite są te nowe driado-elfy, ta kreatywna rzeźba i nowy, unikalny bez wątpienia wygląd
Obrazek
IMO świetne modele, malowanie jak na GW też naprawdę niezłe. IMO są sporo ładniejsze o dużej ilości starych WE.

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

No ten... To taki sarkazm był ze strony Ingliefa bo to modele do czterdziestki są.

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Kubencjusz. Łyknąłeś to jak młody pelikan. Gratsy.
Edit - fajnie zapowiadają sie te leśne ludki.

Awatar użytkownika
Varulf
Mudżahedin
Posty: 340

Post autor: Varulf »

Treemeny stojące obok żuka mają zbroje i miecze, gdzieś czytałem, że ma być plastikowy zestaw i mają być trochę mniejsze od obecnych Treelordów. Nadawały by się na Treekinów-herosów do 9ki.

Awatar użytkownika
Inglief
Mudżahedin
Posty: 214
Lokalizacja: Koszalin "Zad Trolla"

Post autor: Inglief »

Owszem, chciałem jedynie pokazać, że GW w AoS cały czas rżnie ordynarnie z 40stki (no a Mandrake'i są przesytymi modelami, szkoda że już takich oryginalnych konceptowo grimdarków nie potrafią wymyślić tylko cukierkowe przepotworzenia z 40k)
"This quiet offends Slaanesh! Things shall get loud now."

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

wind_sower pisze:Gdyby były deczko większe, driado elfy świetnie nadały by sie na treekinów
skad wy po artach wiecie, jakie beda wysokie modele :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Na tym z królową stoją tam zwykłe elfy i obok te nowe elfodrzewa. Zresztą dotychczasowe arty z aos trzymają skalę, dlaczego nowe miałyby być inne?

Najgorsze, że jak ludziska rzucą się na nowe modele by grać nimi w the9ed, to gw odnotuje wzrost sprzedaży aos i pójdzie dalej w tę stronę :/

Awatar użytkownika
Inglief
Mudżahedin
Posty: 214
Lokalizacja: Koszalin "Zad Trolla"

Post autor: Inglief »

Coś mi się wydaje, że po zobaczeniu ceny jednak się nie rzucą :lol2:

Chciałem sobie kupić nawet tego wielkiego brodacza z widłami, jednego z tych trzech pakerów Khorne'a żeby za Pit Fightera do Areny warthronowej robił ale za 9 dych to nie ukrywajmy są lepsze modele
"This quiet offends Slaanesh! Things shall get loud now."

tiny
Chuck Norris
Posty: 453

Post autor: tiny »

Inglief pisze: ale za 9 dych to nie ukrywajmy są lepsze modele
Nie siej propagandy nikt nigdy nie kupił nic po cenach ze strony gw... ja go widzę w pierwszym lepszym sklepie internetowym za 70

ODPOWIEDZ