Temat filmowy

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Re: Temat filmowy

Post autor: Afro »

Stan pisze:Jeszcze Shot Caller oglądałem, mi się podobał, jak ktoś lubi więzienne klimaty to chyba warto.
Ano, całkiem fajny, też jakiś czas temu oglądałem.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Valerian

Sensowny film ładnie wygląda można obejrzeć :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Jestes pierwsza osoba, ktora pisze ze Valeriana mozna zobaczyc. Wszyscy moi znajomi wielki pocisk. No, ale ty lubisz flasha...

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Tak odbiegając od tematu, ostatnio udało mi się zobaczyć vikinga z 2016. Jakimś super znawca filmowym nie jestem ale imo rosjanie pokazują że potrafią robić lepsze filmy niż amerykanie :roll:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ziemko pisze:Jestes pierwsza osoba, ktora pisze ze Valeriana mozna zobaczyc. Wszyscy moi znajomi wielki pocisk. No, ale ty lubisz flasha...

Ale co tam jest do ciśnięcia? Chujowa Cara? Przecież to już przy obsadzie było widać. Fabularnie jest przeniesiony jeden komiks. Od strony wizualnej wyglada to naprawdę dobrze więc można spokojnie obejrzeć. Za dużo się pojawiło filmów które mogą z Valerianem konkurować. Albo mają popularniejsze nazwiska (Nolan oraz Pajączek który jest średni ale to Pająk)

a od Flasha się odpindol :P dwa pierwsze sezony były spoko. Teraz już dramat jest.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Problemem Gokisha jest to, ze uwielbia Raya Palmera, a nie Flasha ; /
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Kolejny odszedł. Billy z "Predatora" - Sonny Landham... 76 lat.

Obejrzałem jakiś czas temu "Babę Jagę" (kolejne cudowne, polskie tłumaczenie) - kiepskie to było... Niedawno też "The Circle", równie słabe, choć Hanks wypadł nieźle. No i "Przełęcz ocalonych" - ze wszystkich ostatnio obejrzanych, ten był najlepszy, głównie z uwagi na historię głównego bohatera.
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Corunn
Chuck Norris
Posty: 547
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Corunn »

Zaczęłam oglądać netflixowego "Death Note", zdzierżyłam 10 min - przecież to jakiś żart, jak można z tak dobrej historii, wręcz podanej na tacy zrobić taki koszmarek >_< Mam nadzieję, że ekranizacja "Wiedźmina wyjdzie im lepiej niż to... coś.
...But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Corunn pisze:Zaczęłam oglądać netflixowego "Death Note", zdzierżyłam 10 min - przecież to jakiś żart, jak można z tak dobrej historii, wręcz podanej na tacy zrobić taki koszmarek >_< Mam nadzieję, że ekranizacja "Wiedźmina wyjdzie im lepiej niż to... coś.

Juhuu czyli dobrze czułem nie tykać tego kijem. :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Ja obejrzałem do końca, nie był to najlepszy film, jaki widziałem ;D Kumpel mi powiedział, że gdybym widział anime to byłoby jeszcze gorzej, więc się cieszę :) Mega drewniane aktorstwo. Szczególnie irytujący był ten czarny 'detektyw'. Domyślam się, że wieloma scenami chcieli przenieść sceny z anime 1:1, ale słabo to wyszło.

Z innych rzeczy to trafiłem też na All eyez on me, historia tupaca, nawet ujdzie do obiadu, ale też max to średnia półka, dużo lepiej w podobnej tematyce zrealizowany był Straight Outta Compton.

Ostatnia pozycja - Hitmans Bodyguard. Fajne, zabawne kino akcji, polecam. Deadpool/Reynolds doskonale pasował do roli, drugo/trzecioplanowa Salma Hayek też dobrze wyszła :D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Kolejne potwierdzenie, żeby aktorskiego "Death Note" nie ruszać. Dzięki!

Awatar użytkownika
Corunn
Chuck Norris
Posty: 547
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Corunn »

Nie bez powodu na filmwebie ma ocene 4.5. To i tak wysoko...
...But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.

@Cichy
Mudżahedin
Posty: 289

Post autor: @Cichy »

End Watch, 9/10.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Aż się bałem spojrzeć. Ale ok, dobra, mi wystarczy, że widziałem anime. ;)

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

"Mumia". Postać Ahmanet wizualnie świetna. A, Crowe jako Dr Jekyll/Mr Hyde też znośny.

Poza tym bieda.

"Shot Caller". To nawet niezłe było, przyjemnie się oglądało i klimat zachowany, jak należało.
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Byłem zobaczyć Valeriana. Jaka tragedia. Wszem i wobec ogłaszam, że Valerian otrzymuje ode mnie nagrodę im. "Interstellar" za najbardziej żenujący i nie pasujący do fabuły monolog o miłości.

Poza tym można łatwo dojść do tego jaki to film i jacy aktorzy, jeśli najlepszą postacią jest Rihanna. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

jak nei lubisz Interstellara to masz u mnie karnego kutasa, i Twoje rekomendacje maja odwrotny skutek ;]
chyba ze psychologicznie lapiesz ludzi ;]
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Mob City (mini serial) bardzo polecam, wielka szkoda ze nie będzie kontynuacji pewnie

Life (kopia obcego) średniak ale da sie oglądnąć, fajne zakończenie

Mumia porażka, kino klasy b to na wyrost (chyba daruje sobie już filmy z tomem kruzkiem)

Król Artur (ten najnowszy) - mega porażka kino klasy d

Nowy Twin Peaks - średniak staremu do pięt nie dorasta

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Aldean pisze:jak nei lubisz Interstellara to masz u mnie karnego kutasa, i Twoje rekomendacje maja odwrotny skutek ;]
chyba ze psychologicznie lapiesz ludzi ;]
Nie chcę Twojego kutasa. :lol2:

"Valerian" jest dużo gorszy niż "Interstellar", to oczywiste, ale monolog o miłości wypada równie biednie co niesławna kwestia Anne Hathaway z tego drugiego.

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

dzisiaj ide na valeriana, takze zobacze co i jak.

a interstellar jest zajebisty! [-X
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

ODPOWIEDZ