Pytania, uwagi, sugestie i marudzenia

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Re: Pytania, uwagi, sugestie i marudzenia

Post autor: Przemcio »

Matko wy to macie problemy... Zlikwidujcie podforum AOS jako, że z tego co widzę na ekranie Border Princes to Niezależne Forum WFB/9th Age i skończą się problemy. Wielbiciele AOS nie sobie własne forum założą albo niech zostaną na FB. FB jest oki w X-wingu spokojnie daje radę.
I skończą się problemy z flame'ami w podforum AOS.
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Kazz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 193
Lokalizacja: Kraków - Well of Eternity
Kontakt:

Post autor: Kazz »

Kalesoner pisze:
Durant pisze: Grupa AoS na FB ma 900 userów, i ta liczba rośnie. A jak coś rośnie to raczej nie umiera.
Skoro tak wam pięknie idzie na FB, to czemu tam nie zostaniecie już na zawsze?
Bo "dotarcie" na BP do grupy docelowej jest całkiem fajną opcją na rozwój? I bo być może potrzeba pewnej stałej bazy użytkowników żeby forum żyło na starcie - co pokazują próby dotychczasowe stworzenia czysto AoS-owego forum.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Kazz pisze:
Kalesoner pisze:
Durant pisze: Grupa AoS na FB ma 900 userów, i ta liczba rośnie. A jak coś rośnie to raczej nie umiera.
Skoro tak wam pięknie idzie na FB, to czemu tam nie zostaniecie już na zawsze?
Bo "dotarcie" na BP do grupy docelowej jest całkiem fajną opcją na rozwój? I bo być może potrzeba pewnej stałej bazy użytkowników żeby forum żyło na starcie - co pokazują próby dotychczasowe stworzenia czysto AoS-owego forum.
O kurcze, no to faktycznie lipa.
Obrazek

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

stąd fajna opcja to zamknięte pod forum tu na BP ale to już musicie gadać z kimś kto to fizycznie może postawić czyli np z Ziemkiem albo innym adminem

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Durant pisze: Tekst Lazura o tym że AoS to system martwy.
Ciekawe? Zacytujesz mnie proszę?
Ziemko pisze:Tolerować pojazdów po sobie nie będę. Niezależnie jaki system kto reprezentuje. Prosiłem, aby zbastować, natomiast jeśli ktoś nie rozumie języka pisanego to nie mam zamiaru być pobłażliwym - sorry.
Bobson komuś pojechał? Naprawde? Jak to był pojazd to chyba konsekwentnie byś musiał teraz 3/4 tego forum zbanować
Obrazek

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

Miałem nie śledzić ale cóż:

"Rozumiem że za teksty o tym że AoS to martwy system też posypią się bany?"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Durant pisze:Miałem nie śledzić ale cóż:

"Rozumiem że za teksty o tym że AoS to martwy system też posypią się bany?"
Powiedz mi czy to kogoś obraża personalnie ?

Lazur nie będę dyskutował sorry, jak kogoś palce świerzbią to niech odejdzie od komputera. Ja tak nie potrafię tego zrozumieć jak można cisnąć innym, bo ktoś gra w coś innego niż ja. Ja mam swoją grę ty masz swoją i nie trzeba konkurować i udowaniać, że ma się lepsiejszą grę od drugiej strony. Chyba, że ma się kompleksy i za małego siusiaka wtedy niektórym to sprawia przyjemność takie wjazdy.

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

Ziemku, nie nikogo nie obraża personalnie, nie to było moją intencją.
Lazur poprosił abym zacytował jego wypowiedź w której piszę że AoS to martwy system, w odpowiedzi na móją wypowiedź którą zacytuje w całości:
" Tekst Lazura o tym że AoS to system martwy ma się nijak do faktów, system się rozwija i pewnie rozwijać się będzie."
Moja wypowiedź nie miała na celu udowodnienia że Lazur kogoś obraża a że mija się z prawdą, zapewnie nieświadomie.

Swoją drogą właśnie zauważyłem że Lazur zapewne również nieświadomi zmanipulował moją wypowiedź brzmiała ona:
" Tekst Lazura o tym że AoS to system martwy ma się nijak do faktów, system się rozwija i pewnie rozwijać się będzie."
A zacytowana została w sposób który mógł wywołać wrażenie prowokacji
"Tekst Lazura o tym że AoS to system martwy."

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Durant ja pisałem o ogóle ludzi co jadą na Aos i na odwrót.

Awatar użytkownika
Shenq
Chuck Norris
Posty: 660

Post autor: Shenq »

Jak wam nie pasuję obecna forma podforum AOS to skrzyknijcie się na tym swoim FB i załóżcie forum AOS.
Skoro macie 1k członków to powinno zadziałać. Nie wchodzcie z butami tam gdzie was nie chcą.

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Mea culpa oczywiście chodziło mi o tych którzy piszą że 9 age to martwy system.
W związku z powyższym Ziemko nie dyskutuj tylko wlepiaj bany także osobom które popełniały takie teksty na 9 age w ramach równego traktowania
Obrazek

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

Lazur nic się nie stało, to tylko pokazuje jak bardzo sytuacja jest napięta, zresztą rozrosła się do absurdalnych poziomów. I to z obu stron!
"Nie wchodzcie z butami tam gdzie was nie chcą."
No właśnie adminowie muszą sobie odpowiedzieć na pytanie czy powyższe zdanie jest prawdziwe?
Jeśli tak to pozbądźcie się podforum czy nawet tematu AoS z forum, jeśli nie czeka was ciężka walka i zantagonizowanie do siebie części najbardziej fanatycznych zwolenników obu stron. Bany posypią się gęsto a płacz będzie wielki ;)
Absurdalność tego wszystkiego pokazuje fakt że wrzucenie zdjęcia figsa na okrągłej lub kwadratowej podstawce urasta do rangi manifestu.

Shenq problemem jest to że świat nie jest tak czarno biały jakbyś chciał, i są ludzie którzy grają w oba ba w kilka nawet systemów, oraz są tacy co nie grają w nic a tylko malują składają. Ważne żebyś nauczył się że to że komuś sprawia frajdę gra inaczej niż ty grasz to nadal możesz z nim spokojnie porozmawiać albo nawet polubić.

Awatar użytkownika
Kazz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 193
Lokalizacja: Kraków - Well of Eternity
Kontakt:

Post autor: Kazz »

Shenq pisze:Jak wam nie pasuję obecna forma podforum AOS to skrzyknijcie się na tym swoim FB i załóżcie forum AOS.
Skoro macie 1k członków to powinno zadziałać. Nie wchodzcie z butami tam gdzie was nie chcą.
Nie rozumiemy się.
Tak jak grający w 9th szukają sposobu dotarcia do nowych graczy tak AoS również może ich szukać - BP wydaje się być ku temu odpowiednim miejscem bo skupia ludzi już z bitewniakami mających coś wspólnego z których część być może chce albo będzie chciała spróbować AoS`a. W dodatku jest w tym momencie największym/najbardziej znanym (nie mówię najlepszym) tego typu miejscem w polskiej sieci.
Dopóki więc administracja udostępnia nam podforum nie widzę powodu żebyśmy mieli się stąd wynosić albo przepraszać za swoje istnienie tutaj.

Co do wchodzenia z butami - lubię kiedy jednostka wypowiada się za ogół.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Shenq pisze:Jak wam nie pasuję obecna forma podforum AOS to skrzyknijcie się na tym swoim FB i załóżcie forum AOS.
Skoro macie 1k członków to powinno zadziałać. Nie wchodzcie z butami tam gdzie was nie chcą.
Może nie wypowiadaj się za ogół, bo "ktoś Cię usunie bo tam tu Cie nie chce"

Ja naprawdę nie rozumiem absurdalności sytuacji. Nadal czekam na zgłoszenia na moda, muszę pomyśleć jak zrobić aby forum było widoczne zarazem, ale możliwość miała pisania tylko pewna grupa osób, która by była ogarniana przez admina.

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

No właśnie adminowie muszą sobie odpowiedzieć na pytanie czy powyższe zdanie jest prawdziwe?
A to forum jest dla admina czy dla graczy 8ed/9age?


Jeśli forum BP ma współpracować z grupą AoS na facebooku to proszę o kącik 9age w tej grupie ;)
Może ktoś z aosa zagrałby w 9age.



PS. AoS ma swoje aktywne forum: http://www.sigmarpolska.ugu.pl/

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Ziemko a nie możesz zrobić tak samo jak jest ze Zlustrowaną Listą Ligową ?

Awatar użytkownika
Kazz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 193
Lokalizacja: Kraków - Well of Eternity
Kontakt:

Post autor: Kazz »

Stan pisze:
No właśnie adminowie muszą sobie odpowiedzieć na pytanie czy powyższe zdanie jest prawdziwe?
A to forum jest dla admina czy dla graczy 8ed/9age?


Jeśli forum BP ma współpracować z grupą AoS na facebooku to proszę o kącik 9age w tej grupie ;)
Może ktoś z aosa zagrałby w 9age.



PS. AoS ma swoje aktywne forum: http://www.sigmarpolska.ugu.pl/
Widzę do czego zmierzasz - nice try.
Chętnie przygarnęlibyśmy rozbitków ze starego świata ale grupa na Facebooku ma (jak może wiesz) niestety nieco inną strukturę, która zdecydowanie utrudnia współistnienie ze sobą dwóch różnych systemów na niej.
BP jest tutaj zdecydowanie lepsze i stąd moje podziękowania dla administracji za wygospodarowanie osobnego podforum. Z tego co wiem całkiem sporo ludzi z grona grupy ma/miała styczność z dziewiątką (z różnymi doświadczeniami).

PS. Inne systemy tutaj obecne również mają swoje aktywne fora.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Albo_Albo pisze:Ziemko a nie możesz zrobić tak samo jak jest ze Zlustrowaną Listą Ligową ?
Musze sprawdzić ustawienia i pewnie tak jest zmodyfikuję.

Aosiarze proszę raz dwa kandydatury na modów to wtedy będę myśleć jak podziałać. Jako jedyny aktywny obecnie admin mogę powiedzieć, że jest tutaj dla Was miejsce i próby hejtu na Was czy szykanowania będą karane.

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

"Aosiarze proszę raz dwa kandydatury na modów to wtedy będę myśleć jak podziałać. Jako jedyny aktywny obecnie admin mogę powiedzieć, że jest tutaj dla Was miejsce i próby hejtu na Was czy szykanowania będą karane"
Brzmi to jak wypowiedź Angeli Merkell w sprawie uchodźców :)
Obrazek

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

Nie wiem czy trzeba zamykać forum AoS, po prostu trzeba dać na początek wolną rękę do dawania banów, sparzy się jeden z drugim i albo przestanie wchodzić na podforum albo zacznie się wypowiadać bardziej ugodowo.
Ja mógłbym się zgłosić jako mod pomocniczy (mam małe dziecko więc nic nie mogę obiecać na stałe i zawsze ale codziennie pod netem jestem), ale pod warunkiem że AoS zostanie potraktowany poważnie przez Mod team, tj. np. zostanie mu nadana jakaś równoważna ranga a nie pod innymi systemami w innych systemach na zasadzie na odwal się.

ODPOWIEDZ