Niezwykli 2.0 (mekka bezmyślnego spamu)

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

b_sk pisze:Fensir to jest taka ogólne uwaga, ale chyba do niezwykłych pasuje. Weź przystopuj ze spamowaniem bo ilość postów bez jakiejkolwiek treści, które produkujesz powoduje, że zaczynam watpić w swoje lajtowe podejście do moderowania.
Przychylam. Zostałeś już chyba raz ostrzeżony, więc zastanów się przed napisaniem kolejnej bzdury.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Pawełek pisze:ktoś ma nasza-klasa.pl ??
Jak sobie przypomni ;)

A bo co?

Kacper
Mudżahedin
Posty: 331
Lokalizacja: Wrocław...no dobra - Zakrzyce Małe

Post autor: Kacper »

ma, a co?

Awatar użytkownika
Pawełek
Mudżahedin
Posty: 340
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Pawełek »

Skavenblight pisze:
Pawełek pisze:ktoś ma nasza-klasa.pl ??
Jak sobie przypomni ;)

A bo co?
zbieram znajomych wirtualno/realnych!!!! :O

a tak naprawdę chcę zobaczyć jak znana jest w innych miastach,

btw mozesz mnie dodać!
:roll:

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Taaa... serwer znów przeciążony ;)

Ja tam założyłam konto i ono sobie jest. Tyle z mojej aktywności.
A z moich klas z gim. i liceum po jednej osobie jest tylko ;) Nie tęsknią.
Nie dziwota, nie ma za czym.

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Skavenblight-PW

Kacper
Mudżahedin
Posty: 331
Lokalizacja: Wrocław...no dobra - Zakrzyce Małe

Post autor: Kacper »

Fanatyk-PW

Awatar użytkownika
Pawełek
Mudżahedin
Posty: 340
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Pawełek »

dawajcie ja: Paweł G!L@I#N$I%A^K&
:roll:

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Pawełek pisze:ktoś ma nasza-klasa.pl ??
Miałem. Poszło się kochać gdy zobaczyłem co mój kolega miał napisane w "o sobie" czy coś w tym stylu. Treść była mniej więcej taka:
"Siema, jestem Mirek mieszkam na gaju. Interesuje się HiPhOpeM, GraFFiTi, BaSkeTem [i cośtam tu jeszcze było napisane Obrazek ]. Moim ulubionym kolorem jest czerwony"

Wtedy powiedziałem: Pie***lić takie coś! Obrazek
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
Siasek
Falubaz
Posty: 1208
Lokalizacja: pruszkow

Post autor: Siasek »

to takie kolekcjonowanie pokemonow jak grono?

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Faszyzm!
Stalinizm!

Żebym nie mógł w domu palić tylko na balkon wychodzić "bo śmierdzi"...

:evil:

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Fanatyk pisze:Żebym nie mógł w domu palić tylko na balkon wychodzić "bo śmierdzi"...
Nie myślałem, że to kiedykolwiek napiszę, ale...
brawa dla mamy Fanatyka! =D>

Ciesz się że w ogóle pozwala Ci na terenie mieszkania palić, ja bym kijem przepędził na klatkę. :P
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Siasek pisze:to takie kolekcjonowanie pokemonow jak grono?
Mniej więcej :?
Grona w ogóle nie mam, nie znoszę.

Fanatysiu - ciesz się, że w ogóle możesz. Ja ile lat bym nie miała, za palenie przy rodzicach zostałabym rozszarpana, a moje kości bielałyby na słońcu od morza do morza, a w każdym razie od Wilczej Jamy do Cytadeli :)

Na szczęście nie palę :) A Twoja matka maaa... khu, khu, khuuuuu! Erhaaaaahhhh! Wrrrhhrrrrr... omgrrrrrr... rację?

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Skavenblight pisze:omgrrrrrr
Najlepszy
onomatopejo-skrót
ever!
:D
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Tomash pisze:
Ciesz się że w ogóle pozwala Ci na terenie mieszkania palić, ja bym kijem przepędził na klatkę. :P
Na klatce też nie mogę. Tylko na dworze. Co nie przeszkadza mi palić jak jej w domu nie ma.
Skavenblight pisze:
Fanatysiu - ciesz się, że w ogóle możesz. Ja ile lat bym nie miała, za palenie przy rodzicach zostałabym rozszarpana, a moje kości bielałyby na słońcu od morza do morza, a w każdym razie od Wilczej Jamy do Cytadeli :)

Na szczęście nie palę :) A Twoja matka maaa... khu, khu, khuuuuu! Erhaaaaahhhh! Wrrrhhrrrrr... omgrrrrrr... rację?
Nie ma. Bo jej przeszkadza dym odległości trzech pokojów, przy zamkniętych drzwiach i otwartym oknie.

Nie dam się.

A tak poza tym to jutro powinienem nakładać podkład na moją kawalerię skaveńską :twisted:

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

A ja nie palę i nie piję! (ale to drugie tylko do 20 stycznia wyłączając z tego sylwestra :wink: )
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

@Tomcio: Ta wyłączając :P

@Fanatyk:Palenie fe i złe. Dobrze twoja mama robi Fanatyku a Ty jeje nie doceniasz. Nieładnie [-X

Awatar użytkownika
Izo
Falubaz
Posty: 1112
Lokalizacja: Front Wyzwolenia Pragi

Post autor: Izo »

TomCio pisze:A ja nie palę i nie piję! (ale to drugie tylko do 20 stycznia wyłączając z tego sylwestra :wink: )
Nie wiesz co tracisz, chodzi mi o papierosy ^^. Nikotyna to najwspanialsza używka jaka istnieje ^^. Kocham palić, kocham jak dym gryzie mnie w płucach i mam gdzieś czy to już rak, czy jeszcze nie ^^.

Zresztą mam poparcie:
http://www.smog.pl/wideo/11953/zabronio ... linstonow/

Palacze - nie jesteście sami - walczcie z uciskiem tych okropnych zdrowo-żyjących ^^. Mamy prawo do impotencji, mniejszej liczby plemników, raka i wszystkich innych klątw wypisanych na paczkach papierosów ^^.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Magdalena Kozak "Nocarz".

Najbardziej męska literatura, jaką czytałem w ciągu ostatniego roku czy dwóch (szpiedzy, komandosi, ABW, karabiny, granaty, strategia i taktyka, okazjonalne laski robiące laskę w klubie pod stołem) została napisana przez kobietę :shock:

Na dodatek jest to powieść o wampirach w zupełnie innej (i przez to ciekawszej) konwencji od Rice'owsko-WoDowskiego modern gothicu.

9/10. Polecam!
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Izo pisze:
TomCio pisze:A ja nie palę i nie piję! (ale to drugie tylko do 20 stycznia wyłączając z tego sylwestra :wink: )
Nie wiesz co tracisz, chodzi mi o papierosy ^^. Nikotyna to najwspanialsza używka jaka istnieje ^^. Kocham palić, kocham jak dym gryzie mnie w płucach i mam gdzieś czy to już rak, czy jeszcze nie ^^.

Zresztą mam poparcie:
http://www.smog.pl/wideo/11953/zabronio ... linstonow/

Palacze - nie jesteście sami - walczcie z uciskiem tych okropnych zdrowo-żyjących ^^. Mamy prawo do impotencji, mniejszej liczby plemników, raka i wszystkich innych klątw wypisanych na paczkach papierosów ^^.
Wiem co trace, bo zacząłem palić jak miałem 8 lat (tak, wiem, patologia Obrazek ,było to w pare tyg po komuni w której przysięgałem że nie będe :shock2: , no ale k***a koledzy mnie namówili Obrazek a mi się spodobało), potem jeszcze wracałem pare razy do tego, aż stwierdziłem, że to głupie (i na dzień dzisiejszy nie pale i dobrze mi z tym).
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Zablokowany