GWINT - karcianka online

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: GWINT - karcianka online

Post autor: QQrydza »

ja dostalem zlota za level. Na 20 beczek mialem 1 srebro. wiec niech sso
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Ja dostałem 5 złotych animowanych kart na 17 beczek także nie mam co marudzić :mrgreen:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Gokish pisze:
Aldean pisze:
Gokish pisze:Tia i sklep już leży :D a na Gwent Open i tak exploity dopuszczają :D
bo milion ludzi kupuje beki xD
jakie exploity znowu?

Gold stworzony z umy bardzo często nalicza licznik dla Cerys np :D
Coś jeszcze jest z drugą kartą (ta brązowa) tworząca jednostkę ale nie pamiętam co. Redsi się określili, że tego do Gwent Open nie naprawią i będą zagrywki związane z tymi kartami dozwolone ;D


a i z create dalej ludziom wyskakują szpiedzy :D
Dlopplerganger + jw. z Ummy nakręcają licznik Cerys jak leży na cmentarzu. Mimo wszystko nie jest to jakieś OP. Choć sxplojt jak się patrzy :O

premiumki FTW :mrgreen:

Awatar użytkownika
Macias
Kretozord
Posty: 1824
Lokalizacja: SNOT - filia w Pogórzu

Post autor: Macias »

Ziemko pisze:imho pozerka jest tak mocna obecnie, ze szok i niestety niektore karty mocno niezbalansowane (Iorweth wymuszjacy pojedynek miedzy 2 przeciwnika jednostkami no cmon - ja jeszcze rozumiem jakby wymuszal pomiedzy swoja a przeciwnika)
No strasznie mocna ta pożerka. Mandrake+artifact compression, albo którekolwiek z nich+eithne tak niszczą ten deck że aż nie wiadomo gdzie się ma schować. Podobnie ten neutralny koleś, który osłabia stwora o 4. Trzeba je tylko zacząć grać.
Iorweth też jak dla mnie nie jest jakiś przegięty, potrzebuje mega specyficznej sytuacji żeby dobrze zadziałał. W zdecydowanej większości przypadków to normalny gold za jakieś 20pkt
Azgaroth pisze:30 savage orków z wardem na 5+ i dodatkową bronią + lord na dziku i szaman walczą z 40 halabardnikami imperium (I tura - działa choppas). Dzikusy wbijają jedną ranę ( :shock: ), lord na dziku zapomina jak się walczy i nie wbija nic, szaman nie trafia. Halabardnicy wbijają 10 ran, test LD na stubborna dwukrotnie oblewam, na dystans ucieczki rzucam dwie jedynki :)
Imperialna moc!

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Liderki pozerki ma immun :P

ostatnio na blood mon gralem i wilk z 30 immune jest spoko. Po co w ogole zas jakies immune wprowadzali, zenua...
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

-Qc- pisze:ja dostalem zlota za level. Na 20 beczek mialem 1 srebro. wiec niech sso

o to to

tylko ja dostałem 7 sreber na 20 beczek ale dalej bez złotych
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Ja na 16 beczek też bez złotych, więc nie becz :wink:

Wk...wia mnie ten ich "wystąpił problem w wyszukiwaniu przeciwnika"...

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Herth daje legendy i nie dubluje ich wiec wiadono ze trzeba plakac
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

-Qc- pisze:Herth daje legendy i nie dubluje ich wiec wiadono ze trzeba plakac
Przestań - ile masz procent legend w HSie a ile w Gwincie? Toż Gwint jest o wieeele lepszy jeśli idzie o dostępność kart...

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Qc sobie robił jajka :D wiemy że Hs nie jest łaskawy dla graczy FtP

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Nie no tak serio to obie karcianki mnie zmeczyly na tyle, że wole w wolnej chwili cisnac blogi/streamy z warmaszyny ; P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Gokish pisze:
-Qc- pisze:ja dostalem zlota za level. Na 20 beczek mialem 1 srebro. wiec niech sso

o to to

tylko ja dostałem 7 sreber na 20 beczek ale dalej bez złotych
Tez na 20 0 zlotych.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

No kuźwa - co 3-4 gry problem z wyszukiwaniem przeciwnika. Trza czasem wyjść z gry, żeby coś znalazł #-o . Też tak macie?

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

smiejagreg pisze:No kuźwa - co 3-4 gry problem z wyszukiwaniem przeciwnika. Trza czasem wyjść z gry, żeby coś znalazł #-o . Też tak macie?
Nie, na 10 gier mam ok 1 raz problem z wyszukiwaniem przeciwnika ale po ponownym nacisnieciu wyszukuje normalnie.
Ziemko pisze:
Gokish pisze:
-Qc- pisze:ja dostalem zlota za level. Na 20 beczek mialem 1 srebro. wiec niech sso

o to to

tylko ja dostałem 7 sreber na 20 beczek ale dalej bez złotych
Tez na 20 0 zlotych.
Tez tak mialem, identyko, dzisiaj na 3 beczki 2 goldy w beczkach numer 24 i 26.
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Ile można mieć kopii tej samej brązowej karty w talii?

Awatar użytkownika
Macias
Kretozord
Posty: 1824
Lokalizacja: SNOT - filia w Pogórzu

Post autor: Macias »

Generalnie 3, ale jest masa efektów które mogą sprawić że będzie ich więcej.
Azgaroth pisze:30 savage orków z wardem na 5+ i dodatkową bronią + lord na dziku i szaman walczą z 40 halabardnikami imperium (I tura - działa choppas). Dzikusy wbijają jedną ranę ( :shock: ), lord na dziku zapomina jak się walczy i nie wbija nic, szaman nie trafia. Halabardnicy wbijają 10 ran, test LD na stubborna dwukrotnie oblewam, na dystans ucieczki rzucam dwie jedynki :)
Imperialna moc!

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

No ten nilfgaard na nieskonczonych wiedzminach jest porypany, wali mi po 15 x 6 czy 7 a potem funduje jeszcze złotka za 25. Not kul
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Jest bardzo mocny to sie zgadza, jeszcze na ten sam koniec proba traw...

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

A najgorzej ze pogrlbym tym, ale mam zasade, ze nie robie bronzow ze skrawkow a mam cale 0 wiedzminow :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Nie robię brązów ze skrawków... no cóż można poradzić ;-)

ODPOWIEDZ