The Witcher 3: Wild Hunt

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Re: The Witcher 3: Wild Hunt

Post autor: GrimgorIronhide »

Mnie Jaskier ocalił przed schylaniem się po mydło przez resztę życia i jeszcze był potem z Anariettą.
Jaskier odwiedzający samo Corvo Bianco nie jest w sumie zbyt fajny bo w tej wersji opowiada ci, że jakiś kiep znów uszkodził Cyraneczkę i tym razem jest z nią jeszcze gorzej

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

GrimgorIronhide pisze:Mnie Jaskier ocalił przed schylaniem się po mydło przez resztę życia i jeszcze był potem z Anariettą.
Jaskier odwiedzający samo Corvo Bianco nie jest w sumie zbyt fajny bo w tej wersji opowiada ci, że jakiś kiep znów uszkodził Cyraneczkę i tym razem jest z nią jeszcze gorzej
Myslałem, ze to tylko wtedy jak nie zrobiło się tego questa ze śledztwem ; /
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

-Qc- pisze:
GrimgorIronhide pisze:Mnie Jaskier ocalił przed schylaniem się po mydło przez resztę życia i jeszcze był potem z Anariettą.
Jaskier odwiedzający samo Corvo Bianco nie jest w sumie zbyt fajny bo w tej wersji opowiada ci, że jakiś kiep znów uszkodził Cyraneczkę i tym razem jest z nią jeszcze gorzej
Myslałem, ze to tylko wtedy jak nie zrobiło się tego questa ze śledztwem ; /
Zgadza się. Wtedy masz możliwość zapytania się o jej zdrowie.
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

Ach, myślałem że to jakiś kolejny napad, my bad

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Patch 1.22 na konsole już można pobierać :)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Nawet az tak dlugo sie nie sciagal... Wyczyscilem Tusą, znakow zapytania na morzu mi sie nie chce robic, moze jak kilka miechow nie pogram w gre to zaczne ;)
Od nowa mi się nie chce grac, bo to juz odgrzewane kotlety.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Zapytam tutaj. Może ktoś chciałby kupić W3 podstawkę na ps4 (z całą nienaruszoną zawartością pudełka)? Właściwie nie grana, bo kupiłem też na pc i tam tylko grałem :D Za 100 oddam.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
JaceK
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3675
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JaceK »

Mam Intela i7-2670 QM 2.2 GHz
16GB RAM
karta graficzna on board Intel HD Graphics 300
Windows 10

Jest sens kupować Wiedźmina 3 na taki sprzęt? Czy nie pójdzie?
Widziałem strony z wymaganiami, ale szczerze nie znam się na tym i nie chcę się znać.
Z góry dzięki za odpowiedź.
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
Obrazek

emiel_regis
Oszukista
Posty: 837

Post autor: emiel_regis »

Możesz sprawdzić model lapka? Jak na tak stary model procesora masz podejrzanie dużo RAM. A od lat wiele komputerów ma 2 karty graficzne: jedną wbudowaną w procesor (i tą wymieniles) i drugą do grania.

Jeżeli faktycznie twój lapek nie ma innej grafiki to odpuść wiedźmina. Przy odrobinie samozaparcia na tej grafice zagrasz w pierwszego wiedźmina, drugi może odpali, ale nie da się w niego grać, a trzeci to już w ogóle inny świat jeśli idzie o wymagania.

Intel HD graphics to generalnie nadają się do wyświetlenia pulpitu (są drobne wyjątki od tej zasady, ale nie czas żeby się o nich rozpisywać).

Mała podpowiedź: jeżeli na swoim komputerze odpalales gry nowsze niż z 2005 w jakichkolwiek wyższych niż ultra low ustawienia obrazu - to na bank masz jeszcze drugą kartę w środku :-)


kevinior
Chuck Norris
Posty: 535

Post autor: kevinior »

Musi być jakaś karta graficzna druga bo z niektórymi filmami nawet były problem XD a procesor jest całkiem fajny tylko trochę stary ale mocy i niestety ale podejrzewam że do HD 300 były montowane karty pod tytułem gtx 7xx (nir stawiał bym na serię Ti) może 8XX i daje 5% na serię 9xx w sumie nawet mniej bo HD 300 jest to no stary model zintegrowanej karty graficznej
Powiem tam ma gtx 755 m w laptopie i latam z i7 i też 16 GB RAM i pozwala to na Cieszynie się średnio niskimi wartościami w W 3 mankament to brak kompatybilności karty graficznej i dźwiękowej XD szybciej się obraz wyświetla niż gadają ale da radę pograć i niestety ale w W3 procesor mógł by hyc i3 równie dobrze co i7 bo jest tam totalny brak miejsc procesorowych :-(

Ale wydaje mi sir że powinno dać radę pograć w wiedzimna ;-) bo nie chce mi się wierzyć że ktoś wydał laptopa bez karty graficznej
Ja na moim kutrze, sam sobie sterem, wędkarzem i rybą !

emiel_regis
Oszukista
Posty: 837

Post autor: emiel_regis »

To jest zupełnie możliwe - różne stacje robocze do Corela, Photoshopa itp. Potrzebują dużo Ramu i fajnego procka a zupełnie nie potrzebują grafiki.

Dlatego poprosiłem o model laptopa - po nim jest nadzieja coś konkretnego ustalić. A w środku może siedzieć tak naprawdę cokolwiek do Kepplera włącznie... Zarówno totalny crap jak i całkiem wydajny układ

Awatar użytkownika
JaceK
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3675
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JaceK »

Model: ASUS X93S
A szukając modelu znalazłem nalepkę GeForce GT540M CUDA 1GB.
:)

Generalnie kupowaliśmy tego lapka jako mobilny komputer mojej żony, która wtedy sporo jeździła, a jest graphic designerem.
Laptop z 18" monitorem może i jest mobilny, ale 5 kg wagi plus kolejne za torbę, ładowarkę i tablet do rysowania to trochę za dużo dla drobnej kobiety i w efekcie okazał się co najwyżej stacjonarnym sprzętem :)
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
Obrazek

kevinior
Chuck Norris
Posty: 535

Post autor: kevinior »

Uuu panie bracie XD nie zaszalejecie w wieśka nawet na uber low detalach :-( przykro mi bo sam doskonale wiem jakie to niefajne uczucie jak np gram w warhammera Total war i tnie się jak skurczybyk i nir mogłem przejść początkowej bitwy w kampanii bo grafika sir poddała ale 4 aktualizacje sterowników i jakoś chodzi ale tylko dzięki procrsorowi i7 gdyby nie on najprawdopodobniej już bym kupił kolejnego kompa nie laptopa bo laptop do gier to trochę overkill stosunek cena/podzespoły mając q głowie że można w tych samych pieniądzach mieć PC z dużo lepszymi podespolami oraz monitorem klawiatura podkładka myszka i z 10 krat piwa do wiedzimna XD
Ja na moim kutrze, sam sobie sterem, wędkarzem i rybą !

Awatar użytkownika
esgaroth
Falubaz
Posty: 1253
Lokalizacja: trójmiasto
Kontakt:

Post autor: esgaroth »

@JaceK:
https://youtube.com/results?q=GT540M%20 ... %203&sm=12

detale na low ale grać da radę :)

tak przy okazji, upewnij sie w panelu sterowania czy nie masz jakiegos trybu low power w lapku włączonego bo wtedy ta silniejsza karta jest wyłączona, dużo osób z lapkiem z podwójną kartą uruchamia low power wcześniej lub poźniej żeby na baterii dłużej działał i zapomina o tym

Awatar użytkownika
JaceK
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3675
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JaceK »

Dzięki za pomoc.
Niestety kiepsko to wygląda. Nie warto marnować sobie gry.
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Polecam Xboxa albo playa i masz wtedy wyjebane na wymagania i inne bzdury.

Awatar użytkownika
JaceK
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3675
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JaceK »

Mm PS3. Wiedźmin wymaga PS4. Przy mojej częstotliwości grania szkoda kasy nas kupowanie nowej konsoli dla 1 tylko gry.
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

JaceK pisze:Mm PS3. Wiedźmin wymaga PS4. Przy mojej częstotliwości grania szkoda kasy nas kupowanie nowej konsoli dla 1 tylko gry.
Nieee? :D

Dla W3 kupilem konsole - pierwszy raz w zyciu i nie zaluje. Zaczlem dzieki temu tez w inne gry na konsoli od czasu do czasu grac, natomiast W3 - wielka milosc, najlepsza gra w ktora kiedykolwiek mialem okazje zagrac :)

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Super, ale nie każdy wyda 2 tysiące żeby zagrać w jedną grę.

ODPOWIEDZ