[Master] Macki Wojny2k16 - 22-23.10 Łódź Wyniki str 19

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5209

Re: [Master] Macki Wojny2k16 - 22-23.10 Łódź

Post autor: Stan »

To forma protestu przeciwko punktowaniu przedplat :mrgreen:

Awatar użytkownika
Hoops
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Ośmiornica łódzka

Post autor: Hoops »

Chyba tak.
No cóż regulamin wisi od dawna, a chyba tylko ci co zapomnieli o przelewach teraz będą twardo walczyć o 5dp.
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8786
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Regulamin wisi od dawna - nie ma problemu - jest napisane że przedpłaty do 16 więc jest jeszcze dzień na ich wykonanie
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

Laik pisze:Regulamin wisi od dawna - nie ma problemu - jest napisane że przedpłaty do 16 więc jest jeszcze dzień na ich wykonanie
Spoko, ale banki tak nie dzialaja... przelew zrobiony w piatek po 19 dojdzie ok. poludnia w poniedzialek... czyli teoretycznie po terminie... ale praktycznie zostal wykonany 14.10...
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9570
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Można zapłacić przelewem natychmiastowym. Właśnie tak puściłem przed chwilą. Rozpę doślę dziś lub jutro.

Pozdro i do zobaczenia za tydzień :)

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

Kołata pisze:Można zapłacić przelewem natychmiastowym.
Mozna, jezeli bank odbiorcy takowe obsluguje
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

Awatar użytkownika
JaceK
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3675
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JaceK »

Jak zwykle.
Org bez przemyślenia wybrał z dupy datę na ostateczny termin przelewów i teraz udaje, że wszystko spoko.
Gracze zabrali się za wszystko w ostatniej chwili i teraz głupio próbują ukryć, że nie umieją czytać ze zrozumieniem.
A na końcu jeden miś znany z pełnego przywiązania do wszelkiej maści regulaminów, głównie gdy nie dotyczą jego, odgrywa świętego anzelma praworządnego.
Ja pierdolę. Cyrk ten sam co zawsze. Na szczęście turniej będzie zajebisty.
Też, jak zawsze.
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Jacku tkwisz w tym gownie od kilkunastu lat. Był czas przywyknąć ;)

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Zgłoszenie poszło.
O, post pod postem, ale ruch ;P

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Awaria awaria Awaria!
Kosa mi sie wysypał, szukam kogoś do pary.
Jako że jestem w potrzebie dostosuje sie do ewentualnego kolegi jak chodzi o format (1 lub 2 Kozy lub Breta).
Jak nikt sie nie zgłosi to przyjadę sam :wink:
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

ślivek
Kretozord
Posty: 1669

Post autor: ślivek »

podchodzimy zdroworozsądkowo. Elfy za elfy, ludzie za ludzi, krasie za krasie. Nawet gobliny za gnoblary, hobgobliny i inne takie.
Trzeba wprowadzać dobre zwyczaje. Na przykład restrykcyjne traktowanie malowania jest spoko ale proksowanie powinno być postępowe w postępowych czasach. O ile przeciwnik, sędzia itd wiedzą o co chodzi w modelu bez patrzenia w rozpę albo z drobną podpowiedzią w postaci wyglądu reszty armii to jest ok.

Imho nie ma problemu w tym by ktoś figsami bretki reprezentował kawę imperialną i odwrotnie.
Jeśli by ktoś miał wątpliwości to wkleja tutaj zdjęcie w temat albo śle pm czy na maila podanego w pierwszym poście i dostaje odpowiedź czy przechodzi jako figs czy jest proksem i nie przechodzi.

Co do przedpłat to jeszcze myślę, że Napadzior potwierdzi ale wydaje mi się, że nic się nie stanie jak w poniedziałek zostanie to dopięte ;)
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

JaceK pisze:Jak zwykle.
Org bez przemyślenia wybrał z dupy datę na ostateczny termin przelewów i teraz udaje, że wszystko spoko.
Gracze zabrali się za wszystko w ostatniej chwili i teraz głupio próbują ukryć, że nie umieją czytać ze zrozumieniem.
A na końcu jeden miś znany z pełnego przywiązania do wszelkiej maści regulaminów, głównie gdy nie dotyczą jego, odgrywa świętego anzelma praworządnego.
Ja pierdolę. Cyrk ten sam co zawsze. Na szczęście turniej będzie zajebisty.
Też, jak zawsze.
:) w punkt :)

Co do proxów - ni ma producenta, ni ma modeli, moje gargantule to wielkie smoki a ich król to kamienny idol :) :*
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2332
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

-Qc- pisze:
Co do proxów - ni ma producenta, ni ma modeli, moje gargantule to wielkie smoki a ich król to kamienny idol :) :*
Malowanie zajebiste, ale armia proxów zawsze na propsie :D
Obrazek

Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

Co do przedpłat :
Niechaj będą wysłane do 16.10 a jak sprytne świstaki zaksięgują je 17.10 do 15.00 to obejdzie się bez strat punktowych.
Obrazek

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Jeśli miałby ktoś pożyczyć 15 lub 30 łuczników breta/imperium to byłbym wdzięczny w % :)
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Awatar użytkownika
Hoops
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Ośmiornica łódzka

Post autor: Hoops »

30 łuczników do brety znajdziesz na sędziówce lub u Napadziora.
Obrazek

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Dzięki wielkie, ale zanim...czy łucznicy brety przejdą jako łucznicy emp bez straty w pkt modelarki? W wfb pewnie by był zonk, a jak jest w 9th age?
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Awatar użytkownika
Hoops
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Ośmiornica łódzka

Post autor: Hoops »

Kilka postów wyżej znajdziesz odpowiedź.
Obrazek

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Faktycznie, dzięki wielkie :) Po figsy zgłoszę się na sędziówkę lub do Napadziora :)
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Dreef
Falubaz
Posty: 1300
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dreef »

Zgłoszenie poszło :) wraz z potwierdzeniem przelewu :)
Obrazek

ODPOWIEDZ