Grudziądz

Zawalcz z ludźmi ze swojego miasta!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Roedor
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 132
Lokalizacja: Grudziądz

Grudziądz

Post autor: Roedor »

witam,

poszukuję kontaktu z graczami z Grudziądza

Proszę o kontakt na PW lub o odezwanie się w tym temacie

pozdrawiam
Roedor

Awatar użytkownika
beszcza
Chuck Norris
Posty: 573
Lokalizacja: Chełmża

Post autor: beszcza »

Zapraszam do Chełmży :) To około 40 km od Grudziądza. Mamy swój klub i siedmiu graczy ;)

Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

Post autor: Keller »

Przepraszam z góry za lekką nekromancję tematu (jeśli 3 miechy to już nekromancja :P ).
Tak się stało, że spędzę cały lipiec w Grudziądzu i zamierzam mieć ze sobą modele, aby nadrobić modelowanie i malowanie. Czy jest szansa na jakąś grę na miejscu, czy tylko ewentualna Chełmża (gra niestety na niepomalowanej armii i ewentualnych proxach :/ )

Awatar użytkownika
Roedor
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 132
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: Roedor »

Nie, no jasne że zapraszam - temat cały czas aktualny.

Jestem i żyję więc jak trzeba będzie to nawet stół do garażu wstawie aby było gdzie grać.

A jak będzie ochota to można będzie zrobić dwumecz Grudziądz-Chełmża (na ten czas przemalujemy Ciebie na grudziądzanina :))

Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

Post autor: Keller »

Superowo :) odezwę się jeszcze, jak tylko dotrę do Grudziądza. Mam tylko nadzieję, że będziesz miał do mnie trochę cierpliwości, bo ostatni raz grałem w bitewniaka jakoś pod koniec sierpnia :(

Awatar użytkownika
Roedor
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 132
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: Roedor »

A ja pierwszy raz w kwietniu - także damy radę :)

Awatar użytkownika
Roedor
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 132
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: Roedor »

Witam ponownie - i mam dobre wiadomości!

W Grudziądzu coś się ruszyło! - dzięki wsparciu Koła Fantastyki w Grudziądzkim OPP udało mi się przeprowadzić kilka pokazowych bitew.

Zainteresowało to obecnych na tyle że zaczęli się uczyć zasad! Gramy co jakiś czas i chłopaki (ok 5 osób) powoli zaczynają ogarniać.
Ja mam 2 armie (HE i KoE). Okazało się że niektórzy mają figurki w domu (VC) a inni kupili swoje armie (BH i VS).
Przy naszym graniu na 1200 pkt (w sam raz dla początkujących) mamy ilość modeli do wystawienia 8 armii!!!!!

Poniżej kilka zdjęć z bitwy którą stoczyliśmy na Nocy Fantastyki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Oraz zdjęcia "artystyczne" dwóch z czterech armii biorących udział w bitwie
Obrazek
Obrazek

W najbliższym czasie planuje urządzić "miniturniej" dla początkujących - z przygotowanymi przeze mnie wcześniej armiami oraz aktywną pomocą w czasie gry.

To tyle, będę dawał znać co dalej co jakiś czas!!!

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Brawo!

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Brawo Ty! =D>
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Suchar00
Pseudoklimaciarz
Posty: 20

Post autor: Suchar00 »

Siemka Panowie! Gracie też w AoS? Albo będziecie może próbować nowego skirmisha? Jestem z Kwidzyna i chętnie bym się wkręcił :) kiedyś mocno łupałem w 40k.

Awatar użytkownika
Roedor
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 132
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: Roedor »

Niestety, na razie ogarniamy tylko 9-tkę.

Awatar użytkownika
beszcza
Chuck Norris
Posty: 573
Lokalizacja: Chełmża

Post autor: beszcza »

bela16 pisze:Przepraszam z góry za lekką nekromancję tematu (jeśli 3 miechy to już nekromancja :P ).
Tak się stało, że spędzę cały lipiec w Grudziądzu i zamierzam mieć ze sobą modele, aby nadrobić modelowanie i malowanie. Czy jest szansa na jakąś grę na miejscu, czy tylko ewentualna Chełmża (gra niestety na niepomalowanej armii i ewentualnych proxach :/ )
Nie do końca rozumie :p w Chełmży można grać zarówno na proxach i niepomalowanych armiach jak i bez proxów i z pomalowanymi armiami ;) Kwestia gustu. Oczywiście zapraszam w lipcu to tylko 50 km do nas ;)

Awatar użytkownika
Roedor
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 132
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: Roedor »

Złota łopata ;)

Nargh
Chuck Norris
Posty: 358

Post autor: Nargh »

Ewentualnie 60 km do Torunia :] Dajcie znać jakbyście chcieli w jakiś weekend się zgadać, może jakiś mini turniej by się urządziło z Chełmżą, czy coś?

Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

Post autor: Keller »

Też moje niemałe opóźnienie w temacie, ale muszę pogratulować efektów w Grudziądzu :D W zeszłym roku bardzo miło mi się grywało kilka razy, żałuje, że nieprędko będę miał okazję znów tam zagrać, ale liczę, że w przyszłości jeszcze będzie okazja :D
Grajcie dalej i znajdujcie nowych graczy, powodzenia i przyjemnych gier :)
Oskar

ODPOWIEDZ