Nasze miasta

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dwalthrim
Chuck Norris
Posty: 463
Lokalizacja: stoned - Komorów/Dębowa Tarcza
Kontakt:

Post autor: Dwalthrim »

Ta makieta pasuje bardziej nie do samego Mordheim ale jego settingu Karak Azgal gdzie grasz w podziemiach krasnoludzkiej fortecy. Planujemy w klubie tereny pod tym kątem ;).
Obrazek

"JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"

Awatar użytkownika
gnom
Wałkarz
Posty: 86
Lokalizacja: Gnomowa Dziura w Sosnowcu

Post autor: gnom »

Dawno nic nie wrzucałem, więc taki tam gadźet, oczywiście flash aparatu skutecznie skasował cienie ale może coś uda się zobaczyć;
Obrazek
i ujęcie z trochę innej strony;
Obrazek
Kryte dachówką zadaszenie oczywiście jest zdejmowane, jak trzeba.

Kilka linków do makietek WitchHuntera, makietki jak makietki ale zobaczcie figurki które na nich stoją;
http://witchhunter.net/terrain_01.html

http://witchhunter.net/terrain_02.html

http://witchhunter.net/terrain_03.html

Awatar użytkownika
sn@jk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 156

Post autor: sn@jk »

Kazak.... jest z tego kto robił te makietki i te figurki... na serio... bardzo fajne... szczególnie... jeśli się nie mylę że ci zielono złoci to Marienburg mi się podobają....

Awatar użytkownika
Motyl
Oszukista
Posty: 788
Lokalizacja: krk

Post autor: Motyl »

Jak kliknąłem na Ostland to mi właśnie ci zieloni wyskoczyli. Figurki i makiety pięknr
Serwis społeczności Mordheim
www.najmita.net

check it out!

Awatar użytkownika
sn@jk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 156

Post autor: sn@jk »

To chyba nie doczytałem... ale i tak są świetne... :P

Awatar użytkownika
gnom
Wałkarz
Posty: 86
Lokalizacja: Gnomowa Dziura w Sosnowcu

Post autor: gnom »

W związku z tym że wczoraj odbyła się ostatnia bitwa sezonu 2007 , cykl fotek dokumentujących rok 2007 autorstwa naszego kolegi Łukasza. W tym roku było ekstra, mam nadzieję że w 2008 będzie jeszcze lepiej;
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Wszystkim oglądaczom SMACZNEGO.

Awatar użytkownika
Kapitan Hak
Bosman
Posty: 1041
Lokalizacja: z krańca świata
Kontakt:

Post autor: Kapitan Hak »

Potężny stół (jakie to wymiary?), mnóstwo grywalnych, porządnie wykonanych makiet - w skrócie: bardzo mi się podoba :)!
Nietykalny pisze:NIE perManentny (stały-jednolity)!tylko PerNamentny!!! - np makijaż!
ObrazekObrazekObrazek

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Miasto marzeń.... po prostu aż dech zapiera.

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

No to masz Gnom przekichane, kiedyś Ci się zwalimy całą ferajną do Sosnowca, bo ten stół jest świetny - nic tylko na takim zagrać! :)

Awatar użytkownika
Kapitan Hak
Bosman
Posty: 1041
Lokalizacja: z krańca świata
Kontakt:

Post autor: Kapitan Hak »

Gnomie, czy uchylisz rąbka tajemnicy i napiszesz, jaką metodą wykonałeś: a) bruk wokół studni (oraz na podstawkach budynków), b) krater :)?
Nietykalny pisze:NIE perManentny (stały-jednolity)!tylko PerNamentny!!! - np makijaż!
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Motyl
Oszukista
Posty: 788
Lokalizacja: krk

Post autor: Motyl »

:shock: ...
Serwis społeczności Mordheim
www.najmita.net

check it out!

Awatar użytkownika
Ushabti
Mudżahedin
Posty: 256
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Ushabti »


Awatar użytkownika
gnom
Wałkarz
Posty: 86
Lokalizacja: Gnomowa Dziura w Sosnowcu

Post autor: gnom »

No cóż dzięki za opinie, ale nie byłoby tego miasta bez współpracujących i grających ze mną ludzi. Powiem szczerze że to co widzicie to mniej niż połowa naszych makiet, nie chwalimy się nie skończonymi bo efektu nie ma. Tak jak pisałem w poprzednich postach, docelowo będą 3 stoły ( jeden w podziemiach.
Skavenblight pisze:No to masz Gnom przekichane, kiedyś Ci się zwalimy całą ferajną do Sosnowca, bo ten stół jest świetny - nic tylko na takim zagrać! :)
No oczywiście serdecznie zapraszam, szczerze mówiąc mamy w nadchodzącym roku zorganizować dwudniowy konwent tylko o Mordheim (a nie jak większość przy okazji) bo na jednodniowy nie opłaca się wyruszać Skavenblight i Kapitanowi Hakowi z Warszawy czy Sykstusowi z Nowego Sącza. Chcemy żeby było naprawdę z wypasem więc trochę przygotowania pewnie jeszcze potrwają.
No cóż kapitanie podstawa studni to płyta CD z naklejoną tacką po kurczakach z marketu, sama studnia wycięta wyrzynarką w styrodurze. Krater jak zauważył Ushabti pochodzi z 40K, ale musiał zostać zaadaptowany i odpowiednio przemalowany przez Łukasza na potrzeby specjalnie napisanego przez niego multiplayera (zresztą świetnego, wrzucę w scenariusze jak czas pozwoli).

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Jak miło że zapraszasz ;)

Awatar użytkownika
gnom
Wałkarz
Posty: 86
Lokalizacja: Gnomowa Dziura w Sosnowcu

Post autor: gnom »

Oczywiście najbardziej aktywni forumowicze dostaną prywatne zaproszenia , ale już dziś czuj się zaproszony, widziałem kilka twoich dzieł i miło by było zobaczyć je w realu.

Awatar użytkownika
Telchar
Wodzirej
Posty: 751
Lokalizacja: Łorsoł

Post autor: Telchar »

Tak wyobrażam sobie wyrdstona za 1000gc (ostatnie fotki). A miasto FULL WYPAS. Gratulacje dla twórców :D.

Awatar użytkownika
sn@jk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 156

Post autor: sn@jk »

Świetne.... świetne... x9 :P.... naprawdę bardzo dobrze to wygląda... nie no... czemu my jeszcze nie mamy takiego w WJ :cry: .....

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

sn@jk pisze:czemu my jeszcze nie mamy takiego w WJ :cry: .....
Bo sam się nie zrobi?

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Eh jeszcze muszę pomalować dwa pieski kiedyś :) A musze się pochwalić ze ostatnio mój mordheimowy ogr dzielnie się spisywał jako Exalted Demon Nurgla :lol:

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

wow.. jakie fajne makiety :)
widac ze sporo pracy w nie zostało włozone.
Obrazek

ODPOWIEDZ